Ogrzewanie C.O

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Piece
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2018, 7:12
Ogrzewanie C.O

autor: Piece » 19 kwie 2018, 7:24

Witam, jakiej firmy najlepiej kupić kocioł centralnego ogrzewania, jakiej klasy? :)

Daria85
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2018, 7:28
Re: Ogrzewanie C.O

autor: Daria85 » 19 kwie 2018, 7:33

Ja kupiłam kocioł od firmy Biadała i jestem bardzo zadowolona pomoc w wyborze kotła , darmowa dostawa i zero problemów przez długi czas na prawde polecam http://www.kotlypleszewskie.pl/kovert

Krystian.P
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2018, 7:45
Re: Ogrzewanie C.O

autor: Krystian.P » 19 kwie 2018, 7:57

Zakupiłem niedawno kocioł 5klasy z firmy CIEPŁOTERMA z Pleszewa kocioł całą zimę chodził bez zarzutu :) Solidna firma,opisałem im jaka mam powierzchnię do ogrzania z dokładnością dobrali kocioł do mojego mieszkania. Szybki darmowy transport.
Jestem bardzo zadowolony. POLECAM :)

Konsultant Viessmann
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 672
Rejestracja: 25 paź 2015, 9:14
Re: Ogrzewanie C.O

autor: Konsultant Viessmann » 19 kwie 2018, 9:55

Piece pisze:Witam, jakiej firmy najlepiej kupić kocioł centralnego ogrzewania, jakiej klasy? :)


Witaj, ze względu na zmieniające sie przepisy postaw na taki V klasy i zgodny z dyrektywą EKODESIGN - jeśli mowa o kotle stałopalnym.

Jeśli nie jesteś nastawiony na kocioł stałopalny, to polecam gazowy, kondensacyjny :)
Co Ty na to?


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dot [Bot], Grapeshot [Crawler] i 102 gości

Gotowe projekty domów