Szukam mebli do kuchni w Lublinie

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

emmaK
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2012, 8:37
Szukam mebli do kuchni w Lublinie

autor: emmaK » 22 lis 2012, 9:53

Proszę o linki z propozycjami

Awatar użytkownika
paniKomandor
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 31 mar 2012, 15:47
Re: Szukam mebli do kuchni w Lublinie

autor: paniKomandor » 22 lis 2012, 20:42

Nic Pan nie napisał, czy meble mają być według projektu własnego czy może gotowy zestaw. Serdecznie zapraszam do obejrzenia naszych firmowych ekspozycji. Jeśli poda Pan więcej informacji, może będę mogła coś więcej podpowiedzieć.
Pozdrawiam.

modern777
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 21 wrz 2009, 9:54
Re: Szukam mebli do kuchni w Lublinie

autor: modern777 » 28 gru 2012, 15:04

oj chyba ciężko będzie coś poradzić, jak nie wiemy czego oczekujesz, poza linkami, ale może to też jest jakiś sposób zaczniesz przeglądać różne strony, no i Cię natchnie. A jak szukasz fajnych mebli i inspiracji możesz zajrzeć tutaj http://www.kelman.pl/kategoria21,meble_do_kuchni.html

tygrysek35
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2013, 11:52
Re: Szukam mebli do kuchni w Lublinie

autor: tygrysek35 » 18 mar 2013, 14:37

ja polecam zajrzeć tutaj :) może akurat Ci coś wpadnie w oko :) http://www.artdom24.com.pl/ ja dostałam tu jakościowo świetne meble do pokoju :) cenowo tez fajnie pozdrawiam!

JanekMatuś
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 08 sie 2013, 11:58
Re: Szukam mebli do kuchni w Lublinie

autor: JanekMatuś » 08 sie 2013, 12:07

Witam serdecznie.
Polecam sprawdzić oferty http://localmart.pl/meble-na-wymiar/ Uważam że iz nimi latwo będzie dogadać się. Powodzenia

perpektywiczny
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 13 lip 2011, 12:31
Re: Szukam mebli do kuchni w Lublinie

autor: perpektywiczny » 18 cze 2014, 7:28

jeśli szukasz mebli na wymiar, to polecam stronę iform.com.pl sam z nich 2 miesiące temu korzystałem, bo nigdzie w sklepach stacjonarnych nie mogłem się doprosić o szybką realizację zamówienia szafek o odpowiadających mi wymiarach

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Szukam mebli do kuchni w Lublinie

autor: PawełNM » 16 sty 2015, 14:07

Może poza meblami w sklepach stacjonarnych, dobrze by było zajrzeć do sklepów internetowych. Sam mam w domu mnóstwo mebli z http://www.impresje24.pl/ i są bardzo ciekawe. Do wyboru jest mnóstwo kolorów, nawet bardzo oryginalnych jak na meble i dodatki, a ponadto jakości produktów oferowanych przez ten sklep nic nie można zarzucić. Meble z impresje24 przez wiele lat wyglądają tak ja w dniu zakupu. Ja swoje komody i regały mam już kawał czasu i nic się z nimi nie dzieje:)

minia23
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2014, 23:57
Re: Szukam mebli do kuchni w Lublinie

autor: minia23 » 09 mar 2015, 21:43

Wiele w sieci możesz znaleźć fajnych stolików czy łąw, zerknij na przykład tutaj ich ogromną zaleta jest to że są rozkładane i w razie czego jak więcej gości się zjawi można rozłożyć, sam takowy posiadam ta funkcja jest bezcenna.

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: Szukam mebli do kuchni w Lublinie

autor: KamilaMeble » 13 mar 2015, 12:18

Same meble do kuchni wraz z dodatkami i np stylowymi krzesłami,możesz bez problemu znaleźć w sklepach internetowych,akurat u nas jest teraz szeroki wybór i mamy kilka nowych,ciekawych kolekcji.

Awatar użytkownika
Ania_J
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 18 lip 2016, 14:04
Re: Szukam mebli do kuchni w Lublinie

autor: Ania_J » 18 lip 2016, 14:19

A brałeś pod uwagę Max Kuchnie? To sieć salonów mebli kuchennych, mają swoje oddziały także w naszym mieście, Lublinie, tutaj masz adresy - https://www.maxkuchnie.pl/studia-mebli/lubelskie,lublin.html. Ja meble do mojej kuchni zamawiałam pod koniec tamtego roku, bardzo zależało mi na tym, by wszystko skończyć do świąt i udało się ;) Z wykonania mebli jestem zadowolona, zostały bardzo solidnie i dokładnie złożone, poza tym są funkcjonalne, mają sporo szufladek i szafek, w stu procentach zgadzają się z projektem, który wybrałam.

Zofiaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 15 sie 2017, 14:38
Re: Szukam mebli do kuchni w Lublinie

autor: Zofiaa » 24 mar 2018, 19:20

Ja kupowałam meble tutaj: meble kuchenne lublin - piękne są :) ceny atrakcyjne.

Meble-Gora
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 08 kwie 2018, 7:01
Re: Szukam mebli do kuchni w Lublinie

autor: Meble-Gora » 08 kwie 2018, 7:27

Oprócz Lublina szukaj także w pozostałych regionach Polski, bo naprawdę masz w czym wybierać, zerknij do nas gdzie pomożemy podczas ich wyboru :)


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości

Gotowe projekty domów