Jak usunąć drobne rysy i pęknięcia ze ścian?

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Jak usunąć drobne rysy i pęknięcia ze ścian?

autor: Redakcja » 10 kwie 2018, 9:52

Na naszych ścianach często pojawiają się drobne pęknięcia, zwane rysami powierzchniowymi. Radzimy jak je usunąć... Jak usunąć drobne rysy i pęknięcia ze ścian? >>
Redakcja

Andendilla
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2018, 17:11
Jak usunąć drobne rysy i pęknięcia ze ścian?

autor: Andendilla » 10 kwie 2018, 9:52

Osobiście nie znam farby szlamującej, wierzę jednak, że jest ona w stanie zlikwidować mikropęknięcia. Brakuje mi natomiast informacji na jak długo takie "szlamowanie" wystarczy i po jakim czasie pęknięcia pojawią się ponownie. Tak naprawdę w przypadku maskowania niewielkich pęknięć i zarysowań na ścianach i sufitach świetnie sprawdza się tynk japoński, który jest materiałem elastycznym, w związku z czym takie pęknięcia nie pojawią się na ścianie w ciągu co najmniej 10-ciu lat czyli mniej więcej tak długo na ile tynk w stanie ładnym utrzymuje się na ścianie. Dodatkowo warto wziąć pod uwagę aspekt dekoracyjny - jednoczesne praktyczne zamaskowanie defektów oraz ładna dekoracyjnie odnowiona ściana. Fajne i sprawdzone

prom
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 27 lis 2010, 21:19
Jak usunąć drobne rysy i pęknięcia ze ścian?

autor: prom » 25 lip 2018, 14:49

ja małe ubytki pokryłem po prostu gładzią i zeszlifowałem. na to dałem matowego duluxa easycare żeby światło się odbijało i nie było widać ewentualnych uchybień. jest w porządku moim zdaniem, żadnej farby szlamującej nie potrzebowałem


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów