Kostka na Murowany Taras

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

SatorSator
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2018, 19:45
Kostka na Murowany Taras

autor: SatorSator » 29 kwie 2018, 20:25

Witam,
mam przy domu taras o pow ok 30m2 taras jest murowany na około 50 cm
(nierówny grunt) przez jakieś 4 lata stał w stanie surowym, już jakaś trawa z dylatacji wyrasta:).. i teraz jest moje pytanie, zauważyłem w 2 miejscach że jak popukam w taras to jest echo tudzież pusta przestrzeń...wygląda na to że wylewka jest dość cienka (ja tarasu nie robiłem i nie mam pojęcia jak jest dokładnie zrobiony)

Taras ma spadek od domu i mam zamiar położyć na nim kostkę brukową.
Mam zamiar dać jakieś 5 cm piasku na to trochę cementu
(nie wiem tylko ile znaczy trochę:)) i na to kostkę i obawiam się czy w tych 2 miejscach kiedyś się ta kostka trochę nie zapadnie..

Wiem że takie opisywanie jest słabe ale może ktoś coś doradzi.
Czy mam w tych miejscach po prostu przywalić i nadlać trochę nowej wylewki i tyle...

Pozdrawiam i dzięki za pomoc

Norbert145
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 18 lis 2017, 11:56
Re: Kostka na Murowany Taras

autor: Norbert145 » 31 maja 2018, 12:06

No to może w takim razie koniecznie zajrzyj do oferty Pozbruk. Szeroki wybór modeli oraz dostępnych kolorów i jednocześnie dodatkowe zabezpieczenia w postaci powłoki H-Plus bądź Nano chroniąc ja przed czynnikami zewnętrznymi.

trybulec
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 27 paź 2008, 15:04
Re: Kostka na Murowany Taras

autor: trybulec » 02 cze 2018, 15:22

Stawiasz spraw na głowie. Popatrz jak powinno być to zrobione zgodnie ze sztuką budowlaną.
https://kostkabrukowa.buszrem.pl/projec ... a-gruncie/
https://kostkabrukowa.buszrem.pl/projec ... d-garazem/


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot] i 59 gości

Gotowe projekty domów