Przeprowadzka Łódź

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

czarny75
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2017, 14:21
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: czarny75 » 22 lip 2017, 14:49

Kurier to chyba dobra opcja przy bardzo małej ilości rzeczy, jeśli paczek jest sporo (lub rzeczy są duże), to chyba jednak nie jest to opłacalne.możesz zwrócić uwagę na Kamparts - nie korzystałem z ich usług, ale kilka razy gdzieś tam o nich słyszałem

PakuPaku
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 18 wrz 2017, 12:35
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: PakuPaku » 18 wrz 2017, 12:41

Jeden kurier moim zdaniem nie wystarczy, tutaj trzeba postawić na profesjonalna firmę która się tym zajmuje, zobacz na Pakupaku gdzie ciekawych ofert nie brakuje.

miracle
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:42
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: miracle » 23 paź 2017, 20:08

Zatrudnianie kuriera do przeprowadzek, to moim zdaniem niepotrzebne koszty. Firmy zajmujące się przeprowadzkami zrobią to o wiele taniej. A przynajmniej Japa&Co. Mają naprawdę dobre ceny, także warto skorzystać z ich oferty.

Kantorek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 92
Rejestracja: 09 lut 2017, 18:55
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: Kantorek » 29 gru 2017, 17:57

A ja uważam,że kurier do przesłania drobnych rzeczy to dobre rozwiązanie i niedrogie. Sam podczas przeprowadzki do innego miasta wysyłałem Bliską Paczką na nowe mieszkanie tzw. drobnicę czyli jakieś rodzinne albumy, książki i dokumenty. Poszło szybko i tanio.

Gocha67
Aktywny
Aktywny
Posty: 159
Rejestracja: 23 gru 2017, 10:21
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: Gocha67 » 28 lut 2018, 8:23

Mnie w Łodzi przeprowadzała firma spec-przeprowadzki.pl. Wszystko na plus. Sympatyczni ludzie, sprawnie i szybko poszło. Cenowo też bardzo korzystnie, bez żadnych niepożądanych przygód.

superter
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:48
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: superter » 10 mar 2018, 15:12

Polecam przyjrzeć się ofercie firmy - 123przeprowadzki.pl/ Zastanóœ się przede wszystkim czy chcesz skorzystać z firmy oferującej usługi przeprowadzke, czy np. wnająć busa. Ja osobiście polecam Ci pierwsze rozwiązanie.

domin11
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 20 wrz 2017, 15:47
Kontaktowanie:
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: domin11 » 16 mar 2018, 10:47

Ciezko znalezc mieszkanie ktore mialoby okna z widokiem na las, udalo mi sie w koncu znalezc fajne mieszkanko na osiedlu Miasteczko Wawer, mieszkania są duże z duzymi tarasami i z widokiem na las. Mam zamiar do wakacji juz zarezerwowac jedno 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny z dzieckiem i zastanawiam sie czy mimo wszytsko nie bedzie za male, moze jednak wziac 4 pokojowe.



[Cedrus]
Ostatnio zmieniony 21 maja 2018, 10:01 przez domin11, łącznie zmieniany 1 raz.

Domator38
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 02 cze 2015, 10:24
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: Domator38 » 05 maja 2018, 8:01

Ja sam wiem, jak to jest przy przeprowadzce. Nawet, jeśli zamawiamy firmę transportową, to a to na samym końcu się okaże, że trzeba coś dowieźć, a to na stary adres przychodzą listy i też trzeba je jakoś dostarczyć do nas, więc naprawdę warto mieć namierzonego dobrego kuriera. Ja akurat zawsze wysyłam przez przesyłki ups . Już kiedyś wyszło mi w kalkulatorze Furgonetka.pl, że jest to najtańsza opcja dla mojej przesyłki i tak jakoś przy tym zostałem.

marial
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2018, 8:13
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: marial » 08 maja 2018, 8:17

Ja z czystym sumieniem mogę polecić firmę Japa&Co. Szybko i profesjonalnie. Wszystkie rzeczy dotarły w całości. :)

motomaniaczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2018, 22:00
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: motomaniaczka » 09 maja 2018, 22:08

poszukaj na portalach lokalnych :)

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: rozalia » 10 maja 2018, 12:40

Racja, tak też można, poza tym internet to prawdziwa kopalnia wiedzy, jak się wie jak szukać

Brajanek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2018, 14:20
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: Brajanek » 29 maja 2018, 14:26

Ja jestem świeżo po przeprowadzce. Korzystałem z usługi firmy Japa &Co. Jestem bardzo mile zaskoczony. Bardzo miła i zgrana ekipa, dbająca o każdy szczegół. W swojej ofercie posiadają różnego rodzaju samochody dostosowane do gabarytów przewożonych rzeczy no i oczywiście kartony, http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/

Gregory1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 06 gru 2017, 15:02
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: Gregory1234 » 26 cze 2018, 7:17

A słyszeliście może coś o ofercie takiej firmy przeprowadzkowej? Szukam kogos, kto pomoże mi się przenieść z Krakowa do Łodzi właśnie...

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: budowa876 » 29 cze 2018, 16:16

Cała przeprowadzka bardzo mnie przeraża, bo zmieniam miejsce prawie 500km dalej i obawiam się na jaką firmę trafię. Na szczęście dzisiaj znajomy podesłał mi stronę https://adexim.com.pl/zlecenia-przeprow ... wdzic-cz-1 gdzie mogę sprawdzić sobie wiele informacji, a ostatecznie, w razie problemów skorzystać z firmy Adexim.

Maghda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 23 wrz 2016, 9:48
Re: Przeprowadzka Łódź

autor: Maghda » 01 lip 2018, 9:39

Przeprowadzka zawsze kojarzy się z czymś nieprzyjemnym. W końcu kto lubi spędzać całe dnie na pakowaniu i obmyślaniu strategii jak to wszystko przewieźć. Szczególnie, gdy mamy sporo kilometrów do zrobienia, a nasze auto nie jest zbyt pakowne. Robić kilka kursów? Zupełnie nieopłacalne. Dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie sprawdzonej firmy, która wykona te czynności za nas. Tutaj szczególnie warto zwrócić uwagę na TDU - Przeprowadzki. Świadczą swoje usługi na terenie kraju, jak i w przypadku przeprowadzek międzynarodowych. Zapoznajcie się z ich ofertą na stronie, jest to niezastąpiona pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 28 gości

Gotowe projekty domów