Solidne markizy (Warszawa)

Dach jest wizytówką każdego domu, dlatego tak ważne jest jego wykończenie, sprawdź jakie akcesoria dachowe są polecane .

Moderator: Redakcja e-dach.pl

dieda
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 06 lis 2015, 9:43
Solidne markizy (Warszawa)

autor: dieda » 18 lis 2015, 16:22

Dorobiliśmy się z mężem domku letniskowego nad jeziorem. Jest niewielki, ale dobrze uciec tam, kiedy praca i zgiełk miasta dają nam się we znaki. Latem przyjemnie byłoby posiedzieć na zewnątrz. Domek ma niewielki taras bez zadaszenia. Pomyśleliśmy o markizach wyglądają bardzo estetycznie i podobno są funkcjonalne. Zależy nam na konstrukcji posiadającej czujniki wiatrowe. Moglibyście polecić nam sprawdzoną firmę z Warszawy? Nie chcemy inwestować w ciemno.

Awatar użytkownika
kriss1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2017, 11:48
Re: Solidne markizy (Warszawa)

autor: kriss1985 » 20 gru 2017, 18:35

Cześć. Nie wiem czy temat jeszcze aktualny, ale może pomoże innym czytelnikom forum. W solidne markizy zaopatrzycie się z mężem w firmie OslonyDoOkien.pl - obsługują zarówno Warszawę jak i okoliczne miejscowości (mają ekspozycje w Sulejówku). Tu znajdziesz markizy na taras z ich oferty. Właściwie same topowe marki z Vertex na czele. Teraz jeszcze dodatkowo dają wsparcie architekta w ramach zakupu markiz czy pergoli. Ale o szczegóły najlepiej pytać u źródła. Mam nadzieję, że pomogłem. Dobrego wieczoru i Wesołych Świąt.

mochol
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:22
Kontaktowanie:
Re: Solidne markizy (Warszawa)

autor: mochol » 27 kwie 2018, 13:34

Faktycznie warto zainwestować w solidne markizy, które nie tylko dobrze chronią przed słońcem, ale również fajnie wyglądają i są praktyczne. Z tego co widzę, to na pewno tutaj https://www.markizy-poznan.pl jest wiele ciekawych rozwiązań w tym zakresie.

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Solidne markizy (Warszawa)

autor: Piotr1955 » 13 wrz 2018, 13:17

Polecę Masters dobra firma znam ich od dawna. Jeszcze pamiętam że moi rodzice swoje pierwsze żaluzje aluminiowe to kupowali u nich. Ja zamawiałem z kolei moskitiery od nich i też rolety zewnętrzne. Te rolety to głównie opuszczam jak gdzieś wyjeżdżamy tak żeby ewentualnego złodzieja nie kusiło, żeby nam się do domu włamywać.


Wróć do „Akcesoria dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów

cron