Projekt Technologiczny

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

szymonc
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2018, 12:28
Projekt Technologiczny

autor: szymonc » 13 mar 2018, 12:41

Witam wszystkich użytkowników.
Jeśli ktokolwiek miałby problem lub poszukiwał usług związanych z Projektem Technologicznym w branży spożywczej/gastronomicznej chciałbym polecić Qsm SP. Z O.O.

Opracowują projekty technologiczne dla zakładów produkujących produkty pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego. Tworzą dokumentację opisową i graficzną zgodną z prawem żywnościowym.
Doradzają i wspierają jak w skuteczny sposób komunikować się z instytucją sanitarną

Jeżeli ktoś potrzebowałbym większej ilości usług związanych z wymogami Sanepidu to zajmują się również opracowywaniem takiej dokumentacji jak:
+HACCP
+GHP/GMP

Kontakt: Joanna Chociłowska - Chołuj 504-712-995


Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Projekt Technologiczny

autor: Agat83 » 26 cze 2018, 16:58

U nas przygotowywaniem dokumentacji technologicznej rzetelnie zajęła się firma Elpinpcb i to ja mogę szczerze polecić, jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam.

Kazek21
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 05 sie 2019, 19:05
Re: Projekt Technologiczny

autor: Kazek21 » 07 lis 2019, 14:35

W sumie aż dziwne, że taki mały tu ruch, w końcu temat istotny. Ja też poszukuje firmy, która pomogłaby mi stworzyć dobry system dozowania surowców. W ogóle poszukuję firmy, która zajmuje się instalacjami technologicznymi :roll:

Michałowy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:20
Re: Projekt Technologiczny

autor: Michałowy » 07 lis 2019, 14:41

W takim razie mogę wam pomóc :) Ja ostatnio w swojej firmie korzystałem z Nova Process stworzyli mi odpowiedni projekt, uwzględniając moje oczekiwania i wymagania. Dzięki ich innowacyjnym realizacjom instalacji technologicznych produkcja w mojej firmie wzrosła aż dwukrotnie. Do tego teraz jestem bardziej wydajny, każda minuta i każdy materiał jest wykorzystywany na 100%. Już po dwóch tygodniach widziałem pierwsze, zadowalające efekty usprawnień, które wdrożyli w moim zakładzie. Rzetelna i kompetentna firma! Do tego błyskawicznie zrealizowali całe zlecenie i pomogli uruchomić cały system - także byłem spokojny o to, że wszystko będzie działać jak należy.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów