ładowarka potrzebna

Fundament może być wykonany z różnych materiałów, a jego poprawne wykonanie jest podstawą budowy domu. Jeżeli jeszcze nie wiesz jakiego materiału użyć do budowy swojego domu to w tym dziale z pewnością poznasz zalety i wady różnych materiałów i rodzajów fundamentów.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

dariawaria
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 10 kwie 2018, 12:58
ładowarka potrzebna

autor: dariawaria » 23 kwie 2018, 12:48

Cześć,

potrzebujemy ładowarki do firmy - lepiej wypożyczyć maszynę czy bardziej opłaca się leasing ładowarki?

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: ładowarka potrzebna

autor: robertrys » 26 kwie 2018, 12:52

Zdecydowanie leasing jest lepszym rozwiązaniem niż wypożyczanie bądź też kredyt. Platforma Finansowa zerknij sobie na ofertę, oferuje leasing online na bardzo korzystnych warunkach. Dodatkowo można wszystko załatwić online, bezproblemowo.

Albercik23
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 19 lut 2017, 19:03
Re: ładowarka potrzebna

autor: Albercik23 » 11 cze 2018, 9:47

Ja bym w sumie kupił. Kupno ładowarki teleskopowej to nie jest jakiś mega wykoszt w porównaniu do tego, ile można zarobić potem na tym. Warto moim zdaniem zajrzeć na stronkę kmm.info.pl - tam masz info na temat takich ładowarek i możesz o cennik zapytać. ;)

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: ładowarka potrzebna

autor: ArkadiuszKrol » 17 paź 2019, 10:01

Ja natomiast poszukuję wagi pokładowej do ładowarki czołowej. Jak dotąd zainteresował mnie system ważący Millennium z oferty firmy attr.pl. Posiada dokładność pomiarową do 1%, ochronę przed ładunkami elektrostatycznymi oraz czujnik zbliżeniowy położenia wysięgu o stopniu ochrony IP68. Co o nim sądzicie?


Wróć do „Fundamenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 37 gości

Gotowe projekty domów

cron