Aranżacja salonu - jakie dodatki

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: MichalBudowniczy » 24 kwie 2018, 22:48

A kamień dekoracyjny Wam się podoba?

INTER DOOR
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 06 kwie 2018, 10:37
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: INTER DOOR » 27 kwie 2018, 10:02

Dużo ciekawych pomysłów w postach powyżej! Możemy dorzucić jeszcze jedną propozycję - dekoracyjne drzwi. Możliwości jest mnóstwo, od drzwi frezowanych albo intarsjowanych, po przeszklenia czy oryginalne drzwi przesuwne. Odpowiednio dobrany kolor i zdobienia mogą nadać całemu wystrojowi charakteru. Sporo inspiracji znajdziecie na naszej stronie, np. tutaj: [więcej informacji poprzez PW]

Lanss
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 sty 2017, 22:35
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: Lanss » 07 maja 2018, 13:10

Uważam, że nieodłącznym elementem dobrze zaaranżowanego salonu jest kominek, który stanowi efektywną ozdobę centralnego miejsca spotkań domowników oraz zaproszonych gości, czyli salonu. W przypadku mojego salonu zdecydowałem się zastosować kominek narożny. Zróżnicowana aranżacja takich kominków pozwala wybudować kominek idealnie wpasowujący się do stylu panującego w danym pomieszczeniu. Dodatkowym atutem takiego rozwiązanie jest to, iż kominek taki zajmuje mniej miejsca od kominków tradycyjnych, przez co kominki takie można również montować w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni.

kulik86
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 10 sie 2016, 10:02
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: kulik86 » 08 maja 2018, 11:22

SPORY EFEKT OSIĄGNIECIE ZA POMOCĄ EFEKTOWNEGO KLOSZA

Kamilaklimek
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 cze 2018, 8:18
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: Kamilaklimek » 20 cze 2018, 9:26

Mój salon jest w pełni wyposażony przez sklep homedome.pl Mają bardzo stylowe i oryginalne rzeczy. Posiadam stamtąd meble i akcesoria. Są naprawdę solidnie wykonane, dodatkowo bardzo fajnie ze sobą współgrają. Ceny też całkiem przystępne.

wiktorop
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 29 lis 2017, 12:40
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: wiktorop » 22 cze 2018, 10:17

Ostatnio widziałem u kogoś fajne rozwiązanie i ożywienie nudnych matowych ścian poprzez miękkie kolorowe panele. Poszukałem w sieci i znalazłem kilka propozycji gdzie można zamówić takie panele.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: MichalBudowniczy » 26 cze 2018, 19:46

A może drzewko bonsai ;) ?

angela111
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2017, 8:30
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: angela111 » 29 cze 2018, 7:29

Ja ostatnio miałam ochotę na małą zmianę w aranżacji salonu i zdecydowałam się na wymianę dodatków. Wcześniej cały pokój miałam urządzony na biało, a teraz postawiłam na drewniane, a także zielone akcesoria do domu. Kupiłam sobie pufę ze wzorem liści monstera, a na półki drewniane ozdoby.

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: kordoba » 05 lip 2018, 14:08

W salonie muszą przede wszystkim znaleźć się meble wypoczynkowe. Dla mnie jest to podstawa każdego salonu. Jeżeli poszukujecie obecnie tego typu mebli to polecam Wam sklep level4u. Sama widziałam tam wiele naprawdę ciekawych propozycji.

Grig
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2018, 12:33
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: Grig » 11 lip 2018, 12:42

Styl skandynawski jest jak najbardziej na czasie.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: smichalek » 02 sie 2018, 14:33

Kilka cennych wskazówek. Ogólnie to powinno być jasne pomieszczenie, pozytywne pod każdym względem i dopiero wtedy będzie ono mieć sens. Można dodać jakieś przyjemne barwy do tego, np. przez fototapetę. I docelowo powinno być idealnie!

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: kukusia142 » 02 sie 2018, 19:00

Wszystkie pomysły są świetne, z ktorym pewnie skorzystam. Nawiasem mówiąc : co sądzicie o kominkach w salonie? Ja mam taki od niedawna wraz z wkładem JAŚ i przyznam że to była rozsądna decyzja. Ten wkład dodał charakteru mojej aranżacji czterech ścian i nie mam problemu z jego czyszczeniem z sadzy. Ogrzewam się przed nim w chłodne wieczory. Jak dla mnie mocne 5/5 :)

Mniszkei1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2018, 11:17
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: Mniszkei1 » 20 sie 2018, 11:19

Z takich dodatków ja uwielbiam pufy bardzo dobrze ozdabiają mój dom, często kupuje je przez internet ze względu na duży wybór.

beata.lisek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:51
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: beata.lisek » 22 sie 2018, 7:55

Sofy rozkładane to obowiązkowa pozycja do salonów. Ja swoją znalazłam w dobrej cenie :)

rozświetlona
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 14 cze 2018, 12:33
Re: Aranżacja salonu - jakie dodatki

autor: rozświetlona » 22 sie 2018, 14:48

Przede wszystkim ciekawe oświetlenie! Dzięki temu pomieszczenie będzie wyglądało ciekawie i za dnia, i po zmroku. Na przykład lampy podłogowe Namat wyglądają pięknie wyłączone, a po włączeniu dają super światło. Co myślisz?


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów