Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

karolek256
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:32
Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

autor: karolek256 » 17 paź 2017, 11:11

Metalowe Artykuły - Produkcja, Hurt Armet. Śruby, gwoździe, wkręty >>

karolek256
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:32
Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

autor: karolek256 » 17 paź 2017, 11:11

Jako stały klient zdecydowanie polecam - moim zdaniem Armet to w tym momencie najlepiej zaopatrzony sklep o takim profilu w Polsce. Nigdy nie ma problemów, żeby coś zamówić, jeśli akurat brakuje, ale to rzadka sytuacja, bo ekipa sklepu dba o pełne półki ;) Cenowo także na korzyść nawet w porównaniu z marketami rem-bud, gdzie "podobno" tak tanio i super.

drezq
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 27 wrz 2015, 22:01
Re: Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

autor: drezq » 07 gru 2017, 10:41

Ja kupowałem takie materiały w sklepie w,którym chyba wszystko jest http://firmametalex.pl/. W sklepie metalex można kupić wszelkiego rodzaju nity, nakrętki, podkładki, materiały ścierne, pręty,narzędzia ręczne i nie tylko w bardzo dobrej cenie.

polly28
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 14 lis 2017, 13:39
Re: Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

autor: polly28 » 12 sty 2018, 13:44

Artykuły tego typu zawsze biorę od firmy Betam z Mysłowic. Zarówno śruby, gwoździe, wkręty a nawet narzędzia budowlane z ich oferty charakteryzują się niezwykle wysoką jakością. Każda budowa, czy remont odbywa się bardzo sprawnie, bez żadnych niespodzianek a to za sprawą ich produktów.

drezq
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 27 wrz 2015, 22:01
Re: Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

autor: drezq » 06 kwie 2018, 13:02

Takie wkręty i śruby można kupić w hurtowni firmametalex z Dąbrowy Górniczej w bardzo dobrej cenie. W tej hurtowni można też zamówić też : opaski zaciskowe, osprzętu do lin, podkładki, pręty gwintowe oraz wszelkiego rodzaju śruby. Hurtownia jest na rynku od ponad 20 lat wiec maja swoja renomę na rynku.

Norbert145
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 18 lis 2017, 11:56
Re: Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

autor: Norbert145 » 13 kwie 2018, 10:47

A w nity zrywalne zaopatruję się w Norsteel. Mają dobrze przygotowaną ofertę. Zapewniaja one pełną wodoszczelność oraz gazoszczelność i też z ewentualnym późniejszym demontażem nie ma wiekszego problemu. Warto również zwracać uwage na jakość takich mniejszych elementów, bo są kluczowe do odpowiedniego montażu i trwałości.

Albatros348
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 06 lut 2018, 11:18
Re: Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

autor: Albatros348 » 26 kwie 2018, 21:06

Bardzo solidne śruby zabezpieczające zakupiłem od Seclock. Wysoka jakość w kompozycji z detalami sprawiły, iż nie raz były one niezmiernie przydatne czy to na terenie budowy, czy przy lekkich modernizacjach. Zdecydowanie polecam!

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

autor: mlekoslaw » 16 kwie 2019, 18:05

Tutaj masz dużo produktów tego typu - https://www.agro-hurt.pl/ . W tym pasy klinowe, złącza silikonowe czy opaski uciskowe. Zamówienia zawsze są u nich realizowane błyskawicznie, a jakość produktów bez zastrzeżeń.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

autor: mlekoslaw » 20 maja 2019, 17:27

Jak potrzebuje śrub, nakrętek lub podkładek to wchodzę na https://sruby24.pl/ i zamawiam. Ceny mają bardzo konkurencyjne, a wybór śrub i nakrętek wręcz ogromny. Polecam zerknąć samemu .

merigold
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:26
Re: Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

autor: merigold » 21 maja 2019, 16:10

Ja się zaopatruję w WES wes.net.pl To producent śrub kutych i innych elementów złącznych. Mają szeroki wybór produktów i normalne ceny, ale najważniejsze że jakość jest bardzo wysoka.

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

autor: uuwjad » 25 sie 2019, 22:34

Od czasu do czasu lubię co nieco pomajsterkować. A to coś naprawię w domu, a to coś zrobię samemu. W obu tych kwestiach przydatne bywają wszelkiego rodzaju śruby, nakrętki czy podkładki. Ze względu na ceny i wybór kupuję od jurob.eu .

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

autor: ArkadiuszKrol » 14 paź 2019, 9:26

Ja zazwyczaj zamawiam elementy łączeniowe od firmy adma-trade.pl. Posiadają w ofercie wysokiej jakości śruby, nakrętki, podkładki, pręty gwintowe, kotwy prętowe i wiele więcej. Zajmują się także obróbką CNC.

Rysiek43
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 25 paź 2019, 11:21
Re: Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

autor: Rysiek43 » 05 lis 2019, 13:42

Jeśli chodzi o tego typu rzeczy to ja polecam sklep Śruby24 zamawiałem u nich ostatnio wkręty i śruby z łbem sześciokątnym. Szybko zrealizowali moje zlecenie no i mają konkurencyjne ceny. Produkty są wysokiej jakości, dobrze służą i spełniają się w powierzonych zadaniach. I mają spory wybór, a jak nie wiedziałem, które produkty będą najlepszym rozwiązaniem, to wszystko mi wyjaśnili i udzielili fachowych porad.

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: Armet. Śruby, gwoździe, wkręty

autor: manion » 22 gru 2019, 17:46

W sprawie dobrej jakości śrub zabezpieczających, nakrętek i wkrętów też odsyłam was do seclock.eu Spoko ceny, jakość pierwsza klasa, także zdecydowanie warto sobie ich sprawdzić.


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 40 gości

Gotowe projekty domów