Sciana z piaskowca - izolacja wewnętrzna

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

AaDorota
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2018, 10:47
Sciana z piaskowca - izolacja wewnętrzna

autor: AaDorota » 30 mar 2018, 11:08

Cześć,

mam ogromną prośbę o poradę. Remontujemy łazienkę i mam pytanie o izolację sciany od wewnątrz która jest cała z piaskowca. Problem polega na tym że sciana od zewnętrznej strony jest wkopana w ziemię - praktycznie na całej wysokości. Na tą chwilę nie damy rady jej odkopać aby zrobić drenaż...możliwe że rok nam się uda. Kafelki które były na tej scianie pociły się przy dużych amplitudach. Zrywanie kafelków nie należało do łatwych co moze świadczyć o tym że jakos bardzo nie nasiąkły wilgocią. Piskowiec wygląda na mokry. Obecnie planujemy przykryć tą scianę płytą karton gips (musimy wyrownać kąty ścian) na nią położyć hydroizolację CL-51 Ceresit i dalej płytki.

Pytanie: jak możemy zaizolować scianę z piaskowca żeby ewentualna wilgoć nie wchodziła w płytę karton gips?

PS. Za chwilę spróbuję wstawić zdjęcie jednakże nie na tą chwilę nie mogę znaleźć tej opcji w edytorze tematu...

AaDorota
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2018, 10:47
Re: Sciana z piaskowca - izolacja wewnętrzna

autor: AaDorota » 30 mar 2018, 14:07

Niestety, wygląda na to że ten edytor nie współpracuje z macOs i zdjęcia póki co nie bedzie;(


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 57 gości

Gotowe projekty domów