Dystrybutory wody

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Dystrybutory wody

autor: marko19 » 24 kwie 2017, 13:07

Macie może w swoich domach dystrybutor wody cena jest dla mnie dość istotną kwestią stąd moje pytanie. Zastanawiałem się nad rozwiązaniem od Darnatury. Myślicie, że to dobry wybór?

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: dystrybutory wody

autor: Dżasmina » 26 kwie 2017, 12:09

ja nie chcę dystrybutora bo tam jest woda źródlana a ja wolę pić mineralną.

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: dystrybutory wody

autor: malina32 » 28 lip 2017, 7:50

A ja mam bardzo dobrą wodę teraz, piję warszawską kranówkę, nareszcie po tych wszystkich remontach mpwik woda jest dobra do picia

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: dystrybutory wody

autor: monikabert90 » 25 sty 2018, 11:21

W domu to nie, ale moim zdaniem dystrybutory wody powinny być obecne w każdej firmie. Firma YAZAMCO dostarcza właśnie tego typu urządzeń, głównie do biur. Na ich możecie zapoznać się z ich ofertą. Pracownicy na pewno docenią fakt, że mogą w ciągu dnia ukoić pragnienie czystą, zdatną do picia wodą. A dla nas też jest to na pewno dużo lepsze rozwiązanie, niż ciągłe kupowanie wody w butelkach dla pracowników.

Mewaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 30 mar 2016, 9:34
Re: dystrybutory wody

autor: Mewaa » 23 kwie 2018, 12:34

Ja zamawiam paletę wody z firmy oferującej wodę butelkowaną dla firm. Przy zakupie 360 butelek wychodzi ok. 79 groszy za sztukę więc cena jest naprawdę dobra. Początkiem zamawiałem taka ilość dla moich pracowników przy budowie mojego domu. Teraz zamawiam dla całej rodziny. Uwielbiamy tę wodę wiec warto mieć w piwnicy zapasy. Polecam!

Keriger
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2018, 11:55
Re: dystrybutory wody

autor: Keriger » 10 wrz 2018, 11:58

Ja posiadam dystrybutor tej firmy : Aqua Logic i mogę w 100 procentach polecić, stawiają na jakość i nigdy jeszcze nie miałem z nim problemu, co tu więcej pisać, sprawdź na stronie , przedzwoń to się wszystkiego dowiesz.

igaa90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 15 mar 2016, 13:54
Kontaktowanie:
Re: dystrybutory wody

autor: igaa90 » 15 wrz 2018, 11:42

Nie przepadam za dystrybutorami. Wolę wodę prosto z butelki, lepiej orzeźwia i lepiej gasi pragnienie, zwłaszcza gazowana. Dla wygody można zamówić także z dowozem do domu, można też zaoszczędzić.

blacksilk
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2019, 10:22
Re: dystrybutory wody

autor: blacksilk » 24 lut 2019, 10:37

Od kilku miesięcy postanowiliśmy ograniczyć w domu ilość wytwarzanego plastiku i zamiast wody w butelkach, mamy dystrybutor filtrujący do wody. U nas bardzo sprawdza się to rozwiązanie przy małym dziecku. Nie muszę non stop podgrzewać wody do przygotowania mleka. Mamy ten model Dystrybutory wody - Quarttz. Firma Waterpoint System doradziła odpowiedni dystrybutor i następnego dnia zamontowała urządzenie. Po 6 miesiącach użytkowania śmiało polecam.

buders
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 30 lis 2017, 15:31
Re: dystrybutory wody

autor: buders » 06 mar 2019, 11:00

blacksilk pisze:Od kilku miesięcy postanowiliśmy ograniczyć w domu ilość wytwarzanego plastiku i zamiast wody w butelkach, mamy dystrybutor filtrujący do wody. U nas bardzo sprawdza się to rozwiązanie przy małym dziecku. Nie muszę non stop podgrzewać wody do przygotowania mleka. Mamy ten model Dystrybutory wody - Quarttz. Firma Waterpoint System doradziła odpowiedni dystrybutor i następnego dnia zamontowała urządzenie. Po 6 miesiącach użytkowania śmiało polecam.

Bardzo słuszna decyzja. My wzięliśmy dystrybutor wody z Aquamo. Ilość marnowanego plastiku zmniejszyliśmy praktycznie o połowę, choć wciąż niewiem jak rozwiązać problem z plastikowanymi opakowaniami, w które pakowane są warzywa/owoce w supermarketach.

krystek3
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2019, 9:15
Re: Dystrybutory wody

autor: krystek3 » 08 paź 2019, 7:56

Spróbujcie wody alkaicznej. W dobrych cenach mają na wodykarpackie.pl

Art_Arti
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 15:30
Re: Dystrybutory wody

autor: Art_Arti » 21 kwie 2020, 15:37

Jeżeli nie chcesz już zbędnego plastiku i zależy Ci na jakości wody - sprawdź water point system. Wynajęliśmy do firmy tej najprostszy bezbutlowy dystrybutor wody. I nigdy więcej nie będę już kupował butli. polecam takie rozwiazanie! Sporo tez na tym zaoszczędzisz :oops:

davvid91
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 09 kwie 2020, 14:38
Re: Dystrybutory wody

autor: davvid91 » 21 kwie 2020, 17:04

marko19 pisze:Macie może w swoich domach dystrybutor wody cena jest dla mnie dość istotną kwestią stąd moje pytanie. Zastanawiałem się nad rozwiązaniem od Darnatury. Myślicie, że to dobry wybór?



lepiej sobie kupić filtr wody niż dystrybutor

agnieszkasroka
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 22 kwie 2017, 0:13
Re: Dystrybutory wody

autor: agnieszkasroka » 20 gru 2021, 11:11

Jeżeli chodzi o filtry do wody i dystrybutory to bez wątpienia jest to bardzo dobre rozwiązanie. Oszczędza się wodę, mamy też pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Filtry do wody to świetna opcja, do firmy dobrze sprawdzą się dystrybutory.

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Dystrybutory wody

autor: Kayac » 25 lut 2022, 10:51

W domu nie mam takiego dystrybutora bo zamontowaałam sobie oczyszczacz wody w kotłowni jak się budowalismy.

Jednak zdecydowałam się na montaż dystrybutora w firmie -woda jest dla pracowników jak również dla klientów. Ma to duże znaczenie szczególnie w letnich miesiącach (nie muszę dzięki temu kupować plastikowych butelek). Opcja jest tańsza niż kupowanie wody butelkowanej, jak również i ekologiczna z uwagi na ograniczenie plastiku.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów