Dom na granicy działki a ogrodzenie

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
baniaadam
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2018, 22:28
Dom na granicy działki a ogrodzenie

autor: baniaadam » 21 lut 2018, 22:35

Witam

Mam pytanie, jeśli już wcześniej się pojawiło to przepraszam za spam i proszę o link.

Mam działkę o szerokości poniżej 16 metrów a MPZP zezwala na wybudowanie domu na granicy działki.

Jednak mam pytanie, mój sąsiad wynajął geodetę w celu ustalenia granic, gdyż planuje ogrodzić swoją działkę i teraz pytanie, czy jeśli postawi ogrodzenie w granicy działki to czy ja mogę wtedy wybudować dom na granicy ?

Dziękuje z góry za odpowiedz

laik2304
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 05 maja 2012, 14:09
Lokalizacja: Bielsko Biała
Re: Dom na granicy działki a ogrodzenie

autor: laik2304 » 26 mar 2018, 20:36

baniaadam pisze:Witam

Mam pytanie, jeśli już wcześniej się pojawiło to przepraszam za spam i proszę o link.

Mam działkę o szerokości poniżej 16 metrów a MPZP zezwala na wybudowanie domu na granicy działki.

Jednak mam pytanie, mój sąsiad wynajął geodetę w celu ustalenia granic, gdyż planuje ogrodzić swoją działkę i teraz pytanie, czy jeśli postawi ogrodzenie w granicy działki to czy ja mogę wtedy wybudować dom na granicy ?

Dziękuje z góry za odpowiedz


Bez okien?
Dawid2304


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

Gotowe projekty domów