Ile mebli w sypialni?

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: PlantPur » 30 sty 2018, 21:04

W sypialni najważniejszym meblem jest dobry materac, który zapewni nam przyjemny i komfortowy odpoczynek oraz regenerujący sen.

wiktoriakubel
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2018, 14:10
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: wiktoriakubel » 07 lut 2018, 10:30

My w sypialni postawiliśmy na pełen minimalizm, ale jednocześnie zadbaliśmy o to, aby było przytulnie. Nie mamy dużo mebli, jedynie duże łóżko z wygodnym materacem (to chyba najważniejsze), komodę i stoliki nocne. Garderobę mamy w osobnym pomieszczeniu, więc szafa nie była nam potrzebna. Wszystko jest w stylu skandynawskim, jeśli też jesteś takim zainteresowany, to polecam Ci stolik nocny, który jest praktyczny, a przy okazji wygląda rewelacyjnie.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: malaka » 07 lut 2018, 13:08

W sypialni zdecydowanie powinno być jak najmniej mebli. Łóżko, szafa, szafka nocna - to wystarczy.

SuperSofa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2017, 21:49
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: SuperSofa » 19 lut 2018, 22:54

W każdej sypialni obowiązkowo musi znaleźć się łóżko. Warto zadbać o to, aby ten mebel był wygodny i dobrze wykonany.

Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego łóżka, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu: https://www.super-sofa.pl/kategoria/lozka-2 są wykonane z największą starannością. Można wybrać zarówno klasyczny model, jak i ten nowoczesny, obity skórą lub materiałem tekstylnym - każdy znajdzie coś dla siebie.

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: PlantPur » 24 lut 2018, 15:28

wiktoriakubel pisze:My w sypialni postawiliśmy na pełen minimalizm, ale jednocześnie zadbaliśmy o to, aby było przytulnie. Nie mamy dużo mebli, jedynie duże łóżko z wygodnym materacem (to chyba najważniejsze), komodę i stoliki nocne. Garderobę mamy w osobnym pomieszczeniu, więc szafa nie była nam potrzebna. Wszystko jest w stylu skandynawskim, jeśli też jesteś takim zainteresowany, to polecam Ci stolik nocny, który jest praktyczny, a przy okazji wygląda rewelacyjnie.


Popieramy - wygodny materac, na którym się wysypiamy, to podstawa każdej sypialni! :)

kamilanw684
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 60
Rejestracja: 28 mar 2018, 12:25
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: kamilanw684 » 29 mar 2018, 12:53

Ja jestem minimalistką, lubię mieć we wnętrzu minimum mebli, żeby nie zagracać przestrzeni. Mus to dla mnie (poza oczywistościami jak kanapa czy telewizor) to designerski stolik kawowy, który kupiłam pod wpływem tego artykułu: http://datainfo.radom.pl/najlepsze-stoliki-do-salonu/

Paparoach
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 15 maja 2012, 10:08
Kontaktowanie:
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: Paparoach » 09 kwie 2018, 11:55

kamilanw684 pisze:Ja jestem minimalistką, lubię mieć we wnętrzu minimum mebli, żeby nie zagracać przestrzeni. Mus to dla mnie (poza oczywistościami jak kanapa czy telewizor) to designerski stolik kawowy, który kupiłam pod wpływem tego artykułu


telewizor ostatnio nie jest już taki oczywisty, wiele osób świadomie rezygnuje z takiego luksusu :) dzięki czemu mają więcej czasu na czytanie książek, pracą w ogrodzie , i takie tam :) projektymodo
"Mniej znaczy więcej"- Mies van der Rohe

haniaem
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwie 2018, 10:01
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: haniaem » 10 kwie 2018, 10:32

jestem zwolenniczką opcji łóżko + szafki nocne + szafa, jeśli nie ma się osobnej garderoby. większa ilość mebli zmienia nam funkcje sypialni, która powoli ewoluuje w bycie albo graciarnią, albo pokojem dziennym i jadalnią. nie ma sensu :)

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: aga01 » 11 kwie 2018, 9:44

W sumie zależy od powierzchni jaką się dysponuje, ale ja tez jestem zwolenniczką zasady im mniej tym lepiej i ładniej. Przymierzamy się do remontu i zaczęliśmy sie rozglądać za meblami. Chcemy kupic naprawdę coś porządnego. Oglądaliśmy w Cierpicach sypialnie od mebin są naprawdę bardzo ładne i tak jak chcemy drewniane. Jest tam jedna, która szczególnie nam się spodobała, raczej mi bo jest z toaletką.
agadys

dariawaria
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 10 kwie 2018, 12:58
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: dariawaria » 17 kwie 2018, 14:27

ja mam tylko ogromne łóżko i lampy witrażowe i szczerze nic więcej nie jest mi potrzebne

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: Złotowłosa » 15 wrz 2020, 8:49

Wymyśliliśmy sobie z mężem łóżko z palet ale... Pokój mamy 2w1 (dzienny i również w nim śpimy) wobec czego i to łóżko musi spełniać dwie funkcje - wygodne do spania i żeby było gdzie usiąść jak ktoś wpadnie na kawę - czy ktoś tak ma i coś podpowie?
Póki co chyba skłaniam się ku opcji takiej że po prostu na dzień idzie na łóżko jakaś fajna narzuta i ozdobne poduchy a na noc zmieniam to na pościel...
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2020, 6:42 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 1 raz.

bazylia2
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 23 lis 2016, 10:18
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: bazylia2 » 26 wrz 2020, 19:58

Łóżko, szafa wnękowa i toaletka z pufą

beata.lisek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:51
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: beata.lisek » 06 lip 2021, 8:43

Mam dużą garderobę więc ilość mebli znacząco się zmniejszyła. Kluczowe jest [więcej informacji poprzez PW], szafki nocne i toaletka.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: lideropinii » 31 lip 2021, 11:51

Im większe wnętrze tym większe możliwości to jasne, ale na pewno szafa łóżko szafki nocne i jeśli jest miejsce toaletka.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Verbena
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 25 wrz 2017, 9:07
Re: Ile mebli w sypialni?

autor: Verbena » 11 sie 2021, 9:44

Ja uważam, że w sypialni im mniej mebli tym lepiej. U nas jest szafa, łóżko, dwa stoliki nocne i toaletka.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów