Szkolenia dla firm

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Szkolenia dla firm

autor: DarkElf » 20 mar 2018, 20:48

A jakie szkolenia najbardziej Wam się podobają? Wolicie szkolenia indywidualne czy w grupie? Ja najbardziej lubię te, które zamawia nam szef w firmie :) Jestem programistą także ważny jest dla mnie rozwój i zdobywanie mojej wiedzy, bo dzięki temu możemy utrzymać się na rynku. Miesiąc temu skończyłem ze współpracownikami szkolenie z React-redux i mega mi się podobało, nareszcie coś ciekawego i interesującego :)

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Szkolenia dla firm

autor: rozalia » 21 mar 2018, 12:01

Szkolenia się przydają i są też potrzebne w firmach, dzięki nim można się rozwijać.

Maghda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 23 wrz 2016, 9:48
Re: Szkolenia dla firm

autor: Maghda » 29 mar 2018, 22:14

Jestem zdania, że szkolić trzeba się przez całe życie. W taki sposób możemy dążyć do tego, by naprawdę osiągnąć sukces i być zadowolonym z tego co się robi. Na ten temat można się wiele dowiedzieć z bloga Jacka Wiśniowskiego, który wręcz zaraża swoim optymizmem i wiarą w to, że po sukces wystarczy dosłownie sięgnąć. Poruszane aspekty są niesamowicie przydatne zarówno na co dzień, jak i w życiu zawodowym.

Tomek320
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 13 lip 2017, 14:44
Re: Szkolenia dla firm

autor: Tomek320 » 30 mar 2018, 11:10

Myślę, że warto inwestować w szkolenia dla pracowników. Moja firma od jakiegoś czasu współpracuje z INNpuls. Organizują bardzo fajne i ciekawe szkolenia z przydatnych zagadnień na obecnym rynku. Jeśli ktoś się interesuje możliwością szkoleń to polecam tą firmę.

agness9
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 08 mar 2018, 13:54
Re: Szkolenia dla firm

autor: agness9 » 16 kwie 2018, 12:13

Jak mają to byś szkolenia biznesowe to dobrym wyborem jest np. to efektywna komunikacja biznesowa.

Tomek320
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 13 lip 2017, 14:44
Re: Szkolenia dla firm

autor: Tomek320 » 17 kwie 2018, 13:13

Nasza firma zamówiła kiedyś szkolenia uprawnienia zawodowe i uprawnienia do pracy na wysokości. Były to szkolenia grupowe i były bardzo fajne. Wszyscy byli zadowoleni i każdy sporo się dowiedzieć. Szkolenia organizowała firma Alerta na nasze zlecenie i szczerze mogę ich polecić.

Awatar użytkownika
bob43
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 24 cze 2016, 12:45
Re: Szkolenia dla firm

autor: bob43 » 21 maja 2018, 13:00

Szkolenia to fajna sprawa, co prawda wiele rzeczy można znaleźć samemu i samemu się ich nauczyć, ale jednak to zajmuje czasu, a kiedy się pracuje to nie ma na to czasu. Mi szczególnie przypadają do gustu wszelkie kursy o relacjach interpersonalnych z klientami oraz współpracownikami - nie mam jakichś deficytów społecznych, ale zdaję sobie sprawę, jak wiele można ugrać odpowiednim nastawieniem, postawą i znajomością podstawowych zagadnień psychologicznych, Jedne z bardziej udanych tego typu szkoleń odbyłem z szkolenia-semper.pl a tyczyły się one pracy w zespole, to było szkolenie zamknięte w mojej firmie i naprawdę mnie zainspirowały do zmiany pewnych przyzwyczajeń, część efektów widzi się od razu, ale pewne są widoczne dopiero po pewnym czasie, więc nie można się zniechęcać!

builder11
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:48
Re: Szkolenia dla firm

autor: builder11 » 22 maja 2018, 17:35

Też dzisiaj znane i popularne są szkolenia BHP. O takim szkoleniu może warto pomyśleć. Jak myślicie? W wielu zawodach warto mieć takie szkolenie i nawet zapewnić takie pracownikom. Podoba się wam szkolenie tego typu?

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Szkolenia dla firm

autor: tomi12 » 28 maja 2018, 9:09

Szkolenia z BHP są jednymi z podstawowych i uważam, że obowiązkiem pracodawcy jest organizowane ich tak często, jak wymaga tego sytuacja. Jeśli chodzi o konkretną firmę, która takie szkolenia prowadzi w bardzo przystępny i ciekawy sposób, to polecam BHP-Center Warszawa. Mają ogromne doświadczenie i cieszą się dobrą opinią w branży. Słyszeliście o nich ?

Albercik23
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 19 lut 2017, 19:03
Re: Szkolenia dla firm

autor: Albercik23 » 11 cze 2018, 13:13

Widziałem, że akurat ktoś tu o szkoleniach biznesowych wspominał. Muszę przyznać, że sam korzystałem z czegoś podobnego kiedyś (akurat we Wrocku w szkole i bardzo wartościowa całość była. Jestem zadowolony z efektów, dużo się dowiedziałem, sporo wykorzystałem w pracy - ogólnie na plus. ;)

WojtekMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2018, 20:42
Re: Szkolenia dla firm

autor: WojtekMil » 14 cze 2018, 9:21

A może warto skorzystać ze szkolenia zarządzania projektami bądź obsługi pakietu Microsoft? Warto zwrócić uwagę na ofertę takich szkoleń w Firmie Informatyczną Szansa, która moim zdaniem jest jedną z najlepszych opcji. Mają zgraną ekipę, która wie jak przekazać wiedzę i umiejętności każdemu. Zwracają uwagę na bardzo ważne dla nas aspekty firmowe, jak np. szybsza praca w Excelu. Wyszedłem od nich z dużą dawką konkretnych umiejętności i wiedzy a na koniec otrzymałem potwierdzenie w postaci certyfikatów.

Lanss
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 sty 2017, 22:35
Re: Szkolenia dla firm

autor: Lanss » 09 lip 2018, 6:02

Ja niecały rok temu wprowadziłam szkolenia dla pracowników jako forma ich motywacji. To nie był mój pomysł, to był pomysł firmy, której zleciłam HR w swojej firmie. Pomysł okazał się strzałem w 10, pracownicy korzystają ze szkoleń, czują się docenieni, pracują efektywniej niż wcześniej. Polecam poczytać ten artykuł https://grupaprogres.pl/rynek-pracownika-w-ktora-strone-zmierzamy/, który zawiera informacje o rynku pracownika.

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Szkolenia dla firm

autor: kosmo3 » 29 lis 2018, 20:10

Szkolenia dla deweloperów z zakresu marketingu znajdziecie tutaj developro.pl. Są one prowadzone przez specjalistów z branży deweloperskiej. Można poznać profesjonalne i kompleksowe rozwiązania. Taka inwestycja naprawdę szybko się zwraca.

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Szkolenia dla firm

autor: insomnia » 23 sty 2019, 11:15

Jeżeli szukasz dobrych szkoleń to może kurs online?
Speakingo - tu masz kurs online języka angielskiego i naprawdę można sporo się nauczyć.
Koniecznie sobie sprawdź bo pierwszych siedem dni kursu jest za darmo więc warto sprawdzić czy taka forma nauki jest odpowiednia.
i am who i am

Waldi99
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2019, 8:21
Re: Szkolenia dla firm

autor: Waldi99 » 15 lut 2019, 11:55

Dobrze, że firmy organizują szkolenia bhp małopolska dla pracowników, ale też kierowników. Dzięki temu zwiększa się bezpieczeństwo w pracy i takie odświeżanie pamięci może pomóc zapobiec jakiemuś wypadkowi


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów