Naprawa skrzyni w wózku widłowym

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Norbert145
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 18 lis 2017, 11:56
Naprawa skrzyni w wózku widłowym

autor: Norbert145 » 29 maja 2018, 13:35

Cześć,
Potrzebuję Waszej porady wczoraj padła nam skrzynia w wózku widłowym i szukamy dobrego serwisu, który mógłby się tym zająć (z udzieleniem gwarancji) w Warszawie bądź okolicy. Macie kogoś do polecenia?

WojtekMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2018, 20:42
Re: Naprawa skrzyni w wózku widłowym

autor: WojtekMil » 01 cze 2018, 9:51

Wiesz co pod Warszawa jest Auto Józefów. Bardzo dobry serwis, który zajmuje się automatycznymi skrzyniami, aczkolwiek nie jestem pewny jak to wygląda w przypadku wózków widłowych (wydaje mi się, że je również robią).

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Naprawa skrzyni w wózku widłowym

autor: seba676 » 03 cze 2018, 15:02

Zgadzam się :) Akurat jeżeli chodzi o dobry serwis od tego typu sprzętu, busów, czy nawet aut osobowych to Auto Józefów super daje sobie radę. Są na rynku od wielu lat, udzielają rocznej pisemnej gwarancji na rok bez limit kilometrów po naprawie skrzyni i co ważne serwisy nie trwają tam wieczność. Ja jestem za!

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: Naprawa skrzyni w wózku widłowym

autor: Borysek11 » 05 cze 2018, 12:29

Nawet jest taka informacja odnośnie wózków widłowych na ich stronie internetowej, także spokojnie możesz umówić się na serwis i oni już sobie z tym poradzą. Pozdrawiam :)

Norbert145
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 18 lis 2017, 11:56
Re: Naprawa skrzyni w wózku widłowym

autor: Norbert145 » 26 cze 2018, 10:19

Uff to całe szczęście w takim razie chyba nie mam co już zwlekać i w tym tygodniu skontaktuję się z Auto Józefów, bo zleceń coraz więcej a niesprawne wózki już nie mogą tak dłużej stać i przecież nie zarabiać :)


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów