Materace od polskiego producenta

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Materace od polskiego producenta

autor: Pasko33 » 17 kwie 2018, 11:01

Witam, czy ktoś może kupował materace od tego polskiego producenta? http://materace-viscotherapy.pl/ szukam dobrego materaca bezpośrednio od producenta, najlepiej polskiego. Kilka dobrych opinii mi się przewinęło o tej firmie. Czy ktoś wie jak z jakością tych materacy?

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: Materace od polskiego producenta

autor: Mariopo » 19 kwie 2018, 13:04

Miałem okazję jeden materac kupić od niego. Jakość na wysokim poziomie, ceny niskie więc nie ma na co narzekać :) polecam Ci kupić śmiało z tej firmy.

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Re: Materace od polskiego producenta

autor: Pasko33 » 09 maja 2018, 11:08

Kupiłem materac od nich, jest znakomity. Jakość super jak na tak dobrą cenę, zdecydowanie lepiej kupować od producentów bezpośrednio, bo jak kupujecie ze sklepu jakiegoś to jest jeszcze ich marża duża.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów