SALA BANKIETOWA, WESELNA

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

miszka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2008, 9:41
SALA BANKIETOWA, WESELNA

autor: miszka » 23 maja 2008, 9:57

Witam wszystkich znających się na budownictwie. Jestem laikiem i chciałbym się Was poradzić jak najlepiej i w miarę tanio wybudować salę weselno-bankietową.

Chodzi mi o budynek, myślałem o wybudowaniu czegoś w stylu prostokąta w podstawie 20x40m wysokość ściany ok 5 m + spadzisty dach.

Nie wiem od czego zacząć :) a co dopiero skończyć więc proszę Was o pomoc.

-z jakich materiałów będzie najbardziej ekonomicznie postawić taki budynek,
-czy do budynku o takiej rozpiętości potrzebna jest konstrukcja stalowa
- jak przygotować teren pod budowę
-działka jest trochę podmokła (co zrobić aby woda nie stała ??? melioracja gruntu ? jakieś większe oczko wodna, a może nawieźć ziemi ??? )
-do kogo się udać po kolei

Posiadam działkę z przeznaczeniem pod inwestycje, odrolnioną 200 m za miastem o powierzchni pół hektara, działka jest trochę podmokła

czy na budowę takiego obiektu (działka jest na terenie wiejskim) można pozyskać jakieś dotacje z UE albo z innych struktur ??


Nie mam zielonego pojęcia o budowaniu więc liczę na Waszą pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam !

Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów