Kamień dekoracyjny

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

NKMeble
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2018, 9:00
Re: Kamień dekoracyjny

autor: NKMeble » 23 lut 2018, 9:45

A ja mam inne zdanie, dla mnie osobiście kamień dekoracyjny to fajna oraz ciekawa opcja na aranżację ścian w salonie. Do tego polecam dobrać też komplet mebli tapicerowanych narożnik oraz fotele :)

Paparoach
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 15 maja 2012, 10:08
Kontaktowanie:
Re: Kamień dekoracyjny

autor: Paparoach » 23 lut 2018, 9:59

A może zamiast kamienia cegła :)
Obrazek
projektymodo
"Mniej znaczy więcej"- Mies van der Rohe

Domitech
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 26 lut 2018, 9:01
Re: Kamień dekoracyjny

autor: Domitech » 26 lut 2018, 9:18

Kamień dekoracyjny to fajne i modne, szczególnie ostatnio rozwiązanie. Mi osobiście jednak bardziej podoba się wspomniana wyżej cegła.

biri87
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 lut 2018, 14:49
Re: Kamień dekoracyjny

autor: biri87 » 26 lut 2018, 16:08

A jak Wam się podoba łupek dekoracyjny? Mąż się uparł na takie rozwiązanie w jednym pomieszczeniu :)

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Kamień dekoracyjny

autor: Agat83 » 15 maja 2018, 18:51

Ja mam w mieszkaniu parapety kamienne – super się prezentują. W www.metamar.pl posiadają odpowiedni do tego kamień. Firma jest dość znana, na rynku działa już od bardzo dawna. Bardzo polecam

ProjektKolor
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 22 maja 2018, 9:15
Re: Kamień dekoracyjny

autor: ProjektKolor » 22 maja 2018, 9:38

Kamień dekoracyjny to też bardzo fajna, ciekawa opcja we wnętrzu pod warunkiem że pasuje do naszej sypialni czy pokoju, polecam zastanowić się nad tynkiem dekoracyjnym czy nawet idealnym białym kolorem za łóżkiem, np: farby Jedynka mają intensywną kolorystykę i piękną, gładką biel.

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Kamień dekoracyjny

autor: e-Rzecznik_Magnat » 07 cze 2018, 13:40

Bardzo fajną i często stosowaną opcją są struktury dekoracyjne. Łatwe do samodzielnego zainstalowania na ścianie. Dekorują z powodzeniem wnętrza salonów i sypialni w różnych stylach.
23a.jpg

23b.jpg

23c.jpg

INTER DOOR
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 06 kwie 2018, 10:37
Re: Kamień dekoracyjny

autor: INTER DOOR » 14 cze 2018, 13:36

Piękne zdjęcia, mogą śmiało służyć jako inspiracja. Zwróćcie uwagę na ostatnie zdjęcie - są na nim drzwi zlicowane ze ścianą, w dopasowanym wykończeniu. To świetne rozwiązanie i będzie dobrze wyglądać w tych pomieszczeniach, w których mamy już dużo zdobniczych elementów i chcemy uniknąć wrażenia nadmiaru. Przy dekoracyjnym kamieniu czy cegle jak najbardziej się sprawdzi! Takie drzwi można zamówić u nas, polecamy: [więcej informacji poprzez PW]

LenaHoroszko
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2018, 17:49
Re: Kamień dekoracyjny

autor: LenaHoroszko » 16 cze 2018, 10:25

Kamień dekoracyjny jest spoko, pod warunkiem że ktoś używa go z rozmysłem, i w odpowiednich proporcjach i całość jest kompatybilna w swoim wnętrzu, jak się z taką imitują przesadzi to wyjdzie nam tani chińczyk zamiast salonu z klasą. Dla mniej zdecydowanych na kamień i jego fakturę poleciłabym imitujące kamień panele naścienne np kerradeco, które są przeciw-wodne, ogniotrwałe możemy je układać nawet w łazienkach a są miłą dla oka alternatywą kamieni, tapet, betonów lub innych tynków ozdobnych. Ja swoich klientów odsyłam zawsze po sprawdzenie takich alternatywnych rozwiązań. Te panele możecie zobaczyć np w salonie drzwi i podłogi Vox niedaleko galerii mokotów, ale myślę zę jako ich produkt będą też dostępne w każdym salonie vox :) Pozdrawiam LenkaH

MebleTeo
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 cze 2018, 9:42
Re: Kamień dekoracyjny

autor: MebleTeo » 20 cze 2018, 10:21

Zgadzam się że kamień dekoracyjny może być piękną ozdobą na ściany w salonie lub przedpokoju, tylko warunkiem jest aby nie przesadzić z jego ilością oraz dobrać odpowiednia kolorystykę podłogi oraz dodatków.

krzysiek1986
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:02
Re: Kamień dekoracyjny

autor: krzysiek1986 » 05 lip 2018, 14:43

A myśleliście o konglomeratach kwarcowych? Im więcej o nich czytam tym jestem bardziej przekonany, że to idealne rozwiązanie. Super parametry użytkowe i bogata oferta kolorystyczna. Sprawdźcie sami: http://www.technistone.com/pl/color

bartnik1
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:04
Re: Kamień dekoracyjny

autor: bartnik1 » 27 sie 2018, 13:58

Ja niedawno kilka ciekawych rozwiązań znalazłem tez tutaj [Market OBI]
I do tego jeszcze w dobrej cenie.

mirrek
Aktywny
Aktywny
Posty: 119
Rejestracja: 23 mar 2016, 21:02
Re: Kamień dekoracyjny

autor: mirrek » 30 sie 2018, 17:17

Domitech pisze:Kamień dekoracyjny to fajne i modne, szczególnie ostatnio rozwiązanie. Mi osobiście jednak bardziej podoba się wspomniana wyżej cegła.


A ja też myślę nad alternatywami. Np. są kamienie dekoracyjne, które udają betonową ścianę (surowy beton) i często dla ludzi, którzy się na coś takiego decydują lepsze byłoby stosowanie produktów typu Magnat Efekt Betonu. Z drugiej strony dobrze do tego drugiego rozwiązania byłoby mieć jakąś smykałkę, chociaż to bardzo trudne nie jest.

MebleDoktor
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2018, 9:36
Re: Kamień dekoracyjny

autor: MebleDoktor » 17 wrz 2018, 9:52

Moim zdaniem kamień dekoracyjny na ścianę to znakomite rozwiązanie na każdą ścianę, szczególnie dobrze sprawdzi się w salonie, do tego polecam takze stylowy regał :

Obrazek

tymon8
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 13 mar 2018, 8:45
Re: Kamień dekoracyjny

autor: tymon8 » 20 wrz 2018, 10:38

Kamień dekoracyjny jest jak najbardziej pozytywny element w pomieszczeniu ,to dobre i eleganckie rozwiązanie do każdego mieszkania. Może nieco droższe,no ale w końcu coś za coś, a kamień od http://stoneland.com.pl wygląda bardzo ciekawie w przeróżnych kompozycjach.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów