kabina prysznicowa z hydromasażem

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bacazezbocza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:22
Re: kabina prysznicowa z hydromasażem

autor: bacazezbocza » 29 sie 2017, 10:18

W razie problemów z kabiną prysznicową możesz nająć sobie firmę, która zajmuje się ich naprawą. Sam będę musiał skorzystać z ich usług http://fu4.pl/firmy-z-torunia-naprawiaj ... ysznicowe/

woro2k
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 28 lut 2018, 11:36
Re: kabina prysznicowa z hydromasażem

autor: woro2k » 30 mar 2018, 9:58

2 mies temu zdecydowałam się na kabinę z hydromasażem i jestem wniebowzięta. Co za odczucia. Wydaje mi się, że wpływ jaki ma na organizm ma pozytywny przekład na samopoczucie i codzienne funkcjonowanie. Polecam zaznajomic się z artykułem

Awatar użytkownika
oleba
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 03 lis 2008, 22:40
Lokalizacja: Piaseczno
Kontaktowanie:
Re: kabina prysznicowa z hydromasażem

autor: oleba » 01 kwie 2018, 12:18

Niestety przy wyborze kabiny trzeba kierować się producentem i krajem wykonania !
90 % chińskich kabin z hydromasażem to kompletna porażka . Jakość elementów a w zasadzie brak jakości stwarza spote problemy z przeciekami z zaworami i podłączeniami. Z mojej praktyki wynika jedno unikać...
to jedna z takich kabin... cena wysoka jakości w ogóle !http://oleba.pl/glazura-w-klimacie-lat-90/

JarPol
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 03 kwie 2018, 11:17
Re: kabina prysznicowa z hydromasażem

autor: JarPol » 03 kwie 2018, 11:25

Dokładnie miejsce wykonania i firma, która wykonuje ma znaczenie. Obecnie na rynku jest spory zalew chińskimi podróbkami więc trzeba bardzo uważać.

tomek.qz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 11 lip 2018, 8:41
Re: kabina prysznicowa z hydromasażem

autor: tomek.qz » 16 sie 2018, 10:35

Tak jak ktoś napomknął wyżej trzeba uważać przy wyborze, żeby nie natknąć się na jakieś chińskie. Kabiny hydromasażowe trzeba zakupić takie, które nie porosną kamieniem i nie stracą swojej estetyki, czyli wszystkich tych niższej jakości.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów