Nowe mieszkanie od developera

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kladyn
Aktywny
Aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 27 kwie 2015, 14:43
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: kladyn » 23 lis 2017, 12:20

Mi natomiast bardzo się podobają projekty domów bliźniaczych gdańsk. Nie wiem dlaczego, ale nie chciałbym mieszkać w domu usytuowanym gdzieś na odludziu. Tak, w razie nagłej sytuacji można pójść do sąsiada - nawet po przysłowiowy cukier.

Domator38
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 02 cze 2015, 10:24
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: Domator38 » 05 gru 2017, 17:23

A co sądzicie o tej nieruchomości http://www.enklawamorelowa.pl/ ? Znalazłem to właśnie w sieci i z tego, co widzę, to kilka mieszkań jeszcze jest dostępnych. Jeśli chodzi o Kraków, to na pewno sami wiecie, że takie luksusowe mieszkania sa teraz bardzo na czasie, bo mało kto chce się decydować na mieszkanie w starszym budownictwie, kiedy nowe oferuje nam zupełnie inny standard, jak duże tarasy, miejsca parkingowe czy nawet rekuperację w każdym mieszkaniu.

Janter
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2017, 21:32
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: Janter » 09 gru 2017, 13:42

Moim zdaniem zakup nowego mieszkania to zdecydowanie mniej pracy przy urządzaniu go. Nie trzeba nic kuć, zrywać itd. Oczywiście wszystko zależy od zasobów portfela, chociaż sądzę, że jak się podliczy wszystkie koszty (zakup + remont + urządzenie) to wyjdzie taniej nowe lokum. Przy zakupie nowego mieszkania trzeba jednak zwrócić uwagę na jakość budynku i reputację samego dewelopera. W Łodzi buduje się teraz nowy obiekt - Apartamenty Zdrowie, gdzie Budimex stworzy luksusowe apartamenty. I są to w rzeczywistości mieszkania o dużych powierzchniach, a nie "kawalerko-apartamenty". Jakby ktoś szukał nowoczesnego i komfortowego mieszkania w Łodzi, to na tej stronie www.apartamentyzdrowie.pl może doczytać sobie więcej.

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: tomi12 » 13 gru 2017, 10:29

My też jakiś czas temu kupiliśmy mieszkanie właśnie z rynku pierwotnego i to była bardzo dobra decyzja. Jeśli szukacie czegoś konkretnego w Krakowie to polecam zerknąć na ofertę dewelopera http://www.mieszkania.inter-bud.pl/. Mają duże doświadczenie w branży, 5 razy otrzymywali nawet nagrodę dewelopera roku w Krakowie. To jednak o czymś świadczy prawda ?

draczek
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 03 lut 2016, 8:28
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: draczek » 29 sty 2018, 14:21

My tez planujemy kupić nowe mieszkanie od dewelopera Atal bo i okolica i warunki sprzedaży nam odpowiadają, uważam że lepsze mieszkania nowe odrobinę droższe niż te z rynku wtórnego niby tańsze ale o znacznie niższym standardzie

Smoczyca
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 lut 2018, 10:22
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: Smoczyca » 02 lut 2018, 11:12

Ja polecam firmę BBN Investment,małego developera działającego na terenie woj,śląkiego.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: Złotowłosa » 15 lut 2018, 7:05

Jest kilka rzeczy na które warto jest zwracać uwagę kupując takie mieszkanie:

czy deweloper ma rachunek powierniczy
jakie są poprzednie inwestycje deweloperskie
jakie ma opinie wśród osób
jakimi materiałami budowlanymi buduje

Polecam ten serwis ( można poczytać tam sobie o nowych inwestycjach) Jak również warto jest zorientować się o odbywających się targach nieruchomości w okolicy.

Albercik23
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 19 lut 2017, 19:03
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: Albercik23 » 30 mar 2018, 13:12

No my też się z żoną zastanawiamy nad kupnem mieszkania od dewelopera domyslaskie - firma jest z Mysłowic). Jeśli chodzi o koszty to nie przerażają nas one - w sumie tak patrząc na mieszkania dwupoziomowe śląsk nie ma zbyt wielu równie dobrych realizacji, zresztą najlepiej wejść na stronkę którą wkleiłem, tam są informacje szczegółowe.

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: Cudna » 31 mar 2018, 13:22

No ciekawa jestem gdzie teraz ROBYg zacznie budować, czytalam, że rozważa Kraków lub Wrocek! W sumie oba miasta dobre na rozwój.

shore
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 24 cze 2015, 22:48
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: shore » 04 kwie 2018, 8:37

Wiadomo, że mieszkania nowe mają większą wartość i lepiej takie kupować natomiast warto dobrze sprawdzić każdego dewelopera bo tyle się słyszy o oszustach w tej branży. Dlatego ja bym skorzystała z opcji pośrednika, kótry mi doradzi i znajdzie konkretną i uczciwą ofertę, w Rzeszowie dobrymi specjalistami są oni http://www.nieruchomosci123.pl/

Marek.Rozacki
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 03 kwie 2018, 9:30
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: Marek.Rozacki » 05 kwie 2018, 13:37

Przecież nie kupujemy kota w worku tylko przed podjęciem takiej decyzji wszystko trzeba dobrze sprawdzić. Ja znam wiele firm developerskich a w szczególności firmę smigielskigroup, która istnieje na rynku od 20 lat i ma bardzo dobre rekomendację.

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: Cudna » 27 kwie 2018, 16:31

A mnie się wydaje, że więcej się teraz czyta o oszustwach, które miały miejsce wiele lat temu. Ale może to tylko moje odczucie. Zawsze sprawdzamy do podpisujemy! Nawet jeśli umowa miałaby 500 stron. Kupno mieszkania to nie zakup spożywki. W wielu przypadkach to miejsce w którym spędzimy przynajmniej połowę życia... Z drugiej strony, trzeba pamiętać, że u dewelopera też pracują ludzie :)

enya_220871
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2018, 17:01
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: enya_220871 » 15 maja 2018, 17:04

Chcę zaproponować swoje usługi z designe wnętrza. Pracuję w parze z kierownikiem robót, pokażemy potoczne obiekty. Doświadczenie w fachie więcej 8 lat. Moje prace można zobaczyć tu: http://tz-interior.com/

Awatar użytkownika
tracks
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:30
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: tracks » 16 maja 2018, 9:59

Jak ktoś szuka mieszkania w dobrej dzielnicy to skorzystanie z takiej oferty może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ja sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony, bo mogę się teraz cieszyć pięknym mieszkaniem. Znalazłem je na stronie http://www.atlasestates.pl/ - później wystarczyło je obejrzeć, a wszelkie formalności załatwiliśmy bardzo szybko.

bettylou
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 18 cze 2018, 13:13
Re: Nowe mieszkanie od developera

autor: bettylou » 18 cze 2018, 13:16

Cudna pisze:No ciekawa jestem gdzie teraz ROBYg zacznie budować, czytalam, że rozważa Kraków lub Wrocek! W sumie oba miasta dobre na rozwój.


kilka dni temu podali do wiadomości prace nad nowym osiedlem na warszawskim tarchominie - osiedle zyczliwa praga


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów