Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Wolnik
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2017, 14:13
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: Wolnik » 12 gru 2017, 12:45

Mnie się ten styl osobiście nie podoba, osobiście swój pokój do pracy urządzałam meblami z meblosfera24 i naprawdę jestem zadowolona z końcowego efektu, jakby ktoś chciał podeślę link :P

alberto123
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 18 sie 2015, 13:20
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: alberto123 » 17 sty 2018, 8:03

meble w biurze musza być przede wszystkim praktyczne. Takie jest moje zdanie :) przy zakupie mebli do biura warto popatrzeć na takie rozwiązania jak w miladesign, gdzie znajdują się stelaże np. do biurek. Po pierwsze można wtedy biurka aranżować według potrzeb (wysokość, nachylenie), a jeśli nie ma zapotrzebowania na daną ilość to zawsze można je rozmontować i wtedy przechowywanie takich „zbędnych” biurek jest łatwiejsze. Poza tym pomijając już kwestie praktycznie to po prostu fajnie i nowocześnie to wygląda :)

SMeble
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2018, 11:13
Kontaktowanie:
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: SMeble » 31 sty 2018, 15:55

Meble biurowe muszą być funkcjonalne, ponadprzeciętną funkcjonalnością wyróżniają się meble metalowe. Z całą pewnością pomogą w archiwizowaniu i porządkowaniu dokumentacji, jak również jej bezpiecznym przechowywaniu. Warto zwrócić uwagę, że ergonomiczny kształt i przemyślany rozkład pozwalają na zagospodarowanie również niewielkiej przestrzeni biurowej. Połączenie trwałości, staranności wykonania i funkcjonalności sprawia, że są one najlepszym wyborem. Duży wybór można naleźć u nas: [więcej informacji poprzez PW]

JacekZawadzki
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 22 lut 2018, 12:13
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: JacekZawadzki » 26 lut 2018, 14:59

Funkcjonalne i solidne meble znalazłem w firmie Krusel http://www.marcinrozalski.pl/czy-kazdy-moze-zostac-pisarzem/

wojtek123456789
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 15 wrz 2016, 7:23
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: wojtek123456789 » 26 lut 2018, 15:45

Co myślicie o takim kolorze mebli: http://kjk.com.pl/kolekcja/codo/? Myślicie, że są nowoczesne? Powinny być w ciemnych kolorach?

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: heman » 07 mar 2018, 22:08

Wszelkie meble biurowe dostaniecie w Interbiuro z Warszawy. Mają meble, oświetlenie, wykładziny, nawet lady recepcyjne, sufity podwieszane i dekoracje. Plus tez taki, ze firma zajmuje się również projektowaniem przestrzeni biurowej i w naszym przypadku naprawdę super im to wyszło.

chris10
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2018, 12:58
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: chris10 » 08 mar 2018, 13:06

Mebli znajdziesz dużo ale nie wszystkie będą dobrze wykonane i trafione. My z krzesłami tak mieliśmy, kupiliśmy jakieś tanie i wkońcu zdecydowaliśmy sie zamówić tutaj http://www.inventivegroup.pl/oferta/krzesla/

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: robertrys » 27 mar 2018, 16:46

Ja również z czystym sumieniem mogę polecić sklep [więcej informacji poprzez PW] jak aranżowałem swój gabinet to właśnie korzystałem z oferty tego sklepu. Meble są bardzo dobrze wykonane, widać że nie byle kto je projektował.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: budowa876 » 30 mar 2018, 1:56

Jeśli szukacie fajnych mebli biurowych, to podobno strona http://www.mikomal.pl/ jest do tego odpowiednia. Możemy znaleźć na niej modele, których nie dostaniemy w zwykłych sklepach stacjonarnych. Przeglądają ofertę zauważyłem kilka propozycji, które naprawdę wpadły mi w oko. Mam nadzieję, że do mojego biura mogłyby być fajne. Może czas na jakieś zmiany?

SMeble
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2018, 11:13
Kontaktowanie:
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: SMeble » 10 kwie 2018, 10:40

Cieszymy się, że niektórzy z was polecają nasz sklep :) jeśli chodzi o meble biurowe, czy też gabinetowe to u nas znajdziecie tego mnóstwo. Bardzo często polecamy klientom właśnie meble metalowe ze względu na ich funkcjonalność i trwałość. Przejrzycie sami naszą ofertę na [więcej informacji poprzez PW]

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: Agat83 » 23 kwie 2018, 12:27

Polecam www.poziom4.pl, to firma, która w Szczecinie zajmuje się kompleksowym wyposażeniem biur, szkół, hal, magazynów, powierzchni socjalnych oraz innych pomieszczeń. Maja bardzo atrakcyjne ceny, wiec uważam, że warto jest się nimi zainteresować.

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: Zami » 26 kwie 2018, 12:40

Najlepiej szukać w sklepach internetowych. Ja ostatnio trafiłam na http://sklep-hubertusmeble.pl Mają duży wybór nowoczesnych beli biurowych. Myslę, że warto przejrzeć ofertę i z niej skorzystać. Sama mam w planach wymianę mebli. Zmieniamy calkowicie wystroj biura.

damyoo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2017, 9:42
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: damyoo » 09 maja 2018, 14:14

My podczas odświeżania naszego biura postawiliśmy na [więcej informacji poprzez PW] i meble metalowe z ich oferty w kilku biurach już widziałem jak się prezentują i nie dość, że dobrze wizualnie to w dodatku są bardzo funkcjonalne.

thor0066
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 06 gru 2017, 19:05
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: thor0066 » 16 maja 2018, 19:18

W dobrej cenie fotele biurowe, podstawki pod sprzęt , tablice i wiele innych mają tutaj https://www.solokolos.pl/. Wyposażałem biuro i gorąco polecam, są konkurencyjni cenowo ;)

KowalskaA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 01 maja 2018, 12:04
Re: Meble biurowe, meble gabinetowe, biurka narożne - przykłady?

autor: KowalskaA » 17 maja 2018, 14:12

Są specjalne sklepy, które tylko takie meble sprzedają. Warto właśnie też takie wybierać, wtedy kompleksowo wszystko zamówicie w jednym miejscu. Jest to wygoda, a też będziecie mieli pewność, że wszystko będzie do siebie pasować. Ja tak wyposażałam swoje biuro w http://www.tntoffice.pl Proponują oni meble do każdego pomieszczenia w firmie.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów