Wnętrza - klasyczne i luksusowe

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Wnętrza - klasyczne i luksusowe

autor: Redakcja » 27 wrz 2012, 15:51

Wybudowanie domu jest ciężkim zadaniem, jednak jego aranżacja bywa bardziej kłopotliwa. Wnętrza - klasyczne i luksusowe >>
Redakcja

mari4n
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2012, 14:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Wnętrza - klasyczne i luksusowe

autor: mari4n » 27 wrz 2012, 15:51

Bardzo ciekawy pomysł
Największa baza nowych nieruchomości w Polsce

AndrzejKan
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 02 paź 2012, 21:46
Lokalizacja: Kraków

autor: AndrzejKan » 02 paź 2012, 22:13

Nie ma dobrych projektantów wnętrz klasycznych, bo to najtrudniejsze projekty. W Krakowie jest firma Emdesi - polecam, zrobili mi przepiękny dom, meble które do niego wyszukali są wyjątkowe. Szukałem kilka miesięcy a takich nie znalazłem.

annakociszewska
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2012, 17:16
Re: Wnętrza - klasyczne i luksusowe

autor: annakociszewska » 06 paź 2012, 17:20

zapraszam na stronę najlepszego projektanta wnętrz klasycznych - Krzysztofa Chrustalewa -
kc-design.pl

Spryciarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:53
Re: Wnętrza - klasyczne i luksusowe

autor: Spryciarz » 02 lut 2013, 1:48

Bez przesady, nie każdy musi budować własnoręcznie :) można kupić dom gotowy do zamieszkania i to nie byle jaki, prawdziwą perełką cenioną w tym kraju chyba najbardziej są Tesoro Ivory Residences zlokalizowane tuż nad morzem lecz są to domy dla elity wyłącznie.

Nawigator
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 lut 2013, 17:51
Re: Wnętrza - klasyczne i luksusowe

autor: Nawigator » 27 lut 2013, 18:14

Dobrym dopełnieniem takich wnętrz jest delikatny akcent sztukaterii styropianowej, jakiś nowoczesny profil gzymsu. tylko bez przesady i nie przedobrzyć. Tania i prosta sprawa a nada charakteru ;)
Człowiek uczy się całe życie...

weronika1984
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2013, 11:17
Kontaktowanie:
Re: Wnętrza - klasyczne i luksusowe

autor: weronika1984 » 13 mar 2013, 11:27

Serdecznie zapraszam do mojego sklepu z "pięknymi rzeczami".
Sztuka ludowa, ceramika, rękodzieło, starocie, biżuteria.
Piękne przedmioty zdobyte w podróży.
Oryginalne dodatki do Twojego domu :-)
Czarowna Walizka to projekt specyficzny: wymiarowi handlowemu towarzyszyć będzie bowiem
zbiór aktualizowanych tekstów z moich podróży.
http://czarownawalizka.pl
Profil na fb:
[więcej na Facebooku]

wonsowaty
Re: Wnętrza - klasyczne i luksusowe

autor: wonsowaty » 18 mar 2013, 9:56

Polecam meble oraz inne wyroby z technorattanu w celu zwiększenia innowacyjności waszych wnętrz. Duży wybór produktów i kolorów jest na rattanart.pl Jak coś wam się życzy ale nie znajdziecie tego w ofercie to można zadzwonić i zapytać się ich czy dałoby się to zrobić :)

stylowo
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2010, 12:42
Kontaktowanie:
Re: Wnętrza - klasyczne i luksusowe

autor: stylowo » 04 kwie 2013, 23:11

Wnętrza super, robią wrażenie. Sama szukuję się do zamówienia kuchni w stylu angielskim. Takich dobrych firm specjalizujących się we wnętrzach stylizowanych jest mało. Ale wiadomo jest to praca wymagająca ogromnej wiedzy i perfekcjonizmu, a dziś większość bazuje osób na IKEI. Polecam http://www.antyk-styl.eu/pl/kuchnie-ang ... ylowe.html

przemysław raczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 22 maja 2014, 8:09
Re: Wnętrza - klasyczne i luksusowe

autor: przemysław raczek » 22 maja 2014, 9:29

Może i wizualnie ładnie wyglądają listwy decostyr jednak ja mogę polecić każdemu Perfectstyr gdyż sam porównałem produkty jesli ktoś nie wierzy sami sprawdzcie

Awatar użytkownika
patrykp
Aktywny
Aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 16 cze 2014, 8:53
Lokalizacja: Kraków
Re: Wnętrza - klasyczne i luksusowe

autor: patrykp » 14 lip 2014, 9:36

Na pewno luksusowego charakteru wnętrzom nadadzą odpowiednie meble. Muszą być wykonane z dobrej jakości materiałów, w formie klasycznej lub nowoczesnej. Warto poszukać marek specjalizujących się w takich meblach. Inspiracje można znaleźć na http://sferawnetrz.com.pl/kategoria-produktow/salon/

adam_krakow
Aktywny
Aktywny
Posty: 287
Rejestracja: 11 cze 2014, 15:20
Re: Wnętrza - klasyczne i luksusowe

autor: adam_krakow » 15 lip 2014, 8:56

a ja sobie nie wyobrażam klasycznego wnętrza bez dzieł sztuki. Wg mnie to jednoznacznie ze sobą współgra ;) mi się podobają bardzo obrazu z galerii artoffice ;) i jakbym tylko mógł to bym na pewno połowę tych obrazów wykupił :D

Megiera85
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 27 maja 2018, 19:00
Re: Wnętrza - klasyczne i luksusowe

autor: Megiera85 » 02 lip 2018, 13:47

Mi bardzo podobają się wnętrza luksusowe i eleganckie w odpowiednim stylu. Takich meli szukaliśmy do kuchni - najlepiej w bieli i kremie. Odpowiednie meble dla nas znaleźliśmy w firmie TOCE w miejscowości Cybulice Małe w województwie mazowieckim. Z tego co mówił Pan robili meble do osób z Warszawy, Legionowa czy łomianek, Nowego Dworu, Błonia. Wybraliśmy przepiękna kuchnie Konstancję - kuchnia jest idealna.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów