Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

WojtekMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2018, 20:42
Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: WojtekMil » 11 mar 2018, 22:30

Witam,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru firmy zajmującej się myciem elewacji, okien itd na wysokościach. Nie dawno otworzyliśmy nową siedzibę firmy i przydałoby się własnie mieć takich fachowców pod ręką, którzy będą również dbali o zewnętrzny wygląd budynku. Polecicie kogoś z Warszawy?

Michal334
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 19 lut 2018, 9:59
Re: Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: Michal334 » 12 mar 2018, 11:08

Dobrze, że poruszyłeś ten temat bo szczerze powiem, że brakuje takich firm które rzeczywiście przykładają się do wykonywania zleceń, więc chętnie poczekam i zobaczę czy ktoś w temacie ma kogoś do polecenia :)

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: JoachimKon » 15 mar 2018, 10:48

My współpracujemy z firmą http://ropeexpert.pl/ i mogę Wam ich śmiało polecić, bo już od dłuższego czasu przekonuję się o jakości wykonywanych przez nich usług. W końcu mogę liczyć na terminowe wykonywanie zleceń, wiem też że dbają o bezpieczeństwo i higienę pracy, a ceny mają przystępne jak za tak ciężkie i duże zlecenia m.in mycia i modernizacji niektórych miejsc zewnętrznych na biurowcu. Polecam więc zapoznać się z ofertą umieszczoną na ich stronie i jeżeli będzie Wam odpowiadała to warto się skontaktować i umówić z nimi spotkanie.

BartoszK88
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2017, 8:24
Re: Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: BartoszK88 » 20 mar 2018, 11:27

Ja akurat nie zlecam, bo pracuję na etacie ale widzę od czasu do czasu, że firma Rope Expert realizuje jakieś zlecenia na naszym budynku, nawet miesiąc temu odśnieżali cały dach i zawsze na wiosnę myją elewację więc pewnie niedługo również ich spotkam. Skoro nadal zlecają im takie prace to najwyraźniej szefostwo jest zadowolone z ich realizacji :)

Pawel8383
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2018, 10:46
Re: Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: Pawel8383 » 21 mar 2018, 10:50

U nas ostatnio widziałem KristallGlass na obiekcie. Czyścili elewację zewnętrzną jak było tych kilka dni cieplejszych. Teraz widzę, że chyba suchym lodem robią pomieszczenie z centralką, także chyba mają większy zakres usług niż tylko czyszczenie elewacji. Ale ogólnie widzę, że ładnie im to idzie i nie syfią na korytarzu jak poprzednia ekipa.

Canvas
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2018, 11:04
Re: Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: Canvas » 21 mar 2018, 11:07

Droga jest taka usługa?

bodokoks
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2018, 14:41
Re: Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: bodokoks » 01 kwie 2018, 19:49

Jeżeli szukasz dobrej firmy wysokościowej to poszukaj w Łodzi, będzie taniej a do Wawki na pewno dojadą. Kiedyś potrzebowałem do współpracy takiej firmy, czyszczenie elewacji Łódź po takim haśle ich znalazłem bodajże firma Alpiwork.

bodokoks
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2018, 14:41
Re: Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: bodokoks » 01 kwie 2018, 19:51

Canvas pisze:Droga jest taka usługa?

Jak znajdziesz dobrą firmę z warszawy to pewnie sporo zapłacisz, poszukaj w Łódzkich firmach, dojeżdżają bo i droga dobra a są na pewno tańsi niż ci w stolicy. Sprawdź http://www.alpiwork.pl

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: seba676 » 06 kwie 2018, 7:46

Canvas pisze:Droga jest taka usługa?


Akurat tutaj muszę się zgodzić co do wyboru firmy Rope Expert. Możesz zajrzeć na ich stronę internetową i dokładnie sprawdzić jakie usługi oferują. Ceny są różne, bo wiele zależy od ilości pracy, wysokości budynku itd. Najlepiej będzie jak po prostu skontaktujesz się z Nimi i razem ustalicie warunki, termin oraz cenę za daną pracę :)

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: Borysek11 » 09 kwie 2018, 7:16

Ciekawy temat i w sumie to równiez nam na wiosnę przydałoby sie sprawdzić stan dachu, obróbek no i też pomalować górną część elewacji. Chyba będzie trzeba się do nich odezwać w takim razie aby później nie narobić sobie jeszcze większych kłopotów i kosztów przez zaniedbanie.

WojtekMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2018, 20:42
Re: Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: WojtekMil » 11 kwie 2018, 7:39

W takim razie bardzo Wam dziękuję za pomoc! Miałem nadzieję, że tutaj znajdę konkretną i merytoryczną odpowiedź. Jak będę miał jeszcze jakieś pytania to na pewno się tutaj odezwę :)

Norbert145
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 18 lis 2017, 11:56
Re: Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: Norbert145 » 09 maja 2018, 7:25

Widzę, że forumowicze dobrze Ci doradzili, ponieważ ja również napisałbym Ci o Rope Expert. Firma, która realizuje zlecenia na najwyższym poziomie i wymagające dużo ostrożności na wysokościach. W takim razie trzymamy kciuki za dobrą realizację i aby obeszło się bez jakichkolwiek dodatkowych problemów!

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: JoachimKon » 09 maja 2018, 7:34

Również mam nadzieję, że dobrze pomogliśmy i się nie zawiedziesz. Napisz nam jeszcze, jak już będzie po wszystkim :)

WojtekMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2018, 20:42
Re: Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: WojtekMil » 22 maja 2018, 8:13

Jeżeli chodzi o mycie elewacji oraz okien to już jest wszystko w porządku i spisali się tak jak mówiliście w pełni profesjonalnie i co ważne w dość krótkim terminie. Aczkolwiek chcemy jeszcze przeprowadzić lekką modernizację dachu i wymianę rynien. To również zleciliśmy dla Rope Expert ale dopiero za miesiąc, wtedy będę mógł wypowiedzieć się na ich temat w pełni :)

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: Mycie elewacji i okien na wysokościach - Warszawa

autor: Borysek11 » 06 cze 2018, 9:06

No to trochę już mnie jednak upewniliście co do ich wyboru i trzeba będzie do tego na spokojnie usiąść i uzgodnić co trzeba będzie zrobić.


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów