Taksówka powietrzna - korzystaliście?

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

klaussspol
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lis 2016, 11:17
Taksówka powietrzna - korzystaliście?

autor: klaussspol » 28 kwie 2018, 8:34

ostatnio bardzo zainteresował mnie temat taksówek powietrznych i chciałbym z tego kiedyś skorzystać. Zastanawiam się jednak jaka taksówka powietrzna jest najlepsza. Może ktoś z was mógłby mi cos na ten temat podpowiedzieć?

Marek.Rozacki
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 03 kwie 2018, 9:30
Re: Taksówka powietrzna - korzystaliście?

autor: Marek.Rozacki » 07 paź 2019, 9:14

Dobrze by było żeby tak każdego było stać na przelot taką taksówką. Jednak wracając na ziemie jak ktoś z was jest z okolic Katowic to polecam skontaktować się z firmą Tele-taxi, która odowiezie na czas i za rozsądną cenę.

igor44443
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 lip 2019, 8:53
Re: Taksówka powietrzna - korzystaliście?

autor: igor44443 » 25 lis 2019, 15:49

Ja nigdy nie krzystałem z takiego środka transportu ale zawsze jak korzystam z taxi to wybieram taxi w brzegu poniewaz zawsze jest dostępne zawsze jest w bardzo dobrej ceny niezależnie od pory dnia czy nocy. jestem bardzo zadowolony z ich usług a dodatkowo posiadaja swoją aplikację dzięki której jeszcze szybciej możesz zamówić taxi.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów

cron