Skup złomu metali

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

grzesiek998
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 30 mar 2018, 7:22
Re: Skup złomu metali

autor: grzesiek998 » 05 kwie 2018, 13:43

To ja też skorzystam z okazji i podzielę się opinią na temat skupu złomu, na który zawiozłem odpadki stalowe. Tutaj można go znaleźć: centum24.pl

Marek.Rozacki
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 03 kwie 2018, 9:30
Re: Skup złomu metali

autor: Marek.Rozacki » 19 kwie 2018, 11:50

Skup to dobra rzecz jak w naszych garażach i piwnicach zalegają różne graty a nie wiemy co z nimi zrobić. Ja jak mam jakieś graty to zaworze do skupu w Poznaniu w MENESIAK na Kościelnej 36 i jak mamy takie rzeczy jak : miedź, mosiądz, brąz, aluminium, cynk, nikiel, złom, żeliwny i stalowy to można to śmiało sprzedać.

drezq
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 27 wrz 2015, 22:01
Re: Skup złomu metali

autor: drezq » 19 kwie 2018, 13:34

Ja mam taki skup do którego też oddaje wszystkie graty, które zawalają garaż i te zostaje mi trochę grosza w kieszeni.. Ostatnio oddałem dwie pralki i stary kineskopowy telewizor. Jak ktoś jest z okolic Warszawy to na Kupieckiej 34 jest skup złomu i elektroniki Ago Recykling.

Albatros348
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 06 lut 2018, 11:18
Re: Skup złomu metali

autor: Albatros348 » 21 maja 2018, 15:45

Złom zawsze oddaję do Logo Group z Rudy Śląskiej. Zezłomowali także mój stary samochód, z kolei w czasie budowy zgarnęli ode mnie gruz. Zdecydowanie warto mieć namiary na taką grupe profesjonalistów, która ruchy tego typu załatwia w mgnieniu oka.

HighIT
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 08 mar 2017, 11:39
Re: Skup złomu metali

autor: HighIT » 24 maja 2018, 11:05

Dla osób z okolic Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa itp, dobrą opcją będzie skup złomu Miliomet. Skup nie tylko działa lokalnie i zajmuje się wiadomymi usługami, ale mają w swojej ofercie też rozbiórkę czy transport złomu. Dla mnie bomba :D

Jedras
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2018, 11:19
Re: Skup złomu metali

autor: Jedras » 08 cze 2018, 11:26

Dla chcących otworzyć skup złomu zwracam uwagę na formalności związane z procedurą oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko. Zapewne urzędnik w gminie powie, że potrzebna jest karta informacyjna przedsięwzięcia. Przykład takiej karty można znaleźć na stronie EKO Bydgoszcz , w razie problemu z jej opracowaniem można się do nich zwrócić o odpłatną pomoc.
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2018, 17:47 przez Jedras, łącznie zmieniany 1 raz.

vauseman
Aktywny
Aktywny
Posty: 270
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:57
Re: Skup złomu metali

autor: vauseman » 12 cze 2018, 17:39

Można w ogóle na tym zarobić?

onthego123
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 mar 2018, 9:20
Re: Skup złomu metali

autor: onthego123 » 21 cze 2018, 9:50

Rozwiązanie dla każdego miejsca w Polsce. Korzystałam ostatnio z weglik.eu, na początku był tylko to skup złomu węglika spiekanego i stali szybkotnących, ale z czasem wzbogacili ofertę o skup metali szlachetnych oraz metali kolorowych, brązu, cyny, obrót surowcami czy skup metali rzadkich. Szybkość w dokonywaniu transakcji oraz ograniczanie potrzebnego czasu do minimum to jest coś to mogę o tej firmie powiedzieć, na plus także fakt, że przeprowadzają działania we wskazanym przez klienta miejscu i czasie więc miejsce zamieszkania nie jest żadną przeszkodą.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Skup złomu metali

autor: jacekmogliwia » 21 cze 2018, 11:57

Podoba mi się to, że segregacja śmieci działa u nas coraz lepiej. Dodatkowo każdy na tym zyskuje.

Awatar użytkownika
bob43
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 24 cze 2016, 12:45
Re: Skup złomu metali

autor: bob43 » 22 cze 2018, 19:39

Jeszcze nie dawno myślałem, że te czasy, gdy za złom można było uzyskać całkiem niezłą cenę, już minęły. No każdy się wycwanił i próbuje przecież zarobić, więc niby to jest zrozumiałe, ale jeśli kiedyś mi się opłacało nawet chodzić i zbierać po znajomych, jakieś przedmioty, które nadają się na złom, to teraz za te grosze, co daje większość skupów, nawet bym buta poza próg mieszkania nie wystawił. No ale jakiś czas temu trochę mi się tego uzbierało i postanowiłem, że może to sprzedam i zarobię co nieco i tak właśnie trafiłem na zlomskup.eu. Mogę więc wam ten skup serdecznie polecić, jeśli chcecie zarobić, a nie liczyć grosze, które dostaniecie gdzie indziej.

OhWhytas
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 wrz 2018, 13:53
Re: Skup złomu metali

autor: OhWhytas » 06 wrz 2018, 8:35

Od czasu do czasu jak robię porządki w garażu to zdarzy się znaleźć coś co nadaje się na złom, mam już zaufane złomowisko Tas-Met we Wrocławiu, co więcej! Panowie zajmują się także wynajmem kontenerów i innych tego typu rzeczy, polecam się rozejrzeć jak ktoś będzie miał okazję ;)

Albatros348
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 06 lut 2018, 11:18
Re: Skup złomu metali

autor: Albatros348 » 07 lis 2018, 18:43

Złom zawsze pozostawiam w rękach Zakładu Obrotu Złomem z Bydgoszczy. Tym sposobem pozbywam się kłopotu a co najważniejsze wpada mi nieco grosza - interesuje ich przede wszystkim miedź, ale również makulatura.

Robocoop
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:07
Re: Skup złomu metali

autor: Robocoop » 01 gru 2018, 23:52

Jeżeli chodzi o skup metali kolorowych czy szlachetnych to polecam Ci zainteresować się ofertą jaką przedstawia ta firma "Złom Skup". Jest to bardzo dobry skup który na pewno wyceni twoje metale bardzo rzetelnie i z dobrą dla Ciebie stawką.

anik92
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:27
Re: Skup złomu metali

autor: anik92 » 05 gru 2018, 20:19

witajcie. czy ktoś oddawał złom do mat-zlom.pl? Jakie macie zdanie?

Silver25
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 13 gru 2017, 18:32
Re: Skup złomu metali

autor: Silver25 » 13 gru 2018, 14:26

Jak poszukujesz dobrego skupu metali kolorowych to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia firrma Węglik Otrzymasz tutaj największą stawkę za swój towar. Warto sie zainteresować tym miejscem ponieważ jest to bardzo dobra i rzetelna firma.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości

Gotowe projekty domów