Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: tyga33 » 08 lip 2016, 10:00

Pełne wyposażenie do łazienek ma sklep Net Armatura na swojej stronie www.net-armatura.pl. Z takich większych zakupów jakie u nich zrobiłem to na pewno wanna narożna. Obsługa mi dobrze doradziła w kwestii wymiaru, także wanienka idealnie się wpasowała u mnie w rogu łazienki. Dobra jakość ceramiki, jest łatwa w czyszczeni

Anna82
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 13 gru 2015, 20:56
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: Anna82 » 08 lip 2016, 11:16

Wszystko do luksusowych łazienek znaleźć można w salonie Ceramik w Szczecinie www.ceramik.com.pl mają szeroki wybór włoskich, hiszpańskich, niemieckich producentów. Produkty najwyższej jakości można poszaleć, mnie ograniczał nieco budżet ale również znalazłam dla siebie coś wyjątkowego.

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: PawełNM » 18 lip 2016, 20:22

Moim zdaniem w żadnej luksusowej łazience nie może zabraknąć dużego lustra. Mnie osobiście od dawna marzy się takie właśnie robione na wymiar i tak sobie myślę, że w związku z tym skorzystam z oferty http://www.lustrowramie.pl/lustra-lazienkowe/ . Są tam dostępne różnego rodzaju lustra, w tym także takie z oświetleniem LED i na pewno chciałbym skorzystać z tej oferty.

Perła89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 85
Rejestracja: 14 mar 2016, 20:31
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: Perła89 » 19 lip 2016, 9:45

Duże lustro to podstawa ale i wielka wanna czy jacuzzi.

typowyhandlarz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 15 cze 2016, 14:02
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: typowyhandlarz » 22 lip 2016, 12:58

Blaty Corian ładnie wyglądają i są dość trwałe pod warunkiem, że będziemy o nie dbać - w szczególności należy unikać zarysowań (a z tym niestety dość łatwo). Minusem jest cena ale moim zdaniem warto zainwestować. Polecam poczytać ten artykuł przed zakupem - powinien rozwiać wszelkie wątpliwości.

gwiazda90
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 lut 2016, 22:07
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: gwiazda90 » 24 lip 2016, 9:00

Według mnie niezbędnym elementem wyposażenia luksusowej łazienki jest wanna z hydromasażem, np. Silla- na taką firmę się zdecydowałam przy urządzaniu swojej łazienki. Wanna jest wykonana z akrylu, ma też elementy ze szkła hartowanego. Obawiałam się, że będzie trudno ją utrzymać w czystości, ale przy odrobinie wysiłku nie trzeba się obawiać. To była dobra decyzja. Dodatkowo mamy w łazience kabinę prysznicową, bo zostało trochę miejsca :)

marines555
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 15 mar 2016, 10:28
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: marines555 » 27 lip 2016, 14:40

Zgadzam się z przedmówcą, SILLA robi naprawdę solidne wanny wolnostojące. Wanny są zrobione w 100% z akrylu, mają podwójną warstwę tego materiału dzięki czemu wanny dłużej utrzymują ciepła wodę, dodatkowo wanny mają specjalne wzmocnienia na dnie dzięki czemu kąpiel mogą brać np. 2 osoby. Wanna jest gotowa do montażu od razu po dostarczeniu do klienta.

MeduzaD
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 04 cze 2013, 9:04
Lokalizacja: Śląsk
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: MeduzaD » 28 lip 2016, 10:38

Z luksusem to właśnie kojarzy mi się Roca i jej ceramika. Ale nie należy również oczywiście zapominać o płytkach, czy sprzęcie AGD - to również wpływa na efekt finalny

Ewka1984
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 cze 2016, 17:14
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: Ewka1984 » 29 lip 2016, 11:01

Moim zdaniem warto zainwestować w wannę z hydromasażem. Co prawda kosztuje więcej niż wanna wolnostojąca ale za taki komfort warto dać odrobinę więcej. Można odpocząć i przy okazji hydromasaż przynosi dużo dobrego dla naszego ciała (poprawia ukrwienie, łagodzi bóle kręgosłupa, czy to co kobietom się spodoba - redukuje cellulit :) ) Silla to dobra i sprawdzona marka - ma zwolenników wśród wielu moich znajomych i faktycznie produkty tej firmy są wykonane trwale i bardzo starannie.

Bossman
Aktywny
Aktywny
Posty: 211
Rejestracja: 04 cze 2013, 8:51
Lokalizacja: Suwałki
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: Bossman » 29 lip 2016, 18:17

Wanna z hydromasażem niekoniecznie jest droższa od tej wolnostojącej np. Roca Easy z zagłówkiem.

mirnaj
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 sie 2016, 7:36
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: mirnaj » 22 sie 2016, 7:54

Na pewno nie będzie to tanie :)

JacekBudowniczy
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 16 lis 2016, 10:10
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: JacekBudowniczy » 26 sty 2017, 10:27

Ewka1984 pisze:Moim zdaniem warto zainwestować w wannę z hydromasażem. Co prawda kosztuje więcej niż wanna wolnostojąca ale za taki komfort warto dać odrobinę więcej. Można odpocząć i przy okazji hydromasaż przynosi dużo dobrego dla naszego ciała (poprawia ukrwienie, łagodzi bóle kręgosłupa, czy to co kobietom się spodoba - redukuje cellulit :) ) Silla to dobra i sprawdzona marka - ma zwolenników wśród wielu moich znajomych i faktycznie produkty tej firmy są wykonane trwale i bardzo starannie.


Naprawdę taka wanna redukuje niektóre te rzeczy? Moja kobieta chodzi na różne zabiegi odchudzające a może lepszym rozwiązaniem byłoby zainwestować właśnie w taką wannę. Muszę z nią to przedyskutować.

TomaszRanosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2017, 14:53
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: TomaszRanosz » 27 sty 2017, 15:08

Skoro mowa o luksusie i nowych rozwiązaniach poleciłbym bez dwóch zdań deskę myjącą z pilotem bezprzewodowym. Robi niesamowite wrażenie w łazience, oszczędza miejsce, a pod względem użytkowym jest bez porównania bardziej komfortowa i luksusowa niż zwykły bidet. Do tego podwieszana miska WC i nie jednego użytkownika można oczarować.
Z dostępnych marek na rynku polskim poleciłbym http://washlety.pl/sklep/ i Mewatec www.mewatec.pl Z czego mi bardziej podoba się Mewatec.

Sajana
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 12 gru 2013, 15:28
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: Sajana » 30 sty 2017, 20:56

Luksusową łazienkę można urządzić w stylu jaki się wymarzy. Można zamówić dziś najdziwniejsze wyposażenie, które spełniałyby wymagania wyszukanego stylu. Pięknie wyglądają np umywalki z naturalnego kamienia z http://www.lux4home.com/
Obrazek

restowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2018, 15:44
Re: Wyposażenie luksusowych dużych łazienek - nowe rozwiązania

autor: restowa » 10 maja 2018, 15:51

W trakcie jednego z urlopów w hotelu były fotele masujące. Po całym dniu zwiedzania, chodzenia, wieczorami zawsze z przyjaciółmi korzystaliśmy z tej opcji. Świetnie rozmasowywał całe plecy, nie wspomnę o nogach - człowiek następnego dnia nie czuł w ogóle, że cały dzień intensywnie zwiedział. Po powrocie zainteresowaliśmy się z rodzinką tematem, poszperaliśmy w internecie i znaleźliśmy 2 firmy, które oferują takie produkty i wybraliśmy polską markę Massaggio. W ten sposób zafundowaliśmy sobie prywatnego masażystę w domu :-). Dla zainteresowanych mamy ten fotel:
https://restlords.com/pl/fotele-masujace/massaggio-conveniente.html


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów