Wynajem mieszkania

Adaptacja poddasza na wnętrze użytkowe jest świetnym pomysłem, jednak czasami bardzo trudnym w realizacji. Tutaj dowiesz się o wadach i zaletach urządzeniu na poddaszu na sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

anik92
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:27
Re: Wynajem mieszkania

autor: anik92 » 15 maja 2018, 9:45

szukam pilnie biura do wynajęcia, czy ktoś z was zna agencję gwiazda.info? Jakie macie zdanie?

Adam6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 11 lis 2016, 21:16
Re: Wynajem mieszkania

autor: Adam6 » 28 maja 2018, 17:48

Nie tylko to, że ludzie nie mają pieniędzy jest przyczyną wynajmowania mieszkań. Chociaż nie każdy ma wystarczającą zdolność kredytową, czy gotówkę na zakup mieszkania. Często wynajmuje się z innych powodów. Sam wynajmowałem mieszkanie, w czasie studiów i tuż po nich. Nie było mi potrzebne mieszkanie na własność w tym mieście. Na szczęście jest duży wybór mieszkań do wynajęcia. Wystarczy zajrzeć na Allegro- [link do oferty na Allegro wygasł], a to tylko oferty z Wrocławia.

Angelal22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 30 maja 2018, 15:06
Re: Wynajem mieszkania

autor: Angelal22 » 30 maja 2018, 15:18

Wcześniej był poruszony wątek o zarabianiu na wynajmie, myślę, że to wszystko zależy od tego jak pokierujemy takim interesem. Ostatnio czytałam ciekawy artykuł o firmach, które pomagają w wynajmie mieszkań na http://poradnikowy.net/zlecic-zarzadzanie-wynajmem-mieszkania-czy-samemu-zarzadzac/ może to też dobra opcja?

Lanss
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 sty 2017, 22:35
Re: Wynajem mieszkania

autor: Lanss » 14 cze 2018, 19:08

Wynajem mieszkania jest obecnie szalenie opłacalny. Wynajmujących nie brakuje, ceny wynajmu wciąż rosną zwłaszcza w dużych miastach. Zresztą sami zobaczcie chociażby tutaj http://biuro-partner.com/oferty/mieszkania/na-wynajem/gdansk/ ile kosztuje wynajem mieszkania w Gdańsku.

boddekk
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: Wynajem mieszkania

autor: boddekk » 25 cze 2018, 14:07

Szukacie dobrej jakości mieszkania nad morzem na wakacje ? Nie chcecie mega przepłacać za hotel, chcielibyście mieć prosty i łatwy dostęp do morza ? Polecam noclegi nad morzem gdańsk to właśnie mega VIP apartamenty gdzie możecie wynająć mega mieszkanie w Gdańsku - spędziłem tam super chwile, polecam każdemu kto się wybiera do tego mega miasta !

Motoproton
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 28 cze 2022, 8:47
Re: Wynajem mieszkania

autor: Motoproton » 01 lip 2022, 12:52

Wynajem nieruchomości w Warszawie można przyśpieszyć, dzięki selekcji zweryfikowanych ofert na startwynajem.pl. Jak coś sensownego wybierzesz to wystarczy się odezwać do agencja, który zadba o resztę formalności.


Wróć do „Wnętrza na poddaszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów