Meble do salonu

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Meble do salonu

autor: malaka » 04 cze 2018, 10:56

Mi się najbardziej podobają meble w stylu skandynawskim. Są proste i funkcjonalne.

tymon8
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 13 mar 2018, 8:45
Re: Meble do salonu

autor: tymon8 » 05 cze 2018, 12:28

W http://meblebueno.pl/ znajdziecie meble systemowe, skandynawskie oraz łazienkowe. Oferują regały i komody do salonu, stoły do jadalni, szafy ubraniowe z lustrem, szafki pod telewizor, kanapy z funkcją spania czy fotele tapicerowane.

skandynawska
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2018, 12:02
Re: Meble do salonu

autor: skandynawska » 14 cze 2018, 12:15

Meble meblami, ale nie zapominajcie o dodatkach! To one tworzą atmosferę wnętrza. Ja postanowiłam ostatnio zmienić trochę swoje wnętrze i postawiłam na dodatki w stylu rustykalnym. Mąż początkowo nie był zadowolony z takiego wyboru (wiecie, jak to faceci :lol: ), ale ostatecznie bardzo mu się spodobało. Co myślicie o dodatkach w stylu rustykalnym?
Kilka fajnych rzeczy kupiłam na tej stronce https://www.whitehousedesign.pl/Dodatki

Awatar użytkownika
Ironoth
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2018, 11:36
Re: Meble do salonu

autor: Ironoth » 15 cze 2018, 8:45

Myślę że są w porządku o ile całość z tym współgra. Właśnie trafiłem na dość ciekawy salon meblowy Aga - meble, wykładziny, dywany i takie tam. I mam takie pytanie, czy ktoś już tam robił zakupy? Mają fajne meble do kuchni, w stylu skandynawskim. Jak na razie podobają mi się najbardziej z tego co przeglądałem tylko że totalnie nie znam tego sklepu. Co sądzicie, warto zaryzykować czy stawiać na duże firmy znane każdemu. Z góry dzięki za informacje :D

Awatar użytkownika
Kratzen
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 cze 2018, 12:51
Re: Meble do salonu

autor: Kratzen » 15 cze 2018, 13:04

W salonie przede wszystkim chcemy mieć meble wypoczynkowe. Wszystko zależy jak duży jest salon. Zmieści nam się narożnik rozkładany, czy lepsza będzie sofa dwuosobowa i fotel? Do tego stolik kawowy czy ława? Nie może również zabraknąć witryny bądź komody, może jakiegoś efektownego dywanu do ocieplenia pomieszczenia? Czy potrzebna jest szafka RTV czy mamy telewizor podwieszany? Na dobrze urządzony salon wpływa naprawdę wiele różnych czynników.

Mirkania
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 30 maja 2018, 18:45
Re: Meble do salonu

autor: Mirkania » 16 cze 2018, 12:16

Wygodna sofa, fotele i stół, to podstawowe wyposażenie każdego chyba domowego salonu. Nie można zapomnieć oczywiście o telewizorze i nagłośnieniu. Ja na razie powoli kompletuje taki sprzęt. Sporo znalazłam w sklepie https://www.sferis.pl/amplitunery-2152 w necie wychodzi to najtaniej :)

polly28
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 14 lis 2017, 13:39
Re: Meble do salonu

autor: polly28 » 18 cze 2018, 13:07

Mój salon zdobią półki i regały wykonane na wymiar dzięki EWODD. Za pomocą konfiguratora dostępnego na stronie udało mi się zaprojektować meble idealne! Podałem interesujący mnie materiał, do tego wymiary. Oni zajęli się resztą a mój salon tym sposobem prezentuje się rewelacyjnie!

marcel288
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 maja 2018, 9:12
Kontaktowanie:
Re: Meble do salonu

autor: marcel288 » 19 cze 2018, 9:48

My bardzo fajne meble metalowe znaleźliśmy ostatnio i bardzo dobrze pasują do salonu. Sprawdź tutaj: inventivegroup.pl

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Meble do salonu

autor: MichalBudowniczy » 23 cze 2018, 16:09

Ja meble do salonu zamawiałem od firmy meblezamosc.eu. Posiadają ciekawy design i dobre wykonanie.

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Re: Meble do salonu

autor: Bartłomiej26 » 25 cze 2018, 14:14

U siebie zamawiałem z meblewojcik.com.pl/rodzaj-pomieszczenia/salon-jadalnia,1.html i było warto. nic się nie psuje ani takie rzeczy :> 8)
Czas na zmiany!

kokosowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 05 paź 2016, 12:01
Re: Meble do salonu

autor: kokosowy » 10 lip 2018, 8:25

Tutaj masz przykład połączenia nowoczesnych mebli z dodatkiem drewna :) aaaameble.pl/komoda-florenz warto przejrzeć całą ofertę sklepu, mają duży wybór mebli w różnych stylach :)

iza72
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 22 sty 2016, 10:50
Re: Meble do salonu

autor: iza72 » 10 lip 2018, 11:30

A co powiecie o tych jagodowykot.pl/kategoria-produktu/wnetrza/meble/komody-regaly-polki/komody/ bardzo mi się podobają te komody z stylu PRL-u i stoliki nowoczesne. W sumie fajnie by nawet razem wyglądały, może faktycznie skuszę się na nie.
iza72

Wygodne Mieszkanie
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2018, 11:21
Re: Meble do salonu

autor: Wygodne Mieszkanie » 13 lip 2018, 12:18

Zajrzyjcie do Legionowa firma Wm meble, na stronie wmmeble.pl znajdziecie wszystko do salonu, teraz mają jakieś mocne rabaty. Mają też salonu w Warszawie

FotoNaRame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2018, 11:54
Re: Meble do salonu

autor: FotoNaRame » 16 lip 2018, 7:52

Najważniejsze jest to aby meble spełniały nasze wymagania i były solidne, wytrzymałe przez lata i ładnie wyglądały. W sklepach internetowych znajdziemy teraz kilka fajnych, ciekawych promocji z których warto skorzystać.

katarzyna.mlynska4
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 26 cze 2018, 10:39
Re: Meble do salonu

autor: katarzyna.mlynska4 » 19 lip 2018, 8:30

Ja polecam meble drewniane ze strony moonwood.me. Zakupiłam u nich stolik i taboret dla mojej córeczki. Zachwycona postanowiłam kupić do salonu stolik kawowy. Również się nie zawiodłam :)


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów