Jak kupić płytki?

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kamkamka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2018, 8:56
Re: Jak kupić płytki?

autor: Kamkamka » 22 mar 2018, 9:04

ja także jestem zadowolona z Cermagu - bardzo duży wybór i faktycznie można ładne kupić!

Moonchild
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 22 kwie 2015, 22:07
Lokalizacja: Polska
Re: Jak kupić płytki?

autor: Moonchild » 22 mar 2018, 18:13

Sprawdźcie sobie Imex Top z Grunwaldzkiej z Gdańska, mają bardzo fajne płytki od ImolaCeramika, LaFaenza Ceramica czy Leonardo. My z żoną duuużo czasu spędzilismy tam na decyzji bo mają sporo dobrych płytek.

Hicca
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2018, 13:47
Re: Jak kupić płytki?

autor: Hicca » 27 kwie 2018, 14:01

no warto wybrać dobrej jakości...to jest gwarancja tego że na prawdę będzie długo nam podłoga służyć. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu w Cermagu - super mają wybór i piękne płytki!

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Jak kupić płytki?

autor: lideropinii » 30 kwie 2018, 16:14

Ważna rzecz nie tylko w kontekście wyboru pod kątem wyglądu, wielkości, ale też jakości produktu co ma potem znaczenie przy wieloletnim użytkowaniu.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Tomok
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2018, 8:21
Re: Jak kupić płytki?

autor: Tomok » 18 maja 2018, 8:24

Tak, dokładnie. Jakość bardzo sie liczy. i dlatego uważam ze jakosciowo to Cermag wygrywa. A można znaleźć tam płytki przystepne cenowo także!

Klink
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2018, 12:05
Re: Jak kupić płytki?

autor: Klink » 25 maja 2018, 12:41

Moim zdaniem warto zamówić nawet przez Internet, jest wiele sklepów, które oferują sprzedaż płytek z dostawą do domu. Wystarczy poszukać, zapraszam chociażby do nas - zajmujemy sie płytkami od dawna.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości

Gotowe projekty domów