ciekawe krzesła / fotele / pufy

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

tybek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 wrz 2015, 13:33
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: tybek » 17 wrz 2015, 14:04

ostatnio robiłem z moją drugą połówką remont w mieszkania. Wszystko szło dobrze do momentu aranżacji wyremontowanych wnętrz. Bardzo długo szukaliśmy ciekawych mebli, które pasowałyby nam do wnętrza, które ukończyliśmy. W pewnym momencie się lekko podłamaliśmy że nic nie znajdziemy. W końcu od znajomych co urządzaliśmy się nie dawno dostaliśmy namiary na fajny sklep. http://kdcmeble.com Mogę go z czystym sumieniem polecić. Dawno nie zostałem tak profesjonalnie obsłużony.

Scalo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 05 sie 2015, 14:11
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: Scalo » 18 wrz 2015, 7:46

Generalnie dobrej jakości,nietuzinkowych mebli-warto szukać w sklepach internetowych,gdyż właśnie tutaj wybór macie zdecydowanie największy,a ceny są atrakcyjne,często zdarzają się fajne promocje. Opisz czego dokładnie poszukujecie i doradzimy, właśnie z meblami mamy styczność na co dzień,to nasza specjalizacja:)

Rogers
Aktywny
Aktywny
Posty: 191
Rejestracja: 25 mar 2014, 11:19
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: Rogers » 24 sie 2016, 19:33

Odsyłam do Centrum Krzeseł naprawdę czego byście nie szukali jeśli chodzi o krzesła czy fotele to powinniście to znaleźć, wiadomo, że ogólnie nie tylko obszar ten, ale ogólnie obszar mebli staje się coraz bardziej nowoczesny i mi się to akurat bardzo podoba bo lubię ten styl.

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: monikabert90 » 19 mar 2017, 8:55

Jeśli chodzi o pufy to mi osobiście podobają się worki sako, najlepiej takie w rozmiarze XXL. Moim zdaniem świetnie się prezentują w salonie i są wygodniejsze od niejednego fotela. Takie pufy mają np w sklepie Italpouf, w najróżniejszych kolorach, więc na pewno uda się dopasować do każdego wnętrza. Mi bardzo przypadła do gustu pufa Majorka XXL, na której można wygodnie i usiąść, i się położyć ;)

panbudowniczy
Aktywny
Aktywny
Posty: 229
Rejestracja: 28 cze 2016, 13:54
Kontaktowanie:
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: panbudowniczy » 19 mar 2017, 15:54

Tu możecie zobaczyć klasyczne meble na zamówienie meble odnawiane ze starych oryginalnych albo ręcznie robione z oryginalnych materiałów sprowadzanych między innymi z Francji. http://www.dekorplanet.pl/krzesla/9604-krzeslo-medalion.html

Krystek456
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 21 mar 2017, 14:33
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: Krystek456 » 22 mar 2017, 11:23

Ja poluję na fotel w kształcie kuli, z wyciętym wejściem, ale tak, żeby można się było schować do środka. Wolałbym siedzisko przy oknie (na rozbudowanym parapecie), ale póki co nie mogę sobie na to pozwolić. A chcę mieć miejsce do wyciszenia się i czytania książek.

Argentina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 15 gru 2015, 6:05
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: Argentina » 30 mar 2017, 19:52

Jeśli chodzi o pufy to takie z prawdziwego zdarzenia , wg mnie oczywiście , bo wiadomo każdy ma inny gust , proponuje IWC meble . Ja zanim kupiłamto tak posurfowałamsobie po internecie i natknęłam się właśnie na ich pufy . Potem tylko trzeba sobie znalexc salon, a właściwie miasto w którym ten salon mają ;)i sie tam wybrać i zmaówić

martynkabwp
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 17 mar 2017, 14:59
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: martynkabwp » 30 mar 2017, 22:19

Witam, poszukuje dla męża tzw ,,pufy" wygodnej, która zmienia kształt podczas siedzenia. Gdzieś słyszałam o takich specjalnych do grania na konsolach lub wypoczynkach w firmach że są bardzo wygodne. :D

greg_ory
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2017, 14:08
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: greg_ory » 08 cze 2017, 14:11

Znalazłem super wygodny fotel, polecam znajomy kupił i jest zadowolony

:) :D [link do oferty na Allegro wygasł]

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: malina32 » 13 cze 2017, 17:29

Najciekawsze pufy jakie widziałam są w EnyoArt. Dzięki nim można nie tylko odmienić całkowicie charakter pomieszczenia ale są też bardzo funkcjonalne. Myślę że taka pufa design idealnie będzie pasowała do każdego salonu.

sanqi321
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 31 maja 2017, 11:11
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: sanqi321 » 25 cze 2018, 10:22

A taki sack do siedzenia? Mnie się to podoba jako pufa ogrodowa i zamierzam zakupić.

Apoli37
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:42
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: Apoli37 » 27 cze 2018, 12:19

Dla mnie oprócz ciekawego designu ważne jest to by było one wygodne.

____

https://interaktywnie.com/biznes/newsy/biznes/czym-jest-ico-257295

mario10
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 27 maja 2017, 21:44
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: mario10 » 01 lip 2018, 21:42

Ale jedno nie wyklucza drugiego ;p Do ogrodu też kupilismy cos na zasadzie takich saków głownie z mysla o dzieciakach bo tez design jest w stylu mlodziezowym. Pod synow wybralismy w salonie agaty te modele pilkarskie https://www.agatameble.pl/meble/sofy-i- ... t11-soft17 Zona kolorystycznie pozniej podpasowala do nich donice i lampiony zeby nie odstawaly od reszty ;p

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: malaka » 04 lip 2018, 12:20

Mi się podobają fotele uszak z ikea. Są bardzo stylowe.

anetaas
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2018, 13:08
Re: ciekawe krzesła / fotele / pufy

autor: anetaas » 05 lip 2018, 18:25

https://vinotti.eu/catalog/product/view ... tegory/69/

Mnie się ta podoba sofa. Jest taka inna niż wszystkie :) fajna w sumie na taras zadaszony


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

Gotowe projekty domów