Maszyny na budowe

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

olafka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 12 cze 2018, 12:31
Maszyny na budowe

autor: olafka » 26 cze 2018, 13:11

Aby zacząć budować dom trzeba najpierw odpowiednio przygotować teren pod budowę. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, lub komu to zlecić to ja polecałabym Ci zadzwonić do tej http://bogdanpiach.pl/roboty_ziemne.html firmy. Zajmują się już od dłuższego czasu takimi usługami, ale również mają własną kopalnię. W ich ofercie znajdziesz piach, żwir, ziemię itp rzeczy

Ignas87
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 31 paź 2017, 11:02
Re: Maszyny na budowe

autor: Ignas87 » 27 wrz 2018, 9:47

Jeżeli szukasz dobrej firmy, która wykona dla Ciebie prace ziemne to ja mogę polecić firmę EL-KOP – roboty ziemne i wyburzenia budynków. W ofercie firmy znajdziemy profesjonalny młot wyburzeniowy, przesiewacz bębnowy, czy mobilny rozdrabniacz Doppstadt do gałęzi i gabarytów.

kateatka.katka
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2018, 16:46
Re: Maszyny na budowe

autor: kateatka.katka » 29 paź 2018, 12:11

Ja polecam Wam młoty pneumatyczne z firmy „Marian Kazimierczak Narzędzie Diamentowe”, http://mk-diament.pl/oferta/mloty-pneumatyczne/ moim zdaniem są to najlepsze młoty, na jakich dotychczas mieliśmy okazję pracować! Ogólnie firma ma same solidne narzędzia i wcale niewygórowaną cenę.

drezq
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 27 wrz 2015, 22:01
Re: Maszyny na budowe

autor: drezq » 08 lis 2018, 22:14

To właśnie jak potrzeba maszyn i urządzeń do produkcji betonu (silosy, mieszarki, węzły betoniarskie) to jak najbardziej polecam kontakt z firmą Teka Polska (mieszczą się na Górczewskiej w Warszawie). Mają bardzo dobrą ofertę, same maszyny w pełni funkcjonalne i co najważniejsze bezawaryjne

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Maszyny na budowe

autor: Adamila021 » 14 sty 2019, 13:49

Najlepiej postawić na firmę która od zera do wykończenia wybuduje wam dom. Jednak na pewno to będzie wiązać się z większymi kosztami. Co do samych maszyn budowlanych to mogę podrzucić namiar na firmę Cemasz zajmują się serwisem i sprzedażą częsci do między innymi maszyn takich producentów jak CAT, Komatsu itp.

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Maszyny na budowe

autor: PrzemekS » 28 sty 2019, 18:03

Jakbyście szukali solidnych sprężarek to doradzam pdair.pl z Ząbek pod Warszawą. W grę u nich wchodzi sprzedaż, naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna oraz sprzedaż części. Z cenami nie szaleją no i najważniejsze, że na jakości ich produktów nigdy się nie zawiodłem.

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: Maszyny na budowe

autor: manion » 10 mar 2019, 0:11

Robotami ziemnymi z powodzeniem zajmie się firma Wikrusz. W dobrej cenie macie u nich niwelację terenu, wykopy, rozbiórki czy budowę dróg a także sprzedaż kruszyw i betonu. Mega solidna firma, bardzo jesteśmy zadowoleni, że na nich trafiliśmy.

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: Maszyny na budowe

autor: piotrowski » 13 mar 2019, 17:57

My wynajmowaliśmy sprzęt budowlany od firmy Messa z Bytomia. Solidne maszyny, przyzwoita stawka, dobry kontakt z klientem, ogółem dobrze że na nich właśnie trafiliśmy. Firma zajmuje się też pracami ziemnymi, usługami wyburzeniowymi czy dostawą kruszyw.

Jacek155
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lis 2018, 15:43
Re: Maszyny na budowe

autor: Jacek155 » 28 kwie 2019, 22:21

W tej kwestii to zdecydowanie polecam Firma Usługowa „MAŚKO”, jest to firma która świadczy swoje usługi w takich miastach jak Nowy Sącz, Limanowa, Gorlice, Krynica-Zdrój lub Zakopane. Wynajem dźwigu w Nowym Sączu i okolicach to nie tylko wydzierżawienie ich sprzętu, ale również wsparcie certyfikowanych operatorów. Podczas budowy domu korzystałem z ich usług dlatego z ręką na sercu polecam innym ;)

Albatros348
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 06 lut 2018, 11:18
Re: Maszyny na budowe

autor: Albatros348 » 06 maja 2019, 16:59

Polecam przenośne mini-żurawie. Te z oferty Maeda okazały się absolutnym strzałem w 10, ich jakość zaś jest niezastąpiona! Co prawda, my je zakupiliśmy, jednak istnieje opcja wynajmu która dla niektorych może być bardziej opłacalna.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Maszyny na budowe

autor: ArkadiuszKrol » 06 paź 2019, 12:30

Sprzedażą oraz wynajmem maszyn budowlanych zajmuje się także firma zama.com.pl. Zamówiłem od nich koparko-ładowarkę oraz minikoparkę JCB. Gwarantują bardzo wysoką jakość, nienaganną kulturę pracy i wszechstronne zastosowanie.

krystek3
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2019, 9:15
Re: Maszyny na budowe

autor: krystek3 » 28 paź 2019, 14:03

Linkap z Łodzi zajmują się budową maszyn. Polecam!

sague
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 04 lut 2016, 22:20
Re: Maszyny na budowe

autor: sague » 20 lis 2019, 8:44

Właśnie sporo firm budowlanych pyta, gdzie można kupić dobrej klasy i co najważniejsze wykonane z dobrej stali liny stalowe i zawiesia linowe, łańcuchowe itd. Tu mogę polecić firmę, z którą od dłuższego czasu współpracuję w tym zakresie – Polsling. Na ich stronie www jest jasno przedstawiona oferta wraz z możliwościami zastosowania, więc to duży plus. Warto się do nich zgłosić, na pewno doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie

maciejniewiadomski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 14 lut 2016, 16:07
Re: Maszyny na budowe

autor: maciejniewiadomski » 20 lis 2019, 9:16

Właśnie sporo firm budowlanych pyta, gdzie można kupić dobrej klasy i co najważniejsze wykonane z dobrej stali liny stalowe i zawiesia linowe, łańcuchowe itd. Tu mogę polecić firmę, z którą od dłuższego czasu współpracuję w tym zakresie – Polsling. Na ich stronie www jest jasno przedstawiona oferta wraz z możliwościami zastosowania, więc to duży plus. Warto się do nich zgłosić, na pewno doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie

merigold
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:26
Re: Maszyny na budowe

autor: merigold » 21 sie 2020, 21:16

Ja z kolei mogę wam podrzucić namiary na firmę zajmującą się dystrybucją części do maszyn budowlanych i zajmującą się serwisem i naprawami takich maszyn - wiećej infro na PW. To świetni fachowcy no i mają nieprzesadzone ceny. Oceniam ich jak najlepiej.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów