Nowoczesna kuchnia

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Em11
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2018, 21:53
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Em11 » 19 kwie 2018, 22:17

Osobiście uważam ze ciężko zaaranżować nowoczesny styl kuchni niewielkim kosztem. Myślę, że warto rozeznać się w polskich markach szczególnie tych, które nie stawiają na ilość ale jakość zamiast szukac w sklepach, gdzie za tą samą jakość mebli cena jest dwukrotnie wyższa. Ostatnio zamówiłam krzesła marki D2. Mają super design, są bardzo solidne i jestem z nich zadowolona w swoim domu a cena jest zdecydowanie konkurencyjna.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: lideropinii » 22 kwie 2018, 20:39

Mylisz się. W każdym stylu można zaaranżować pomieszczenie taniej / drożej wybierając inne, lepsze materiały, ale na koniec liczy się spójność tego wszystkiego
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Nephalim123
Aktywny
Aktywny
Posty: 263
Rejestracja: 03 sie 2017, 8:00
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Nephalim123 » 23 kwie 2018, 7:56

Wydaje mi się, ze do nowoczesnej kuchni bardzo dobrze pasuje lacobel - fajne i interesujące połączenia kolorów.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 30 kwie 2018, 22:40

Nowoczesna kuchnia jest wygodna i łatwa do utrzymania w czystości. Powierzchnia ścian jak wspomniano w tym wątku, to duża część kuchni i dlatego farby do niej warto wybierać z należytą starannością. Dlaczego? By swoim wyglądem za kilka lat nie szpeciły wnętrza. Nowoczesna farba do pomieszczeń narażonych na działanie wilgoci - Kuchnia -łazienka Śnieżki, zabezpiecza powierzchnie ścian nie tylko przed destrukcyjnym działaniem wody i zabrudzeniami, ale także chroni przed rozwojem pleśni i grzybów, bo zawiera w swoim składzie srebro. Produkt nowoczesny i godny polecenia.

Lena516
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 06 mar 2018, 11:23
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Lena516 » 04 maja 2018, 10:04

Akcesoria oraz detale w kuchni tworzą jedną spójną całość. Polecam stoły, blaty oraz krzesła od PaulBunyan. Jakość na najwyższym poziomie ręcznie robionych mebli. https://www.paulbunyan.pl/category/mebl ... ego-drewna

Sklep Makrodom
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 06 lut 2018, 15:06
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Sklep Makrodom » 04 maja 2018, 11:07

W pełni popieramy to, że to właśnie spójne ze sobą detale tworzą jedno całość, co sprawia, że kuchnia jest wyjątkowa i nowoczesna. Bardzo ważne jest to dobrać kolorem i stylem nawet drobne meble kuchenne jak krzesła czy taborety. Zajrzycie do nas na https://www.makrodom.pl/ , meble wysyłamy gratis :)

valdeko
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:37
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: valdeko » 11 maja 2018, 14:24

Funkcjonalność można podnieść w prosty sposób, chociażby montując panele szklane między szafkami. Takie panele robi firma FAZA z Warszawy. Robią to estetycznie, do tego można sobie zamówić jakiś elegancki nadruk, np. z owocami lub potrawami. Co o tym sądzicie?

kolaaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 16 kwie 2016, 12:50
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: kolaaa » 13 maja 2018, 20:44

Zgadzam się, że kuchnia to nie tylko meble i dodatki, bardzo ważne jest to jakich farb użyjemy do pomalowania ścian. Sama kilka lat temu popełniłam ten błąd, wydałam krocie na zabudowę a farbę wzięłam najtańszą budżetową żeby przyoszczędzić. Po miesiącu już pożałowałam. W kuchni jednak jak i w łazience konieczne jest zabezpieczenie przed wilgocią i pleśnią. Drugi raz poprawiłam duluxem z serii easycare kuchnia i łazienka i przez dwa lata nic się nie dzieje, poza systemem protect cudnie się ją czyści, syn mi wylał miskę czerwonego barszczu wczoraj, praktycznie spłynął po ścianie bez śladu.

Albatros348
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 06 lut 2018, 11:18
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Albatros348 » 15 maja 2018, 12:12

Nowoczesna kuchnia to taka, która powstała przy użyciu nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań. Do takich z pewnością należy wybór mebli wykonanych na wymiar. Czy istnieje lepszy sposób na skomponowanie kuchni? Ekipa Don't Worry wykonała dla nas kuchnię na wymiar, dzięki czemu prezentuje się ona oryginalnie i znakomicie. Czego chcieć więcej? Patrzenie na nią to czysta przyjemność. :)

polly28
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 14 lis 2017, 13:39
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: polly28 » 21 maja 2018, 17:27

Nowoczesną kuchnię zawdzięczam ekipie specjalistów z Pinio Kuchnie. Stworzyli a następnie zaprojektowali dla naszego domu prześliczną kuchnię, która nadała niebywałego uroku. Estetyka w połączeniu z nowoczesnością, spędzanie wolnych chwil w takiej kuchni to czysta przyjemność!

Grzesiekkatowice
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 31 sie 2017, 16:28
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Grzesiekkatowice » 26 cze 2018, 12:06

Jaka to teraz nowoczesna kuchnia.Biała w lakierze? tzw styl skandynawski.
Dla mnie nowoczesna kuchnia to styl industrialny z cegłami na ścianie z dużą metalową lampą przede wszystkim duża funkcjonalna i z charakterem. Tak naprawdę nie to ładne co ładne a to co się komu podoba. Są klienci co kupią najprstrzą kuchnie w markecie budowlanym i są zadowoleni. Klienci duzych sieciówek uważają że też mają nowoczesne i modne meble. A tak naprawdę aby mieć piękną i nowoczesną kuchnie to trzeba zatrudnić kogoś kto się na tym zna i mieć trochę metrów do zagospodarowania. Jak ktoś ma kuchnie 2x3 metra to co tam wsadz?
Modnestol

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: lideropinii » 26 cze 2018, 17:51

Styl jest ważny, ale w tym stylu niezależnie od jego wyboru ważna jest spójność, jakość materiałów, czy finalnie jakość wykończenia.

[więcej na Facebooku]
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Reigeont
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2018, 10:15
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: Reigeont » 27 cze 2018, 10:27

Odpowiedni styl takiej kuchni i wykonanie i mamy na prawdę ładną nowoczesną kuchnie do tego warto zainwestować w Meble nowoczesne i szklane albo marmurowe blaty wtedy zrobi to nam robotę jeśli chodzi o wnętrze podłoga to jakieś panele szklane, ciekawa opcja to jest jeśli chodzi o podłogę na prawdę robi to wrażenie. Świetna opcja na nowoczesną kuchnie

mebe-do
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2018, 9:50
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: mebe-do » 27 cze 2018, 13:23

A to nasza propozycja na nowoczesne meble kuchenne ze smakiem i w atrakcyjnych cenach .

Oczywiście Darmowy projekt i wycena

https://meble-do.pl/meble-kuchenne.html

jessie
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 30 maja 2018, 17:00
Re: Nowoczesna kuchnia

autor: jessie » 28 cze 2018, 13:38

Jeżeli ktoś szuka nowoczesnych mebli to polecam wam sklep mebli włoskich Posiadają w swojej ofercie meble wypoczynkowe do salonu, meble do sypialni, szafy,garderoby, meble do zabudowy,meble do jadalni. Polecam! :)


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów