Fotele biurowe

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Fotele biurowe

autor: rozalia » 27 sty 2017, 8:52

Fotele biurowe powinny być jak najbardziej ergonomiczne i n, żeby było w stanie spędzić w nich te kilka godzin pracy dziennie.

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: Fotele biurowe

autor: KamilaMeble » 07 lut 2017, 11:02

W kwestii wygodnych foteli biurowych wysokiej jakości wykonania, to polecam zerknąć także do nas, akurat mamy nowe kolekcje i chętnie pomożemy, doradzimy podczas wyboru:)
meble z dostawą do domu.

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Fotele biurowe

autor: Arinue » 23 lut 2017, 15:17

Deve! Dzięki wielkie za namiary do Logan. Tak z głupa spojrzałem na ich ofertę i od razu wiedziałem, że coś tam jednak kupię. Szukałem foteli do nowego pomieszczenia w biurze gdzie pracuje teraz ok. 10 osób. Zwracam uwagę na to aby te 8 godzin spędzili komfortowe więc fotele od Logan okazały się idealne! Dzięki jeszcze raz za ukierunkowanie :)

kajtuśka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 27 lut 2017, 9:17
Re: Fotele biurowe

autor: kajtuśka » 27 lut 2017, 13:21

Porządne krzesła biurowe to podstawa każdej przestrzeni biurowej. Trzeba dbać o ergonomię i zdrowie kręgosłupa i pleców :)

Olga44
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 cze 2016, 9:17
Re: Fotele biurowe

autor: Olga44 » 18 maja 2017, 10:54

Najważniejsze żeby były wygodne, ale oczywiście nie mogą być też brzydkie. Ja polecam wejść na tą stronę i poszukać odpowiadających foteli, krzeseł. Oni aranżują całą przestrzeń biurową.
"Są meb­le, które przeszkadzają i są meb­le niezbędne! To tyl­ko od ciebie za­leży, ja­kim meb­lem się sta­niesz." Krystyna Siesicka

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: Fotele biurowe

autor: KamilaMeble » 24 maja 2017, 7:56

W przypadku mebli biurowych, czyli ściśle krzeseł oraz foteli, spokojnie można połączyć wygodę, elegancję i designerski kształt czy kolorystykę, trzeba tylko wiedzieć gdzie ich szukać, sprawdzaliście już nasze kolekcje?
meble z dostawą do domu.

nosnakwinte
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2018, 12:26
Re: Fotele biurowe

autor: nosnakwinte » 12 lut 2018, 12:28

Proponowałbym raczej coś stąd https://e-krzesla.pl, duży wybór i niskie ceny. Na pewno niejeden z Was znajdzie coś przydatnego.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Fotele biurowe

autor: MichalBudowniczy » 16 lut 2018, 20:14

Najlepiej jechać do sklepu stacjonarnego i "przetestować" fotel.

chris10
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2018, 12:58
Re: Fotele biurowe

autor: chris10 » 08 mar 2018, 12:59

Jak szukasz dobrego sklepu gdzie możesz kupić meble to sprawdź np. tutaj http://www.inventivegroup.pl/oferta/krzesla/ my braliśmy krzesła stąd

SMeble
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2018, 11:13
Kontaktowanie:
Re: Fotele biurowe

autor: SMeble » 12 mar 2018, 12:06

Aranżacja biura to ciężki orzech do zgryzienia i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w każdym biurze najważniejsza jest funkcjonalność dlatego polecamy meble metalowe, które doskonale sprawują się w roli mebli biurowych. W naszej ofercie [więcej informacji poprzez PW] można znaleźć meble, które można dopasować zarówno do dużych jak i małych przestrzeni.

elwiraa7
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2018, 13:32
Re: Fotele biurowe

autor: elwiraa7 » 14 mar 2018, 13:41

Świetnym pomysłem we własnym biurze jest postawienie fotela masującego. Człowiek jest odpręzony i zrelaksowany, a przy tym po całym dniu za biurkiem nie boli kręgosłup .

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Fotele biurowe

autor: budowa876 » 30 mar 2018, 15:29

Szukałem ostatnio fajnego fotela biurowego lub jakiegoś krzesła, ale niestety nie znalazłem nic ciekawego i kupiłam pierwszą lepszą opcją, a teraz patrzę, że na stronie http://www.mikomal.pl/ są bardzo fajne propozycje. Szkoda, że nie zajrzałem tutaj szybciej, bo teraz na pewno mógłbym korzystać z dużo wygodniejszego siedzenia.

Marek.Rozacki
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 03 kwie 2018, 9:30
Re: Fotele biurowe

autor: Marek.Rozacki » 04 kwie 2018, 11:46

Bardzo ładne meble jak i dodatki można znaleźć na stronie włoskiego sklepu italiastyle.pl. W tym sklepie można kupić bardzo nie powtarzalne i nietuzinkowe meble, krzesła, dodatki, tkaniny i przepiękne aranżację.

damyoo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2017, 9:42
Re: Fotele biurowe

autor: damyoo » 10 kwie 2018, 10:16

No szczerze to muszę przyznać, że meble ze sklepu [więcej informacji poprzez PW] o którym wspominaliście prezentują się bardzo dobrze. Nie sądziłem też, że meble metalowe mogą być takie funkcjonalne szkoda, że nie myślałem o tym wcześniej, bo moje biuro wyglądało by już dawno całkiem inaczej ;)

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Fotele biurowe

autor: robertrys » 17 kwie 2018, 7:34

fotele biurowe to bardzo ważna sprawa, wydaje mi się ze, każdy pracodawca powinien zadbać o najlepszy fotel dla pracownika, bo od tego zależą jego jego wyniki w pracy. Polecam zajrzeć do sklepu http://www.foteleobrotowe.com.pl/ mają tam naprawdę spory wybór foteli, ja akurat pracuję w domu i też zamawiałem fotel w tym sklepie z którego jestem bardzo zadowolony.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

Gotowe projekty domów