Panele na płot - jak odmalować

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kasia1975
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2016, 14:23
Panele na płot - jak odmalować

autor: kasia1975 » 20 kwie 2018, 13:18

Drodzy Forumowicze. Od 3,4 lat mam na siatce zamontowane takie panele drewniane, które można kupić w marketach. Teraz mąż bedzie wymieniał siatkę, postanowiłam więc takie panele (15 sztuk) pomalować. Czym to najlepiej zrobić? Może natryskowo?
zdjecie plot.jpg

e-Rzecznik Vidaron
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:20
Kontaktowanie:
Re: Panele na płot - jak odmalować

autor: e-Rzecznik Vidaron » 09 maja 2018, 9:29

kasia1975 pisze:Drodzy Forumowicze. Od 3,4 lat mam na siatce zamontowane takie panele drewniane, które można kupić w marketach. Teraz mąż bedzie wymieniał siatkę, postanowiłam więc takie panele (15 sztuk) pomalować. Czym to najlepiej zrobić? Może natryskowo?
zdjecie plot.jpg


Szanowna Pani,
Jeżeli panele są w dobrym stanie, to można je delikatnie przetrzeć drobnym papierem ściernym oraz pokryć Lakierobejcą Dekoracyjno-Ochronną Super Wydajną Vidaron w wybranej wersji kolorystycznej. Wyrób należy aplikować zgodnie z zaleceniami producenta. Lakierobejca nie kapie podczas malowania i zapewnia skuteczną ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

Gotowe projekty domów