Technologia Smart Glass.

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

KamilEX
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2018, 11:17
Technologia Smart Glass.

autor: KamilEX » 08 mar 2018, 11:01

Witam,
czy ktoś z Was miał kiedyś styczność z powyższym systemem SmartGlass? Słyszałem o możliwości wyświetlania na niej reklam poprzez rzutnik, a następnie przywrócenie przejrzystości. Jak sprawdzać może się to w praktyce? Ogólnie technologia to hit, czy jest mocno przereklamowana?

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Technologia Smart Glass.

autor: mazwoj » 22 mar 2018, 16:03

Ale co to jest? Masz na myśli szyby, które można za pomocą jednego przycisku zrobić mleczne poprzez puszczenie prądu przez jakąś powłokę na szkle? Jest coś takiego ale nie wiem czy obraz rzutnika byłby bardzo czytelny na czymś takim.

Radekrak
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2018, 15:49
Re: Technologia Smart Glass.

autor: Radekrak » 19 kwie 2018, 20:46

Wiele osób uważa, że technologia smart to wymysł, niepotrzebne udogodnienia kosztujące duże pieniądze. Myślę, że lektura tego bloga https://dariuszstasik.com/ może zmienić Wasze nastawienie. Jego autor, nawiasem mówiąc poznański biznesmen i społecznik, podczas swojej podróży pokazuje, jak można żyć, wykorzystując nowe technologie informatyczne czy komunikacyjne. Zaskoczy Was relacja z podróży do Tokio na przykład.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów