Wybieramy klimatyzator do domu. Co się sprawdzi i ile to kosztuje

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Wybieramy klimatyzator do domu. Co się sprawdzi i ile to kosztuje

autor: Redakcja » 10 cze 2018, 7:39

Klimatyzacja w domu to już nie luksus, a pogoda pokazuje, że może nam być potrzebna przez coraz dłuższy czas. Wyjaśniamy, jaki mamy wybór urządzeń... Wybieramy klimatyzator do domu. Co się sprawdzi i ile to kosztuje >>
Redakcja

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53
Wybieramy klimatyzator do domu. Co się sprawdzi i ile to kosztuje

autor: ostrow » 10 cze 2018, 7:39

Miałam kiedyś klimę, ale miałam przez nią ciągłe migreny i chore zatoki. Mąż zamontował markizy fakro, i są o niebo lepsze niż klima.

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Wybieramy klimatyzator do domu. Co się sprawdzi i ile to kosztuje

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 10 cze 2018, 19:10

ostrow pisze:Miałam kiedyś klimę, ale miałam przez nią ciągłe migreny i chore zatoki. Mąż zamontował markizy fakro, i są o niebo lepsze niż klima.

Zapewne źle zainstalowany. Markizy, jak się źle zainstaluje, też będą bardziej przeszkadzać niż pomagać.
HVAC - najtańszy komfort.

-_- greg
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1677
Rejestracja: 23 paź 2014, 9:27
Lokalizacja: internet
Re: Wybieramy klimatyzator do domu. Co się sprawdzi i ile to kosztuje

autor: -_- greg » 11 cze 2018, 12:43

Tomasz_Brzeczkowski pisze:
ostrow pisze:Miałam kiedyś klimę, ale miałam przez nią ciągłe migreny i chore zatoki. Mąż zamontował markizy fakro, i są o niebo lepsze niż klima.

Zapewne źle zainstalowany. Markizy, jak się źle zainstaluje, też będą bardziej przeszkadzać niż pomagać.

Zapewne jakże mogło być inaczej.
Tak jak by nie było innej możliwości np. eksploatacja klimatyzacji,
która jeśli jest niewłaściwa to potrafi człowieka rozchorować całkiem konkretnie.
Ale pan jako nieomylny autorytet wszystkich nieomylnych autorytetów,
zapewne wie wszystko najlepiej.

klaussspol
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lis 2016, 11:17
Re: Wybieramy klimatyzator do domu. Co się sprawdzi i ile to kosztuje

autor: klaussspol » 26 lip 2018, 6:31

Wydaje mi się, że dobrze by było od razu za wczasu znaleźć jakiś sprawdzony serwis klimatyzacji, gdzie można by było ją serwisować. U mnie we Wrocławiu najlepszy jest chyba ten http://www.klimatyzacja-wroclaw.com/ser ... yzacji.htm . Zawsze jeździmy do niego w razie jakiejś awarii i na prawdę świetnie serwisują taki sprzęt

Paweł 12
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2018, 23:38
Re: Wybieramy klimatyzator do domu. Co się sprawdzi i ile to kosztuje

autor: Paweł 12 » 30 sie 2018, 23:50

Kilka miesięcy temu założyłem w domu markizy solarne Fakro. Rzeczywiście, podczas upałów spełniają swoje zadanie, czyli obniżają temperaturę w pomieszczeniu. Miałem jeszcze zakładać klimatyzacje, okazało się że w zasadzie nie potrzeba, bo markizy są wystarczające.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości

Gotowe projekty domów