Nadwozia - skrzynie z plandeką

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Nadwozia - skrzynie z plandeką

autor: Borysek11 » 14 lis 2017, 21:22

Szukam producenta, który zajmuje się tworzeniem tego typu nadwozi pod indywidualne wymagania również co do ichh wyposażenia. Możecie mi kogoś polecić? :)

KolosRes22
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 09 gru 2016, 21:01
Kontaktowanie:
Re: Nadwozia - skrzynie z plandeką

autor: KolosRes22 » 16 lis 2017, 13:29

Mam dość podobny problem a mianowicie szukam firmy która zajmuje się produkcją i przygotowaniem chłodni. Jak ktoś moze nam pomóc to byłoby super. Sorki ze podpinam się pod Twój temat Borysek11 :)

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Nadwozia - skrzynie z plandeką

autor: seba676 » 21 lis 2017, 1:02

A czy widzieliście ofertę firmy Lamar, ponieważ zajmują się właśnie produkcją tego typu naczep zarówno w przypadku nadwozi z plandeką, chłodniami itd. Przede wszystkim stawiają na jakość wykonania, porządne elementy oraz dokładne przygotowanie do indywidualnych wymagań.

Kortenik
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 18 kwie 2017, 7:26
Kontaktowanie:
Re: Nadwozia - skrzynie z plandeką

autor: Kortenik » 04 gru 2017, 17:07

Zamawiałem w firmie Lamar kilka skrzyń z plandeką i tutaj śmiało mogę ich polecić za profesjonalizm i wysoką jakość wykonania bo są przygotowane w sposób jakiego od nich oczekiwaliśmy. Nasi kierowcy dość sporo podróżują po całej Polsce i Europie dlatego była potrzeba stworzenia też dodatkowej kabiny sypialnej w ciężarówce z ogrzewaniem postojowym. Umożliwili nam także doposażenie według naszych potrzeb i wyrobili się zgodnie z terminem. Współpraca z nimi to czysta przyjemność :)

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: Nadwozia - skrzynie z plandeką

autor: Tomko43 » 08 gru 2017, 11:15

No jeżeli masz większe zamówienia to producent Lamar zadba o najwyższą jakość nadwozi. To jeden z topowych producentów nie tylko na naszym rynku. A ze względu na obsługę, możliwość wynegocjowania dobrych warunków oraz przystępne terminy realizacji warto ich polecić.

Adam6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 11 lis 2016, 21:16
Re: Nadwozia - skrzynie z plandeką

autor: Adam6 » 04 cze 2018, 15:16

Zastanawiam się nad rozpoczęciem produkcji naczep. Ale nie jestem pewien, czy to ciągle jeszcze opłacalne?

Anna5
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 01 gru 2016, 17:13
Re: Nadwozia - skrzynie z plandeką

autor: Anna5 » 04 cze 2018, 15:18

Mój znajomy otworzył produkcję naczep rok temu. W tej chwili rozwija firmę. To dobry pomysł na biznes, bo przyczepy są drogie, a firm zbyt dużo na naszym rynku nie ma. Na pewno będziesz potrzebował stal do ich produkcji. Stal nierdzewną, pręty, blachy aluminiowe, znajdziesz w: https://www.nova-trading.com/pl . Mają bogatą ofertę i dobre ceny. Można zamówić od razu u nich cięcie wodą. Dzięki temu nie płacisz za odpady. Jak kupisz blach jednej firmie a cięcie w innej, to tracisz na odpadach, a te są zawsze.

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Nadwozia - skrzynie z plandeką

autor: uuwjad » 26 cze 2019, 8:30

Od siebie mogę zostawić Ci namiar na firmę, która zajmuje się produkcją oraz naprawą takich plandek. Firma jest z Gdańska i nazywa się Erka. Myślę, że może Ci się przydać.

Kamilos77
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 lut 2021, 16:00
Re: Nadwozia - skrzynie z plandeką

autor: Kamilos77 » 10 maja 2021, 9:07

Tutaj sprawdź Niger producent skrzyń transportowych :D Mają dobre ceny i każdy znajdzie coś dla siebie :)


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Izugir i 13 gości

Gotowe projekty domów