Kominek w domu , niskie pomieszczenie [FOTO]

Komin jest nieodłączną częścią systemu ogrzewania i wentylacji - odprowadza spaliny i dym wytwarzany przez domowy sprzęt. O tym jaki wybrać komin zależy od sposobu ogrzewania domu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o systemach kominowych koniecznie wejdź do tego działu.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

MarcBenson
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 18 kwie 2010, 9:39
Kominek w domu , niskie pomieszczenie [FOTO]

autor: MarcBenson » 21 sty 2014, 11:38

Witam serdecznie.
Czy istnieje możliwość montażu kominka w pomieszczeniu na piętrze domu 2,1m wysokość i niekoniecznie doprowadzenie rury do komina.

Za wszelką pomoc z góry bardzo dziękuję.......
Obrazek

tom7878
Aktywny
Aktywny
Posty: 165
Rejestracja: 18 lip 2013, 16:29
Re: Kominek w domu , niskie pomieszczenie [FOTO]

autor: tom7878 » 14 lip 2014, 19:35

Nie sądzę by niepodłączanie się do komina było dobrym pomysłem ale nie znam się za bardzo na montażu kominków więc mogę się mylić. Najlepiej zapytaj o to fachowca. My z żoną właśnie kończymy budowę domu i mamy zamiar zrobić w sypialni na piętrze kominek z wkładem Arysto z http://www.kupujetu.pl/ tylko, że u nas będzie podpięty bezpośrednio do komina a nie tak jak u ciebie...

Despero
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 19 lut 2014, 1:18
Re: Kominek w domu , niskie pomieszczenie [FOTO]

autor: Despero » 18 lip 2014, 17:08

Chyba lepiej zrobisz jak podłączysz kominek pod komin. Ja chciałbym u nas w salonie miec kominek z takim wkałdem http://www.kupujetu.pl/3-arysto, ale mamy w planach podłączenie sie do komina. Może zadzwoń do jakiegoś fachowca.

animka
Aktywny
Aktywny
Posty: 264
Rejestracja: 09 gru 2013, 21:36
Lokalizacja: Kraków
Re: Kominek w domu , niskie pomieszczenie [FOTO]

autor: animka » 16 kwie 2018, 18:41

zdecydowanie warto zadzwonic do fachowca, bo jak będziecie sami kombinować to niewiele z tego wyjdzie. A taki człowiek podjedzie sprawdzi jak to wygląda i co zrobić, żeby było ok i przede wszystkim bezpiecznie. Może sprawdź sobie namiar na http://kom-in.pl/ i przedzwoń do nich, powinni coś doradzić :)

Sylwiap1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 11 lip 2019, 10:46
Re: Kominek w domu , niskie pomieszczenie [FOTO]

autor: Sylwiap1 » 19 lip 2019, 8:34

A zastanawialiście się nad czujkami dymu, czadu, temperatury czy zalania? To dość istotna kwestia przy takim domku. Ja polecam firmę abaks-system mają sporo produktów i szereg różnych fajnych rozwiązań jeśli chodzi o elektroniczne systemy zabezpieczeń domku.

szymon_17
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 21:57
Re: Kominek w domu , niskie pomieszczenie [FOTO]

autor: szymon_17 » 30 lip 2019, 11:34

Jeśli chodzi o niskie pomieszczenia to warto zwrócić uwagę na ofertę z Kratki.pl duży wybór wkładów w tym wkładów narożnikowych i stelaży. Firma oferuje dodatkowe doradztwo i sugestie na pewno doradzą jaki model na pewno będzie najlepszy. Dodatkowo sam sklep ma bardzo konkurencyjne ceny.


Wróć do „Kominy, Systemy kominowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów