Ogrodzenie drewniane poziome szczelne

Wybór rodzajów ogrodzeń jest bardzo duży. Tu znajdziesz informacje i opinie o rodzajach ogrodzeń, a także praktyczne porady na temat tego jak samodzielnie wykonać ogrodzenie i jakie materiały wybrać.
wierzba123
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 01 paź 2014, 9:40
Ogrodzenie drewniane poziome szczelne

autor: wierzba123 » 17 mar 2018, 14:34

Witam. Szykuje się do budowy ogrodzenia drewnianego poziomego szczelnego. Deski już mam słupki zostają po starym ogrodzeniu z siatki.
Planuje deski wsuwać w ceowniki przyspawane do słupków. Ktoś ma doświadczenie ile zostawić luzu na rozprężanie drewna ? Planuje 1cm na dł, a na szerokość 5mm. Deski maja grubość 25mm czyli ceownik będzie miał 30mm w środku.

drewmax-ogrodzenia
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 28 mar 2018, 9:52
Re: Ogrodzenie drewniane poziome szczelne

autor: drewmax-ogrodzenia » 28 mar 2018, 11:20

Akurat jeżeli chodzi o realizację wykonanie drewnianego ogrodzenia to polecam zerknąć także do nas, właśnie tym zajmujemy się na co dzień i chętnie doradzimy.

chopper
Aktywny
Aktywny
Posty: 249
Rejestracja: 12 sie 2016, 19:03
Re: Ogrodzenie drewniane poziome szczelne

autor: chopper » 31 mar 2018, 20:23

Mi było niezwykle trudno wybrać ogrodzenie do swojego domu,jednak znalazłem stronę http://www.urzadzajmy.pl/siatka-ogrodze ... nej-cenie/ dzięki której stało się to znacznie prostsze, ponieważ znajdują się tam artykuły które zawierają mnóstwo rzeczy na które należy zwracać uwagę

Romek-elektro
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2018, 7:05
Re: Ogrodzenie drewniane poziome szczelne

autor: Romek-elektro » 10 kwie 2018, 9:45

Siatka ogrodzeniowa naprzeciwko drewno lub metalu wygląda naprawdę ubogo i warto mieć ten fakt na uwadze. Jeżeli sam miąłbym wybierać to zdecydowanie ocynkowana stal.


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów