Szafa do pokoju dziecka

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kazik.s
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 19 kwie 2017, 9:37
Re: Szafa do pokoju dziecka

autor: kazik.s » 18 wrz 2017, 21:08

Szafa do dziecięcego pokoju to nie lada wyzwanie.. Ja stawiam na pojemne szafy, takie jak od Smolisa z Wrocławia. http://smolis-meble.pl/szafy/do-pokoju/ nie są sieciówką i mają naprawdę dobrej jakości meble, a jednak w dziecięcym pokoju to ma duże znaczenie.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Szafa do pokoju dziecka

autor: MichalBudowniczy » 20 wrz 2017, 19:37

Nawet ładne te szafy.

Domator38
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 02 cze 2015, 10:24
Re: Szafa do pokoju dziecka

autor: Domator38 » 01 paź 2017, 22:44

U nas akurat pokój dziecka znajduje się na poddaszu, ściany są skośne, więc postanowiliśmy zagospodarować tę przestrzeń na szafę i oczywiście jedyną opcją było zlecić zrobienie takiej szafy na zamówienie, ale efekt jest rewelacyjny. Szafa okazała się idealna pod względem pojemności, wszyscy znajomi mają problem , gdzie pomieścić te wszystkie ubrania, akcesoria i zabawki dziecka, a u nas spokojnie jest miejsce na wszystko, poza tym szafa spokojnie posłuży nawet jak maluch podrośnie. Na terenie Warszawy polecam z takimi projektami zwrócić się do firmy www.szafynawymiar.waw.pl/ , na stronie znajdziecie dane do kontaktu, oczywiście jeśli nie macie pomysłu na projekt szafy czy garderoby , to firma oferuje również usługi w tym zakresie .

Kasiakasia78
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2017, 22:51
Re: Szafa do pokoju dziecka

autor: Kasiakasia78 » 01 paź 2017, 22:58

U mojego dziecka jest tradycyjna szafa przesuwna. Już dawno temu zrezygnowaliśmy z regałów i tym podobnych zagraceń.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Szafa do pokoju dziecka

autor: malaka » 30 paź 2017, 8:54

A gdzie trzymacie książki? Ja nie wyobrażam sobie, żeby w pokoju dziecka nie było regału.

rubinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2018, 20:29
Re: Szafa do pokoju dziecka

autor: rubinka » 27 mar 2018, 21:32

Szafa to jedno, a myślałaś już o ubrankach dla dziecka? Jeśli nie to podrzucę Ci namiary na polskiego producenta, którego ostatnio znalazłam: https://malani.pl/ dodam jeszcze numer kontaktowy: 535 555 995 Koleżanka zamawiała u nich ciuszki i była bardzo zadowolona także myślę, że warto zajrzeć. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Pawelek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 24 wrz 2011, 19:39
Lokalizacja: Luton
Re: Szafa do pokoju dziecka

autor: Pawelek11 » 13 kwie 2018, 21:52

Mając mało miejsca w pokoju warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem od Lanomeble. Łóżko piętrowe, a pod nim szafa a także... biurko! Niesamowita oszczędność miejsca w pokoju.

Obrazek

merol
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 26 lip 2011, 8:14
Re: Szafa do pokoju dziecka

autor: merol » 20 maja 2018, 21:23

bardzo fajny pomysł z takim połączeniem łóżka, szafy i biurka

Jaśku88
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:26
Re: Szafa do pokoju dziecka

autor: Jaśku88 » 08 lis 2018, 12:04

Mogę się pozytywnie wypowiedzieć o firmie [...] i ich obsłudze. Meble wykonane na czas zgodnie z naszym projektem, wszystko wygląda dokładnie tak jak miało wyglądać. Szczególnie polecam u nich kuchnie i szafy wnękowe zrobione w systemie Komandora – http://kuchniesolarz.pl//szafy-komandor.


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów