Markizy do okien pionowych

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Markizy do okien pionowych

autor: Redakcja » 21 sie 2017, 8:20

W upalne dni staramy się chronić siebie i nasze domy przed przegrzaniem. W takich sytuacjach pomocne są markizy do okien pionowych. Markizy do okien pionowych >>
Redakcja

dachytarasowe
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 sty 2014, 13:47
Markizy do okien pionowych

autor: dachytarasowe » 21 sie 2017, 8:20

Ekskluzywne markizy na europejskim poziomie montuja DachyTarasowe.Eu: http://www.dachytarasowe.eu/markizy-glowna

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Markizy do okien pionowych

autor: kosmo3 » 22 maja 2018, 21:52

Można tutaj http://www.twojamarkiza.pl sprawdzić jakie mają propozycję. Przyznam, że wybór jest tam spory. Teraz to modny jest minimalizm. Takie rozwiązania prezentują się ciekawie i sprawdzają się w przypadku każdego domu.

JanekC
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 433
Rejestracja: 27 lut 2013, 0:11
Re: Markizy do okien pionowych

autor: JanekC » 21 cze 2018, 20:10

Czytałem o takich markizach i jestem bardzo zaciekawiony pomysłem. Widziałem materiały Fakro na ten temat i szczerze myślałem, że wszyscy jesteśmy skazani na klimę chcąc obniżyć temperaturę w 4 ścianach. Sprytne i w porównaniu z klimą to jest jednorazowy wydatek. :)

mochol
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:22
Kontaktowanie:
Re: Markizy do okien pionowych

autor: mochol » 28 cze 2018, 20:28

A te tutaj https://www.markizy-poznan.pl ? Sprawdzaliście już? Myślę, że warto. Są tam bowiem ciekawe rozwiązania dopasowane do różnych potrzeb. Każdy z powodzeniem może tam znaleźć coś dla siebie.

pokoe
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 10 kwie 2013, 20:36
Re: Markizy do okien pionowych

autor: pokoe » 29 cze 2018, 17:40

Te markizy są super, w ogóle to bardzo dobrze wykonany produkt.
Niewiele osób chwali się, że je ma, ale raczej nie widziałem opinii na nie.
Rozwiązanie jest o tyle lepsze od rolet zewnętrznych, że markizy dopuszczają światło do okna. No i najważniejsza funkcja - czyli zmniejszenie nagrzewania się wnętrza.

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: Markizy do okien pionowych

autor: Kacper Biały » 26 sie 2018, 13:19

pokoe pisze:Te markizy są super, w ogóle to bardzo dobrze wykonany produkt.
Niewiele osób chwali się, że je ma, ale raczej nie widziałem opinii na nie.
Rozwiązanie jest o tyle lepsze od rolet zewnętrznych, że markizy dopuszczają światło do okna. No i najważniejsza funkcja - czyli zmniejszenie nagrzewania się wnętrza.

To praktyczne rozwiązanie, bez dwóch zdań. Według mnie bardziej praktyczne niż na przykład klimatyzacja, która jest droga w założeniu, w utrzymaniu również, do tego jeszcze możne powodować np. przeziębienie. Markizy skutecznie cieniują, działają od zewnątrz, a nie od wewnątrz, przez co w mieszkaniu jest chłodniej

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Markizy do okien pionowych

autor: Piotr1955 » 19 wrz 2018, 13:05

Doradzić to mogę ewentualnie Masters bo z nimi mam najświeższe doświadczenia w temacie takich osłon. Ja akurat brałem u nich markizy i też zainwestowałem w żaluzje pionowe – wszystko do pensjonatu który prowadzę. Bardzo dobry kontakt z obsługą nie było żadnego problemu z doborem formatu rozmiaru koloru i tak dalej. Wybór mają super szeroki każdy może znaleźć coś dla siebie


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler], Majestic-12 [Bot] i 40 gości

Gotowe projekty domów