tanie elektronarzędzia z USA-mit

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

adamis
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2756
Rejestracja: 09 wrz 2006, 13:11
tanie elektronarzędzia z USA-mit

autor: adamis » 11 lis 2008, 12:39

Sporo pojawia się różnych głosów na forach,że niby w USA są bardzo tanie elektronarzędzia,tylko problemem jest stosowane tam napięcie 120V.Sprawdziłem kilkaset ofert na ich ebayach itp. stronach i stwierdzam,że to bujda.Ceny są dość zbliżone do naszych,może o kilka procent niższe,ale tą różnicę pochłoną z nadwyżką ewentualne koszty przesyłki.Poza tym wybór nie jest za duży.Milwaukee,DeWalt,trochę Bosch i Hitachi,i koniec.
No i to ich podawanie mocy urządzenia nie w Watach tylko w Amperach.Nie wspominając o innych,dziwacznych dla nas parametrach.
A 120V nie jest żadnym problemem bo na Allegro można za kilkadziesiąt zł. kupić odpowiednie urządzenie niwelujące różnicę.
adam

azbest
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 18 lis 2008, 21:28
Lokalizacja: podlasie

autor: azbest » 28 lis 2008, 17:53

W ubiegłym roku przywiozłem z USA zestaw bateryjny:wkrętarka ,sozo,latarka,torba ,18v.Firmy DeWolt.Kosztowało 280$,przy 2.50zł za $.U nas by kosztowało co najmniej 2 razy tyle.

artist
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 06 lis 2008, 23:37
Lokalizacja: Warszawa

autor: artist » 30 lis 2008, 1:51

sprowadziłem agregat malarski wagnera z usa wszystko wyszło DUŻO taniej niż w Polsce. Kupiłem transformator i jestem bardzo zadowolony. A tak na marginesie kupuje również części do samochodu (rok produkcji modelu 1976r mojego 1979r) gorąco polecam kupowanie za wielką wodą.

strelba

autor: strelba » 21 gru 2008, 8:24

W lipcu kupiłem na Allegro 18V zestaw Boscha.W skład zestawu wchodzą:
wkrętarka,klucz,pilarka tarczowa,piła brzeszczotowa,latarka,torba idwa akumulatory.Zapłaciłem za to 1740zł.Sprzęt świetny,chodzi bez zarzutu ipraktyczny.Za samą wkrętarkę opodobnych parametrach w markecie zdziercy chcieli 750zł.
W Polsce narzekają na psującą się jakość Boscha,a ja nie narzekam,szczególnie że sprzęt zachowuje się dobrze przy dużych obciążeniach .Acha,zapomniałem dodać koszty przetwornika prądu

icid
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2009, 19:50
Lokalizacja: Rotterdam

autor: icid » 12 mar 2009, 20:28

Zależy co robisz, wkrętarki nie sprawdzają się w ogóle, przy De Walcie są po prostu żałosne, wiertarki takie sobie, powiedzmy do lekkich prac. Szlifierki kątowe jak za te pieniądze to szacunek, naprawdę wytrzymałe. W mojej firmie pracuje się na zewnątrz, czasem przy małym deszczu i bosch siada ok 5 razy szybciej niż Hitachi czy Dewalt.
Narzędzia? nie pogadasz, zajechałem ich więcej niż twoja babcia ma lat :)

Rogers
Aktywny
Aktywny
Posty: 191
Rejestracja: 25 mar 2014, 11:19
Re: tanie elektronarzędzia z USA-mit

autor: Rogers » 01 cze 2018, 20:28

Tylko weźcie jeszcze pod uwagę, że jak się potem coś zepsuje to jest ogromny klops. Fakt, że u nas gwarancja działa dobrze w okresie 24 miesięcy potem jest z tym różnie, ale zawsze jednak jakieś tam zabezpieczenie mamy prawda? Po za tym bardziej europejskie marki mają jakieś tam zaplecze pod względem części zamiennych tutaj macie wirnik makita i w zasadzie każdą pojedynczą śrubkę. Oszczędzimy kilka złotych, żeby potem ryzykować brak możliwości naprawy? Dość słabe.

ToolsNarzedzia
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 04 cze 2018, 8:45
Re: tanie elektronarzędzia z USA-mit

autor: ToolsNarzedzia » 04 cze 2018, 8:54

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat jeżeli chodzi o elektronarzędzia w niższej cenie to zdecydowanie polecam szukać wśród dobrych i godnych zaufania sklepów internetowych, gdzie ceny są rozsądne i możemy liczyć na szeroki wybór narzędzi, akurat tym się zajmujemy i służymy pomocą.


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów