Lampa Pająk - co o tym sądzicie

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Ekotechnik24
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 19 sty 2016, 17:23
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
Kontaktowanie:
Lampa Pająk - co o tym sądzicie

autor: Ekotechnik24 » 09 kwie 2018, 19:07

Pająk to lampa składająca się z kabli w wersji lepszej w oplocie o różnych kolorach, w wersji tańszej czyli chińskiej kabel jest w zwykłej izolacji - bez bawełnianego oplotu. Te żyrandole maja najczęściej do kilku do kilkunastu kabli o różnych długościach, które można w dowolny sposób rozwiesić po suficie.

Obrazek

Żyrandol Pająk to minimalistyczna lampa, która pasuje zarówno do loftowych jak i całkiem współcześnie urządzonych wnętrz.

Obrazek

Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat tych lamp. Jest pod tym linkiem: https://4fundesign.com/Lampa-Pajak-najmodniejsze-oswietlenie
Ostatnio zmieniony 19 sie 2019, 8:57 przez Ekotechnik24, łącznie zmieniany 1 raz.

monikakrok
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2018, 13:44
Re: Żyrandol Pająk - co o tym sądzicie

autor: monikakrok » 10 kwie 2018, 13:45

fajnie wygląda :) tylko jakoś czyszczenie go mnie zniechęca :P

budowa07
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 29 gru 2017, 9:30
Re: Żyrandol Pająk - co o tym sądzicie

autor: budowa07 » 12 kwie 2018, 15:50

Żyrandole pająki są super potwierdzam! Sama używam tego nad stołem :arrow:
Obrazek

Luxury-Lighting
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2018, 9:31
Re: Żyrandol Pająk - co o tym sądzicie

autor: Luxury-Lighting » 10 maja 2018, 9:56

Przyznam, że prezentuje się dosyć ekstrawagancko, natomiast jeżeli chodzi właśnie o te unikatowe, nietypowe żyrandole to mogą być wykonane na indywidualne zamówienie, wystarczy zerknąć do nas :)

Nawrot00
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 sty 2018, 9:51
Re: Żyrandol Pająk - co o tym sądzicie

autor: Nawrot00 » 28 sty 2019, 11:11

Ja polecam zrobić podwieszany sufit, robi duże lepsze wrażenie, dodatkowo bez problemu można zmienić sposób takiego oświetlenia ponieważ można nim sterować np. za pomocą pilota. Więcej na temat podwieszonego sufitu można dowiedzieć się tutaj: http://www.styledes.pl/zrobic-podswietlony-sufit/ ;)

joasia.lewandowska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 16 paź 2018, 13:28
Re: Żyrandol Pająk - co o tym sądzicie

autor: joasia.lewandowska » 28 sty 2019, 14:55

Ja na początku nie byłam przekonana, bo te gołe żarówki mnie zniechęcały.. tak surowo to wygląda. Ale można kupić też takie z kloszami jak się okazuje, niekoniecznie w takim minimalistycznym stylu, albo w różnych kolorach. U córci w pokoju fajnie się sprawdziła taka lampa [więcej na mlamp.pl] w niebieskim kolorze - każdy przewód jest innej długości i można zrobić taką siatkę na suficie, żeby każda żarówka wisiała w innej "strefie" pokoju: nad łóżkiem, nad biurkiem, koło szafy, w kąciku z zabawkami itd.


Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów