Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bartnik1
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:04
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: bartnik1 » 15 maja 2018, 21:52

Zdecydowanie polecam taką firmę http://www.mitaxx.pl/
Jestem bardzo zadowolony a korzystamy juz długi czas.

weronika.jarzab
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2018, 8:54
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: weronika.jarzab » 16 maja 2018, 8:57

Witam teraz tak przepisy się często zmieniają, ze chyba nie jest warto samemu się w to bawić. Ja polecam dobre i niedrogie biuro rachunkowe http://www.saldoradom.com.pl Rozliczają moją firmę od lat.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: Agat83 » 22 maja 2018, 13:46

Polecam www.ksiegowosc-samborski.pl to dobry księgowy, który oferuje profesjonalne doradztwo i pełną obsługę księgową skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw.

foxi
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 28 lis 2016, 19:32
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: foxi » 24 maja 2018, 19:16

Każdy będzie się trzymać swojej opinii ... i będzie pewnie mieć rację przytaczając swoje argumenty.My preferujemy tradycyjne biuro rachunkowe , gdzie mogę pogadać z panią Krysią i osobiście wyjaśnić pewne sprawy. Korzystamy więc z biura - https://doradztwopodatkowe.wroclaw.pl i jesteśmy zadowoleni, pzdr

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: tomi12 » 28 maja 2018, 13:50

Ja na początku rozliczałem się samodzielnie ale kiedy ilość wystawianych co miesiąc faktur wzrosła a ja zatrudniłem pracowników, doszedłem do wniosku, że trzeba poszukać profesjonalnej pomocy :) Tak trafiłem do biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek w Gliwicach. Szczerze polecam - doświadczeni, terminowi, uczciwi. Dbają o dobry interes swoich klientów :)

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: karolinamak » 01 cze 2018, 13:38

Dla nas ksiegowosc prowadzi http://superksiegi.pl/biuro - my mamy spokoj od papierow, a te przynajmniej sa prowadzone jak nalezy :)

ThomasTom
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2018, 11:16
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: ThomasTom » 01 cze 2018, 14:03

Ja polecam jednak mieć biuro rachunkowe, zwłaszcza, że ostatnio biura rachunkowe zajmują się nie tylko księgowościa, ale też całymi kadrami. Ja korzystam z usług biura rachunkowego https://www.equales.pl i muszę powiedzieć, że jestem naprawdę zadowolony z ich usług. NIe mam żadnych problemów z podatkami, rozliczeniami, kadrami, ani żadnymi takimi sprawami odkąd korzystam z tego biura. Mogę się skupić na pozyskiwaniu nowych klientów i pracy co jest dla mnie naprawdę wygodne

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: budowa876 » 04 cze 2018, 6:27

Firma https://biuromda.pl/ksiegi-rachunkowe-p ... y-ksiegowe oferuje bardzo fajne usługi finansowe w dobrych cenach, jeśli tylko się zdecydujemy. Moim zdaniem będzie to zdecydowanie lepsza opcja niż męczenie się tym samemu, tak jest po prostu wygodniej.

jacekbratyk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2018, 1:05
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: jacekbratyk » 05 cze 2018, 0:52

Podzielam opinie, że najlepiej jednak korzystać z usług profesjonalnego biura rachunkowego. Niestety w przypadku błędu gdy będziemy sami rozliczać, przyjdzie nam walczyć z urzędem skarbowym co do przyjemnych nie należy. Korzystam z usług Jeżak services od dwóch lat i mogę ich polecić z czystym sumieniem. Nie mam żadnych zastrzeżeń do ich pracy.

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: kosmo3 » 10 cze 2018, 19:17

Uważam, że najlepiej korzystać z biur, które mają doświadczenie.

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: bobik5 » 19 cze 2018, 6:07

A co powiecie na mobilne biuro rachunkowe? Ja poznałem taką firmę dość niedawno, moja koleżanka rozliczała u nich swoją firmę. Mówiła, że bardzo sprawne działają, a przede wszystkim podchodzą do wszystkiego bardzo profesjonalnie. Niestety w ostatnim czasie wiele firm rachunkowych, przez natłok pracy nie ogarnia wielu klientów, a tu proszę miłe zaskoczenie.

Tomku
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2018, 9:37
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: Tomku » 21 cze 2018, 9:41

Ja od pół roku korzystam z biura rachunkowego M&M Księgi Rachunkowe. Od początku naszej owocnej współpracy zyskałem maximum oszczędności. Mogę polecić te biuro, bo profesjonalnie wykonują swoje zadania :D

Lenka88
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 07 lis 2017, 11:32
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: Lenka88 » 24 cze 2018, 11:12

Ja polecam księgowość online. Wg mnie oszczędność pieniędzy jest duża, ale czasu też całkiem spora. Poza tym od takich firm można uzyskać naprawdę sporo pomocy i odpowiedzi na różne pytania, dlatego nie ma zupełnie się powodu bać, że człowiek sobie nie poradzi.

igorzetka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2018, 10:44
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: igorzetka » 24 cze 2018, 12:56

Według mnie samemu jeśli nie zna się na procedurach ciężko jest prowadzić księgowość. Sam próbowałem i niestety zakończyło się to dla mnie porażką. Zdecydowałem się potem na współpracę z biurem rachunkowym, dokładnie wybrałem biuro Gama na Białołęce i od tamtego czasu mam spokój z papierkową robotą, której nie cierpię.

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: Księgowość w firmie - samemu, czy przez biuro rachunkowe?

autor: heman » 27 cze 2018, 12:50

My korzystamy z biura na Pogonowskiego w Warszawie, konkretnie jest to Biuro Rachunkowe Sigma. Dobre, solidne, terminowe i rzetelne biuro. Bardzo jestem ze współpracy z nimi zadowolony.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości

Gotowe projekty domów