Meble do ogrodu

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dracen
1 - ostrzeżenie!
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:54
Meble do ogrodu

autor: dracen » 23 paź 2009, 22:12

Co myślicie o meblach ogrodowych ITER -

Obrazek

Oluśka333
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 04 paź 2009, 14:35
Re: Meble do ogrodu

autor: Oluśka333 » 27 paź 2009, 19:30

Ja uważam, że są bardzo ładne, tylko pytanie ile kosztują i jaka to firma?
Ja ostatnio zakupiłam fotel - siedzisko na mój taras:) Jest rewelacyjny i idealnie komponuje się z meblami ogrodowymi. Widać, że Twoje meble są bardzo zwyczajne, chodź wiem, że to zależy od tego co kto lubi. Poszperaj jeszcze po necie może lekka ekstrawagancja??:) Ja polecam ten fotel o którym wspominałam na samym początku, dzieci mają z nim świetną zabawę:)

dracen
1 - ostrzeżenie!
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:54
Re: Meble do ogrodu

autor: dracen » 27 paź 2009, 21:04

ceny za meble oczywiście do wglądu xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

- a o jakim fotelu pisałaś bo nie mogę go znależć?

lava
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 03 lis 2009, 16:24
Lokalizacja: Kraków
Re: Meble do ogrodu

autor: lava » 13 lis 2009, 0:40

a co powiesz na coś takiego: myin.pl/1819/fotel_siedzisko__czarne_kwiaty
Może nie jest to taki typowy mebel ogrodowy jak w każdym innym ogrodzie znajdziesz, ale z całą pewnością jest oryginalny i musi być mega wygodny!! Gdybym miała tylko ogród chciałabym mieć takie fotele w których można się ekstra wylegiwać :)

Komando
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 22 paź 2009, 18:29
Lokalizacja: Kraków
Re: Meble do ogrodu

autor: Komando » 02 gru 2009, 11:08

Mi się marzą hamaki w ogrodzie. Ale póki co drzew niewiele i rachityczne;) Ale wylegiwać się w niedzielę przy grillu w ogrodzie, na hamaku rozwieszonym miedzy drzewami, to by było coś;) Może za parę lat się uda coś takiego zrobić, ale póki co są ważniejsze wydatki, skupiamy się na wnętrzu.

tejser
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:22
Re: Meble do ogrodu

autor: tejser » 10 gru 2009, 13:37

Ja też chciałbym mieć hamaki, na których mógłbym polenić się i poczytać książkę. Ale mam tylko skromne m2 i mały balkon. Dlatego pozostaje mi wiklinowy fotelik i mały stoliczek na kawę i książkę. A swoją drogą, może ktoś wie, jak osłonić balkon, by stworzyć przyjemniejszą atmosferę?

Komando
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 22 paź 2009, 18:29
Lokalizacja: Kraków
Re: Meble do ogrodu

autor: Komando » 13 sty 2010, 15:52

Wpisz sobie w googlach osłony balkonowe, bo nie pamiętam jak się nazywa firma, która je produkuje. Ale można sobie coś takiego zamówić na wymiar i nie jest to drogie. Ale bardziej mi się podobają takie bambusowe osłony:

//http://decoteam24.pl/images/categories/20.jpg

Przemek
Re: Meble do ogrodu

autor: Przemek » 13 sty 2010, 18:28

dodaj zdjęcie do galerii

bartnik1
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:04
Re: Meble do ogrodu

autor: bartnik1 » 28 cze 2018, 19:06

Wybierzcie takie rozwiazanie jesli chcecie mieć naprawde wypasiony i fajny taras [Market OBI]

ratanland.pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 05 lip 2018, 12:48
Re: Meble do ogrodu

autor: ratanland.pl » 05 lip 2018, 14:17

Najlepsze meble do ogrodu są z rattanu - ładnie się prezentują oraz są niezwykle solidne. Zobacz u nas - zajmujemy się tym na codzień i chętnie pomożemy w wyborze.

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: Meble do ogrodu

autor: walery p » 04 gru 2018, 11:21

A tak apropo stylowych mebli do ogrodu, to ja znalazłem świetne propozycje w stylu skandynawskim: https://www.projektloft.pl/kategoria-pr ... ble/meble/ . To połączenie metalowego stelaża z dębową deską. Niby proste, a jednak bardzo stylowe, wytrzymałe i pięknie będzie się prezentować w ogrodzie albo na tarasie. Idealne dla miłośników loftowego stylu.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów