Sunterm s.c.

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Sunterm s.c.

autor: Redakcja » 24 lis 2014, 22:06

Energetyczne, Grzejne Urządzenia - Detal Sunterm s.c. >>
Redakcja

LAura1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2014, 22:00
Sunterm s.c.

autor: LAura1234 » 24 lis 2014, 22:06

oszukano mnie podwyższajac kwotę zapłaty w stosunku do kosztorysu o 25%.firma nie nadzorowała uruchomienia instalacji, nie odpowietrzyła w wyniku czego w 2 pokojach podłogówka nie grzeje. Piec wariuje i grzeje powyżej zaprogramowanej temp. Od 3 tygodni nie mogę się doprosić przyjazdu ekipy. Dodatkowo dowiedziałam się że nie zamontowano jednej głowicy. MASAKRA! Zamówiłam inną firmę. NIE POLECAM!!!!!! Dodatkowo są bardzo niegrzeczni !
Laura

mar.kob
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2018, 15:45
Sunterm s.c.

autor: mar.kob » 06 mar 2018, 15:52

Szybko, bez problemów, z pomocą przy podejmowaniu decyzji. Polecam.

prolabtech
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2018, 8:16
Sunterm s.c.

autor: prolabtech » 08 maja 2018, 8:21

Firma jest niewiarygodna. Nie polecam!!! Wręcz odradzam!!! Pan Cieplik przez pół roku 3 razy zmianiał terminy rozpoczęcia prac, przez co musiałem odwoływać i zmieniać kolejne ekipy remontowe, na dzień dzisiejszy przez niego już mam 2 miesięczne opóźnienie w pracach. Na dodatek za każdym razem podwyższał cenę chociaż na poczatku była ona dogadana, a nie z mojej winy terminy się wciąż przesuwały. Wykonał tylko część instalacji wodnej, gdzie bez uzgodnień zastosował inne niż było to uzgodnione i droższe materiały i po fakcie kazał sobie za to zapłacić. Uważam że stale coś kręci, jest niesłowny i nie terminowy. Nie polecam!!! Wręcz odradzam!!!


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów