materiały budowlane

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

LeszekMaz
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:11
Re: materiały budowlane

autor: LeszekMaz » 13 paź 2017, 13:43

Można zamówić zarówno przez internet jak i przez telefon.Teraz każda licząca się firma ma stronę w internecie.Bth import stal bardzo nam idzie na rękę realizując nawet stosunkowo niewielkie / jak dla niej / zamówienia blachy nierdzewnej,prętów czy kątowników.Jako stali klienci możemy też negocjować ceny.

Rus-stal
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 03 paź 2017, 8:23
Re: materiały budowlane

autor: Rus-stal » 17 paź 2017, 11:30

Grunt ot nie przepłacać, a sklepy oraz hurtownie internetowe są w stanie zaoferować nam niższe ceny materiałów budowlanych, a poza tym zyskujemy także oszczędność czasu, to duża wygoda.

LeszekMaz
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:11
Re: materiały budowlane

autor: LeszekMaz » 20 paź 2017, 11:18

Kupno przez internet istotnie daje oszczędności,choć zdarza się,że jakość otrzymanych materiałów nie jest odpowiednia.A szczególnie ważna jest jakość materiałów ze stali,które powinny wytrzymać dziesięciolecia.

czar82
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2016, 22:31
Re: materiały budowlane

autor: czar82 » 20 paź 2017, 22:43

Z tym to zawsze jest problem, żeby dobrać odpowiednią jakość do ceny i ewentualnie zamówić, bo ze zwrotem to może być potem problem. Jeśli idzie o żelastwo, ale również drewno, czy jakiś materiał, proponowałbym jednak nie brać tego na siebie i samemu nie kombinować, tylko zwrócić się do gotowca - https://www.archeton.pl/nowe-projekty-domow-2017 - przejrzeć projekty domów 2017, ogarnąć umysłem wszelkie możliwości, jakie stawia przed śmiertelnikami perspektywa porządnych materiałów w całości i tylko czerpać radość z rozwoju wydarzeń. W taki sposób można się za miaste zestarzeć i nie mieć do siebie nigdy pretensji. Miłego.

Meisen
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 19 paź 2017, 7:59
Re: materiały budowlane

autor: Meisen » 10 lis 2017, 8:20

Wybierając dobry i godny zaufania sklep internetowy, to akurat naprawdę nie ma się czego obawiać bo będziemy mieli pewność co do wysokiej jakości i klasy materiałów., wiem z własnego doświadczenia.

polly28
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 14 lis 2017, 13:39
Re: materiały budowlane

autor: polly28 » 08 gru 2017, 22:18

Przy budowach często są również wykorzystywane wszelkiego rodzaju wyroby hutnicze. Taśmy nierdzewne, druty stalowe i folie to nieliczne z tego typu materiałów. Zamawiałem ostatnio sporo, po dobrych cenach od HAX-INOX z siedzibą w Gliwicach który jest wyłącznym przedstawicielem firmy STAUDESTAHL w Polsce. Niewiarygodna jakość.

Alutka35
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:10
Re: materiały budowlane

autor: Alutka35 » 10 gru 2017, 12:54

zgadzam sie. Sklep internetowy raczej nie bedzie ryzykował, ja tez mam dobre doświadczenia z producentem betonu zwiazane. http://betonnadom.pl/lokalizacje/beton-lublin, świetna jakosć materiałów a do tego rewelacyjna strona z wszelkimi niezbędnymi poradami na temat tego tworzywa...kalkulator, zastosowanie, rodzaje, przykłady zastosowania...byliśmy z mezem bardzo zadowoleni

karol5nut
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 gru 2017, 13:09
Re: materiały budowlane

autor: karol5nut » 11 gru 2017, 12:43

Ja z kolei poszukuje dobrej kostki brukowej do wyłożenia przed domem. Czy polecacie http://gormi.pl wydaje się, że mają porządną ofertę kostki brukowej. Ich realizacje przypadły mi do gustu czy ktoś korzystał z ich usług jakie są opinie?

Pol-Ger
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 15 lut 2018, 6:24
Re: materiały budowlane

autor: Pol-Ger » 15 lut 2018, 6:48

Trudno się ogólnie z tym nie zgodzić, jeżeli chodzi o materiały budowlane to również zamawiam je online w sprawdzonych sklepach internetowych do których mam zaufanie. Na plus z całą pewnością zdecydowanie niższe ceny i wysoka jakość.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: materiały budowlane

autor: Agat83 » 25 kwie 2018, 15:01

Bardzo dobrej jakości materiały budowlane znalazłam również w www.baulandia.pl . Jeśli ktoś nie zna tej strony koniecznie powinien się z nia zapoznać, można wiele zaoszczędzić na zakupach, jednocześnie zachowując dobrą jakość.

kubusko
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2018, 21:28
Re: materiały budowlane

autor: kubusko » 08 maja 2018, 21:30

Tak, to dobrej jakości materiały

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: materiały budowlane

autor: bobik5 » 09 maja 2018, 10:15

Zawsze przy takich budowach jak ta, trzeba zaopatrzyć się dobrej jakości materiały budowlane. Możesz również nie zaprzątać sobie głowy transportem i http://mank.com.pl/transport-materialow-budowlanych/ wynająć usługę transportu materiałów właśnie z tej podanej wyżej firmy :)

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: materiały budowlane

autor: luiza82 » 22 maja 2018, 22:03

Sprzedażą i wykonywaniem pokryć i okien dachowych zajmuje się firma www.dachstyl-ryki.pl. Wciąż rozwijają ofertę usług oraz poszerzają asortyment materiałów budowlanych. Stawiają na nowoczesne, lecz sprawdzone rozwiązania. Są konkurencyjni cenowo.

Gocha67
Aktywny
Aktywny
Posty: 159
Rejestracja: 23 gru 2017, 10:21
Re: materiały budowlane

autor: Gocha67 » 23 maja 2018, 18:12

Firma Dajana oferuje asortyment profesjonalnych materiałów budowlanych. Służą pomocą w wyborze określonych produktów i rozwiązań. Posiadają w sprzedaży pokrycia dachowe renomowanych producentów takie jak dachy ceramiczne, chemię budowlaną, okna dachowe Fakro i akcesoria dachowe. Korzystałam i polecam.

Podwal111
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 24 maja 2018, 15:37
Re: materiały budowlane

autor: Podwal111 » 24 maja 2018, 15:45

ja w MSM materiały budowlane, wyceniają indywidualnie i materiały są solidne, zależy do jakiej części chcesz użyć. Ja zamawiałem materiały na dach, ale wiem że maja sporą ofertę


Wróć do „Materiały budowlane - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów