okna Internorm Warszawa

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Przemek
okna Internorm Warszawa

autor: Przemek » 03 lut 2014, 12:23

Gdybyście poszukiwali okien - polecam Internorm
Walczcie o rabat ale okna sa niesamowite!
montaż okien super
wreszcie standardy europejskie


Obrazek

xfinlandia
Re: okna Internorm Warszawa

autor: xfinlandia » 05 lut 2014, 0:23

Drogi Przemysławie.
dziwnym trafem wpisujesz się w kampanię marketingu szeptanego prowadzonego przez tą firmę. Ale pal licho - niech będzie ze Ci wierzę.
Z tym ze po zdjęciu widać co najwyżej średnią klasę krajową.
Masz lepsze fotki?

Przemek
Re: okna Internorm Warszawa

autor: Przemek » 04 kwie 2014, 7:20

Koleżanka kolega lubi się czepiać?
Interesuje się budowlanka od lat, buduje od lat znam rożne firmy rożne gnioty
Ta firma te okna to mercedes!!

Mam lepsze foty
Wrzuce

xfinlandia
Re: okna Internorm Warszawa

autor: xfinlandia » 05 kwie 2014, 7:05

Tak, lubię się czepiać. Szczególnie jak firmy grają nie fair (A Internorm puszczając swoje szeptańce wpisał się w poczet spamerów!). Twoja wypowiedź niestety wpisała się w ich kampanię.
Także od kilkunastu lat obserwuje rynek od środka. Dzielę się swoimi spostrzeżeniami, udzielam na forach. Z żalem patrzę na to forum, bo to siedlisko miernych "marketingowców" udających zadowolonych klientów (nie mam na mysli Ciebie).
Ale admin zrobił ostatnio bardzo nieładną rzecz - w ramach korekty zmanipulował moją wypowiedź. Wykorzystując mój sieciowy "dorobek" okłamał swoich użytkowników, dlatego wynoszę się z tego miejsca.
Cieszcie się spamerzy - przestaję tu się udzielać.
Znajdziecie mnie np. na blogach czy innych forach - pod nickiem "finlandia"

sznajci
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 09 sty 2014, 8:42
Lokalizacja: Bytom
Re: okna Internorm Warszawa

autor: sznajci » 23 kwie 2014, 13:57

Fin aż brak mi słów! Kto jak nie Ty będzie z nimi walczył?
Z drugiej strony rozumiem Ciebie - walka z wiatrakiem nigdy nie miała sensu. Do zobaczenia w innych miejscach :)

Awatar użytkownika
charonfb
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2014, 21:35
Re: okna Internorm Warszawa

autor: charonfb » 25 kwie 2014, 22:09

xfinlandia pisze:(...) Ale admin zrobił ostatnio bardzo nieładną rzecz - w ramach korekty zmanipulował moją wypowiedź (...)


Zostań chłopie, nie warto kruszyć kopii o głupoty. Napisz do administratora albo do któregoś z dziennikarzy z grupy e-budownictwo i może się wszystko się wyjaśni. Lubię jak masz oko na marketing szeptany chociaż czasem załazisz za skórę na forach ;)

theme
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1157
Rejestracja: 08 sty 2014, 18:14
Re: okna Internorm Warszawa

autor: theme » 06 maja 2014, 20:48

Dobry Boże ... jak Finlandia stąd odszedł to to miejsce zostanie zalane falą spamu. Właśnie ostatnio zastanawiałem się gdzie się podziewasz. Majówka chyba się przeciągnęła, bo nawet na muratorze ucichłeś ;). Oby Klienci i robota dopisali - to tu masz usprawiedliwienie.
__________________________
pozdrawiam
The_Me

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: okna Internorm Warszawa

autor: robertkrajcarz » 16 kwie 2018, 10:26

Mogę Okno Plus zarekomendować zwłaszcza przy bardziej wymagających projektach np. dla budynków hotelowych, biurowych, firmowych...itd. Współpracuję z nimi od paru lat i zawsze stolarka jest zrobiona na czas, zgodnie z umową, bez fuszerki.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: okna Internorm Warszawa

autor: marek33 » 14 maja 2018, 11:24

Wybrałem Okno Plus i ich stolarkę. Już od pierwszego spojrzenia na dzrwi czy okna od nich widać że nie są to cienkie materiały na rok czy dwa, ale raczej inwestycja długoletnia i faktycznie jak na razie mi się to potwierdza. Okna się nie wypaczają drzwi ciągle tak samo lekko chodza na zawiasach jak na początku, oby tak dalej. Stolarkę zamawiałem w Warszawie w salonie sprzedaży na Bzów.

desko123
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 24 mar 2014, 13:38
Re: okna Internorm Warszawa

autor: desko123 » 21 lis 2018, 19:44

nie znam i chyba raczej bym sie nie skusił na taka nieznaną markę. Jednak jesli chodzi o okna to lepiej stawiać na znanych producentów jak np aluplast. Wiem że może nie jest to jakieś super tanie rozwiązanie ale np. w salonie Ostium w Warszawie na Broniewskiego można kupić taniej te okna a przy tym chlopaki zajmą się jeszcze montażem i nie musisz szukać ekipy. Ja mam okna od nich, montowali mi je i wszystko jest idealnie wymierzone i wstawione.

viki42
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: okna Internorm Warszawa

autor: viki42 » 01 lip 2019, 11:19

Myślę, że w temacie okiem najlepiej jest zaufać specjalistom. Samodzielny wybór może być trudny - rynek jest szeroki i laik raczej nie wie na jakie parametry zwrócić uwagę. Ale są w Warszawie firmy, która mogą pomóc. Tu http://fsystem.pl/ masz na nich namiary. Z nimi montowanie okien to sama przyjemność ;)


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów