Łazienka z płyt budowlanych?

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

AndrzejSka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2018, 14:34
Łazienka z płyt budowlanych?

autor: AndrzejSka » 16 kwie 2018, 14:44

Witam,

Czy ktoś z państwa słyszał o płytach budowlanych, tudzież izolacyjnych zbrojonych siatką i klejem? Znalazłem coś takiego https://www.emultimax.pl/pl/p/THERMOPAN ... .-10mm/368

Ktoś używał? Chciałbym zrobić w łazience w domku jednorodzinnym elektryczne ogrzewanie podłogowe matami grzejnymi. Nie chcę jednak by leżały one na ziemi i grzały sąsiada a taka 10 mm płyta by mogła załatwić sprawę? Wiem że jest jeszcze płyta budowlana firmy Ultrament ale bardzo słabo z ich ilościami w sklepach. Proszę o pomoc.

Patrycja267
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 wrz 2016, 10:59
Re: Łazienka z płyt budowlanych?

autor: Patrycja267 » 17 kwie 2018, 11:58

Ja się na tym nie znam ale mój mąż jak robił podłogówkę to izolację dawał na 2 cale. No ale to w domku jednorodzinnym i izolacja była od piwnicy tylko.

AndrzejSka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2018, 14:34
Re: Łazienka z płyt budowlanych?

autor: AndrzejSka » 18 kwie 2018, 11:33

Patrycja267 pisze:Ja się na tym nie znam ale mój mąż jak robił podłogówkę to izolację dawał na 2 cale. No ale to w domku jednorodzinnym i izolacja była od piwnicy tylko.


W domku jednorodzinnym w piwnicy 5 cm izolacja jeśli wystarczyła to super :) a też robił to z tymi płytami, nie lejąc wylewki betonowej?


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

Gotowe projekty domów